Skočiť na obsah

Koľko vzťahov máte za sebou?


Sniper

Odporúčané príspevky

dablik z post fora? :) :) :lol:

ano z postu ale ona sa rozišla so mnou proste to neišlo, kto s nou nechodil nepochopí

ale klud k ničomu nedošlo , ona povedala mne nie ja jej ako myslíš a tak žijeme štastne až do smrti

 

ale to bolo tak okolo roku páne 2003 a odvtedy bezozmeny

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som mal tri také vzťahy, ktoré považujem za významnejšie. Ani v jednom prípade sme sa nerozišli v zlom, dva z bývalých občas zvyknem stretnúť a stále sa dokážeme porozprávať, aj keď už iba ako kamaráti.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Pocnuc dnesnym najsmutnejsim dnom zatial co som zazil, tak mam uz za sebou 2. vztah :'(

Par dni budem teraz dost v peknych sr....... Vsak poznate podaktori.

1. Vztah, tak ten nestal vobec za nic, ale trval cez 3 roky......tento nevydrzal ani 2. 1.Aprila by to bolo presne 2 roky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2, ale to bolo ešte také "detské", nie som si istá, či to môžem nazývať "vzťahmi", 1 trval cez 3 mesiace, ďaľší rok. Také tie úplne detské "vzťahy" nerátam

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pocnuc dnesnym najsmutnejsim dnom zatial co som zazil, tak mam uz za sebou 2. vztah :'(

:lol:

 

2. 1.Aprila by to bolo presne 2 roky.

No to ste si dobrý dátum vybrali.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Tak teraz mám definitívne za sebou jeden vzťah...ono to bolí, ale zároveň opadlo zo mňa to napätie, nepadol som do depresií a pod....pokojne som sa s ňou porozprával a došli sme k tomu, že toto bude najlepšie...parodoxne, potom sa mi vonku s ňou ešte celkom dobre rozprávalo.Je to strašne fajn dievča a stále ju za to mám rád a takisto jej rodina je veľmi lojálna...tak dúfam, že kamarátsky nám to vydrží :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak situácia sa opäť mení...proste sa máme príliš radi nato, aby sme sa rozišli, takže som s ňou teraz rozprával...a skúsime to znova, len treba niektoré niektoré veci prediskutovať...jaj, no nie som ja drbnutý? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jaj, no nie som ja drbnutý? :lol:

mam to komentovat? :) :)

ale suhlasim s krpcom, ked sa rozchadzam tak to aj tak vazne myslim, a viem ze sa za hodinu, den, tyzden, mesiac nic nezmeni

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

heh, no to mi nieco pripomina...dvakrat som sa vratila k svojmu ex...a potom stale zalubena som sa odhodlala k tomu ze je tam viac zaporov ako kladov... a ukoncila som to..

niekedy je fajn pocuvnut rozum, nez byt zaslepeny citmi a tym co citi srdce...

 

 

a teraz som stastna :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dobre no, viem, ale keď to tak cítim...ono problém bol, že sme niekedy boli príliš často spolu...a od štvrtka sme mali akýsi konflikt...a to vzťahu predsa patrí

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No, tak sme sa dnes hodinu a pol rozprávali...no a teraz je to už definitívne, - rozišli sme sa...a paradoxne sa nám potom lepšie aj rozprávalo...Takto to bude dobre a už fakt na tom nič nezmeníme. :lol:  Ale i tak ju mám rád, len proste veľa pochybností tam už je. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:lol:

 

tiborco, pre vás sa ten rozchod už stáva rutinou, keď k tomu dojde naozaj, zvládnete to ľavou zadnou, po takomto tréningu.

 

no prajem ti, nech vám ten váš jojovzťah vydrží.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Niee...teraz už fakt sme sa definitívne rozišli, ako som už včera písal...už je koniec, tých rozchodov v tom jednom vzťahu bolo už fakt veľa, takže stačilo :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov