Skočiť na obsah

Koľko vzťahov máte za sebou?


Sniper

Odporúčané príspevky

Jaj, tak ja som vedela po cca 8 hodinach rozhovoru s jednym zlatym chalaniskom, ze je to vazny vztah :lol: . O mesiac to bude 11 rokov - pani, to sa jeden rozhovor moze pretiahnut!

 

Rata sa aj take, ked som 4 roky na ZS s niekym chodila? :)

 

Ja mam za sebou presne 3 vazne vztahy. Z mojho pohladu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tento štvrtý čo mám je zatiaľ najlepší, inak povedané vo všetkom predčil tie predchádzajúce tri. V podstate som aj rád že nakoniec skončili. Najmä vďaka koncu toho tretieho mohol začať tento. Aj keď vzhľadom na dané okolnosti je to teraz trochu zložité :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 3 týždňami...

arwiel

ze skakala zo vztahu do vztahu? :lol: Ja som ratala tie, ktore som ja povazovala za vztah. Zaratam tie, ktore druha strana povazovala za vztah, len si musim spomenut na ich mena. b... j... k... j.... r.... ch... d.... p... b... j... m.... r.... v.... do prdele, na štyri mena si neviem spomenut! (a to neratam ONS)

 

cervenou su tie, ktore ja povazujem za vztah

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v podstate 3, ale uz ma to nebavi, treba mysliet na buducnost....jasne, nie som stary, nemam ani cez 30, ale ajtak, cim dalej, tym tazsie si najdem zivotnu partnerku....takze uvidim co si namna osud vymysli :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

a to bude načo dobré ? chceš niečo zakríknuť ?

takže doll, kto je ten tvoj, odkiaľ je, kde býva, čo robí, koľko zarába, ako sa volá ? nemáme žiadne informácie, tak von s tým :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 1 mesiacom...

A čo sa vlastne považuje za vzťah? Ak se berie to kde bol aj sex? Alebo čisto len sex to nieje vzťah? Ak sa nerátajú tie týždňové ani mesačné, a nerátajú sa ani jednostranné tak stále nula akurát nato že som si párkrát zaseksoval sa nič nezmenilo. Vtedy bola nula bez sexu a teraz je nula so sexom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A čo sa vlastne považuje za vzťah? Ak se berie to kde bol aj sex?

Sex nie je nutný k vzťahu, minimálne na začiatku nie, ale je dôležitý. Bez neho to nie je úplne ono.

Čo je vzťah, ak ho máme definovať podľa dĺžky chodenia, tak to je ťažko určiť. Myslím že ak niečo trvá len niekoľko týždňov tak o vzťahu by sa hovoriť nemalo.

 

PS: A aké to bolo keď som bol v srdcových záležitostiach? Akurát to vysielanie som nevidel... kto pozeral nech sa ozve.

Ja som to videl (skoro celé Fórum to videlo). Myslím že to boli veľmi vydarené Srdcovky, všetkým sa páčili :lol: :)

Sú dostupné v archíve Markízy, na tomto linku

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov