Skočiť na obsah

Koľko vzťahov máte za sebou?


Sniper

Odporúčané príspevky

2. Ten prvy bol podareny a rozisli sme sa v dobrom, hoci teraz sa uz spolu nebavime. Neslo to, nasla si druheho a zijeme kazdy dalej. Ten druhy bol utrpenie. Trval 4,5 roka, ale ako vztah sa da brat len ten prvy rok, to sme boli spolu azda aj stastni. Lenze potom zacali kadejake natahovacky a vymyslacky, boli sme malo spolu a niekto to skaredo ukoncil. Ja som to nebol! Dufam, ze coskoro bude treti a tentoraz by to mohlo klapat, uz ma nebavi to trapenie sa vo vztahu....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

U mňa ten prvý vzťah bol celkom podarený, ja 22 ona 26, klapalo nám to v pohode. Zoznámili sme sa na nejakej akcii vo Zvolene, ale opäť sme sa nakontaktovali (náhodou) o mesiac neskôr, a potom sme sa dali dokopy. Rozdelila nás diaľka, ona bola z Popradu a jej zamestnanie jej nedovoľovalo aby sme sa stretávali hocikedy. Hoci rozchod nebol ideálny a chvíľu trvalo pokým som sa z toho dostal, zostali sme dobrí kamaráti. Teraz sme už 1,5 roka mimo kontakt, postupne sa to všetko vytratilo. Ale viem že sa ešte niekedy stretneme. Plánujem ísť do Tatier a zastavím sa v Poprade. Viem že bude v dobrom šoku :lol: :)

 

 

Ten druhý vzťah (ona mladšia o 2 roky) trval hoci len pár mesiacov, ale vlieklo sa to dlhé 4 roky pokým som si uvedomil že to už fakt nemá význam. "Problém" bol v tom že som v nej nemal iba ženský ideál ale aj zároveň najlepšiu kamarátku. Zoznámili sme sa, podobne ako v prvom prípade, na jednej akcii ale tentoraz v Trnave. Po akcii sme sa na seba (opäť náhodou) nakontaktovali asi o týždeň a pomerne rýchlo to prerástlo vo viac, hoci na 100% to nikdy nebolo. Ale neskončilo to úplne pretože v kontakte sme stále a stále si dobre rozumieme, vždy si máme čo povedať. Ona je už dlhší čas mimo Slovenska, tak sme odkázaní len na e-maile a SMS. Určite sa niekedy stretneme a celkom sa na to teším. Je medzi nami puto ktoré nedovolí aby sme na seba zabudli. Mám voči nej nejaké záväzky (ona dobre vie aké :) ), ktoré hodlám splniť a nikto mi v tom nezabráni.

 

V oboch prípadoch si cením najviac to, že aj po tých rozchodoch sme stále niečo "viac" nie je to len obyčajné kamarátstvo (také lepšie kamarátstvo ;) ).

 

 

Ten tretí bol zvláštny v tom že som vďaka nemu dokázal zabudnúť na ten druhý, čo si cením. Zo začiatku to vyzeralo veľmi dobre, ale časom to dosť ochladlo a dosť to utrpelo aj to kamarátstvo. Myslím že problém bol najmä vo väčšom vekovom rozdiele. Aj z toho dôvodu viac nemám k tomu čo dodať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

ak mam rad také že chodenie a spol.

 

detská láska - v prváku a druháku ZŠ ale to iste poznáte :lol:

 

serioznejsie vztahy 3 ( ak nerátam Ďáblika tak 2) momentalne bez ničoho nasuchu som

ako skončili - prvu zrazilo a zabilo auto, druha bola bieloruska co tu bola asi pol roka a potom odišla naspat domov a už som ju viac nevidel (isli sme kusok vlakom spolu a posledne co som videl ako vlak mizne za obzorom - brrr nemam rad lucenia) a ta tretia bol Ďáblik z post fora a to je dlhy pribeh...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov