Nokia Zverejnené 17. Apríl, 2006 Zverejnené 17. Apríl, 2006 axel to chce poriadneho providera :lol: :)
weirdo Zverejnené 18. Apríl, 2006 Zverejnené 18. Apríl, 2006 kua, prisiel som do brna 0 4.30 a sedim v praci, nevyspaty, oci podliate, vacky jak od vysavaca ... no ako po opici
game Zverejnené 18. Apríl, 2006 Zverejnené 18. Apríl, 2006 dnes bol deň ... ráno som sa prihlásila do fsp v dobrej viere, že si aspoň občas popozerám, čo je nového ...aha ... nebola najmenšia šanca ... :lol:
Mgr. L.E.G. von Trips Zverejnené 18. Apríl, 2006 Zverejnené 18. Apríl, 2006 hroza, v piatok mam zapoctovku z Matematickej Analyzy u doktora, co ma nazval "hajzlikom" (dufam, ze si ma uz nepamataaa :) :lol: )
game Zverejnené 19. Apríl, 2006 Zverejnené 19. Apríl, 2006 hroza, v piatok mam zapoctovku z Matematickej Analyzy u doktora, co ma nazval "hajzlikom" (dufam, ze si ma uz nepamataaa :) :lol: ) :) prečo ťa tak nazval ?!
nutrinka Zverejnené 19. Apríl, 2006 Zverejnené 19. Apríl, 2006 :lol: :) :) nechce niekto súrodenca?podarujem, nič za to nepýtam, v stavu núdze aj priplatím
game Zverejnené 22. Apríl, 2006 Zverejnené 22. Apríl, 2006 raz sa chcem trochu vyspať, nedá sa... buchoty, hlasný hovor, trieskanie, telefón.... nemá niekto na prenájom pustý ostrov ?! :lol:
cizy Zverejnené 23. Apríl, 2006 Zverejnené 23. Apríl, 2006 mal by som sa uz oholit ale nechce sa mi :lol:
weirdo Zverejnené 24. Apríl, 2006 Zverejnené 24. Apríl, 2006 ja som taky kreten, akeho este nikto nikdy nevidel. zabudol som zaplatit za prihlasku na vysoku a uz sa s tym neda nic spravit. ... mozem sa ist zabit sam, skor nez ma zabiju rodicia.
Sniper Zverejnené 24. Apríl, 2006 Zverejnené 24. Apríl, 2006 weirdo poteším ťa, ja prihlášku na VŠ som nezaplatil asi 8 rokov a ešte stále žijem :lol:
Mazmar Zverejnené 24. Apríl, 2006 Zverejnené 24. Apríl, 2006 to mate ok ja dnes rano pridem do BA na vizvy pohovor vsetky formulare pripravene tak si este raz citam ci mam fsetko a vtedy zistim ze mi chyba fotka!!!!!!!
Hedgehog Zverejnené 26. Apríl, 2006 Zverejnené 26. Apríl, 2006 Parkoval som dnes trochu drahšie... Čo už, keď MiB mali dnes nejakú akciu... :lol:
weirdo Zverejnené 30. Apríl, 2006 Zverejnené 30. Apríl, 2006 vyzera to tak ze nasa rodina sa prave rozdelila na MAMA+OTEC versus JA, kym sestra sa neveriacky prizera ... asi je to vsetko, ako bratia cesi vravia - "v prdeli"
cizy Zverejnené 2. Máj, 2006 Zverejnené 2. Máj, 2006 *****FIX aj s posratými bankami. v PIATOK mi posielali peniaze prevodom z inej banky do mojej a tie peniaze tam FURT nejsua to je utorok!!!! toto je 21 storocie? :lol: A AKORAT TERAZ KED JE KAZDA MINUTA DRAHA A POTREBUJEM ICH nieco tu rozbijem
cizy Zverejnené 2. Máj, 2006 Zverejnené 2. Máj, 2006 popalil som si prostredník ked som s nim skusal ake su horuce brzdove kotuce po bláznivej jazde :lol:
RoSo Zverejnené 3. Máj, 2006 Zverejnené 3. Máj, 2006 Nachladil som sa a v kuse mi tečie z nosa. Na porazenie.
Sniper Zverejnené 3. Máj, 2006 Zverejnené 3. Máj, 2006 Spal som ani nie 4 hodiny a som tak unavený až to pekné neni.
RoSo Zverejnené 3. Máj, 2006 Zverejnené 3. Máj, 2006 Je tu strašná zima. Najprv som klepal kosu cez víkend v Modre a teraz ma striasa aj doma. Kurňa, už je máj a radiátory ešte stále nekúria ( :lol: )
RoSo Zverejnené 3. Máj, 2006 Zverejnené 3. Máj, 2006 No, Weirdo, to nasrdilo aj mňa. Hoci jedno Maďarom musím uznať - vedia sa ozvať a trvať na svojom, zatiaľ čo slováč je národ holubičí.
nutrinka Zverejnené 5. Máj, 2006 Zverejnené 5. Máj, 2006 akurát dnes som musela zaspať :) teda nie že by ma netešilo, že vďaka tomu nemusím ísť do školy, ale aj tak do mesta musím ísť a autobus ide až o tri hodiny, takže zas nebudem poobede nič stíhať :lol: grrrrrrrrrrrrr vidím, že mne už ani tri budíky nepomôžu :)
Mgr. L.E.G. von Trips Zverejnené 7. Máj, 2006 Zverejnené 7. Máj, 2006 frasa v stredu odovzadvam seminarku, vo stvrtok skuska .. po tych troch dnoch je to zrazu nejako blizko :) :lol:
Odporúčané príspevky