Skočiť na obsah

Odporúčané príspevky

Zverejnené

To bolo niečo. Nemôžem chytiť dych a leje sa zo mňa.

Zverejnené

frasa nejako mi nefunguje Volume Control :lol:

vsetko je na maxime a pritom skoro nic nepocut..

 

sa bojim, ze ked tam teraz hodim Kontrafakt s SRS WOW tak ohluchnem :)

Zverejnené

RoSo

 

cítim s tebou... ale nedalo by sa trochu obšírnejšie ? :lol: :)

 

 

 

L.E.G. von Trips

 

táto téma je ako stvorená pre teba :) aha... a čo robí hrčka na krku ?

Zverejnené

RoSo

 

cítim s tebou... ale nedalo by sa trochu obšírnejšie ? :lol: :)

game,

 

ty si ale zvedavá. Ja som si len povzdychol, že nemôžem chytiť dych. Cítil som sa ako po maratóne. Podrobnejšie nemôžem, patrilo by to do inej kategórie.

Zverejnené

tak som sa najedol slahacky s jahodami .. uf, uf :lol:

Zverejnené

To auto ma raz zabije. Dvíha mi tlak. Dnes som si všimol, že nedrží stopu a ťahá do ľava. A to ani nevravím, že je rozkvitnuté jak orgovan na jar.

Zverejnené

Mal som si dnes spraviť "výlet", odviezť švagra s ďalšími dvoma členmi kapely do Bratislavy, ale ten koncert zrušili. Asi im Superstar nebola dosť dobrá.

Zverejnené

kurna, stale prsi,behat nemozem ist....Hradiste zachvilu vytopi rieka Morava....dufam,ze sa dovali az k nasmu baraku :lol:

Zverejnené

dnes je zatiaľ nanič deň ... a to už je večer ... :lol: :)

Zverejnené

Strasny den bol dnes. . . a zajtra este horsi (prijemnych 10 hodin stravim v skole) . . .a vlastne vsetko je na . . . :) :lol:

Zverejnené

takze v hradisti treti povodnovy stupen, rieka vyliata, hadzu tam uz pieskove vrecia....

ak kvoli tomu nejakym sposobom zrusia spoj na slovensko....tak budem naozaj zurit :lol:

Zverejnené

Nefunguje mi skenovanie cez windows :lol: , asi pozostatky napadnutia virom. Ešteže sa to dá cez HP Manager.

 

A okrem toho zase prší a treští mi hlava.

Zverejnené

nedobrý nanič deň :) v práci sa potentovalo všetko čo mohlo, zastupujúca "kolegyňa" bola presne tá výpomoc, ktorá povie, že " aj by som pomohla, ale neviem ako " pretože houbelec robí aj normálne ;) ..... koniec mesiaca, koniec platenia daní, všetky prístroje, ktoré sa mohli pokaziť sa pokazili, a ľudia mi dnes výnimočne išli na nervy ! tak ! :) :lol: ;)

a bolí ma hlava... ;)

Zverejnené

Dnes malo jedno dievca z nasej skoly pohreb. Osobne som ju nepoznal, ale nic to nemeni na tom, ze ma to dostalo. Je mi strasne luto jej rodiny, spoluziakov, priatelov. Hrozne je, ist do skoly a zbadat ciernu zastavu, placucich spoluziakov, kvety, sviecky. . . a nad tym vsetkym fotografiu vysmiateho mladeho dievcata, previazanu ciernou stuhou. Napatie sa da krajat a vy iba rozmyslate preco ???

Zverejnené

predchadzajuci prispevok mi pripomenul situaciu spred par dni v skole....

pred rokom zahynul na nasej skole jeden prvak,autonehoda, alkohol za volantom, chalani z internatu.....zaciatkom skolskeho roka sme boli aj na "pochode",na jeho pamiatku....jeho otec poslal dakovny list rektorovi a par jeho fotiek

 

je to vyvesene v skole, za sklom, jeho list plny zialu a smutku....VZDY som si ho precitala ked som sla okolo...ale po januarovej nehode vojakov som na to akosi pozabudla....

az minuly tyzden, zastavila som sa, a citala som tie uprimne slova jeho otca.....a tie pocity sa vyrovnavali tym mojim,spred dvoch mesiacov/i ked zial rodicov je nekonecny/.....zacala som plakat, rychlo som sa utiahla do kuta....kamaratka ma vsak zbadala,a vravela, ze "preco to citam, ked viem, ze mi to ublizi...."

strasne..... :lol:

Zverejnené

Na nasej skole je to uz druhy krat za tento skolsky rok a stale musim rozmyslat nad tym, kto komu co urobil, ze umieraju taki mladi ludia. Nezasluzia si to, ale kto si to vlastne zasluzi ? Nikto.

Zverejnené

Tiež mi zomrel spolužiak, keď som chodil na výšku... Tri roky sme chodili do jednoho krúžku, potom sme šli každý na inú špecializáciu a po roku som sa dozvedel, že zomrel... Máte pravdu, mladí zvlášť si nezaslúžia zomrieť, viem o tom svoje... :lol:

 

A teraz prichádzam o kvetinu... Primulka, kvitla a mala plno kvetov... A zrazu začína vädnúť, listy jej jeden po druhom odchádzajú a nepomáha nič - ani polievanie, ani prevzdušnenie, ani prihnojenie...

Zverejnené

boli sme sa ozrat na zahrade, zasraty som jak ciganska hracka a este aj ruky mam dochramane od neviem coho ani.....no havaj

Zverejnené

Ide na mňa jarná únava, cítim sa strašne malátny.

Zverejnené

kurna,...nelepi sa na mna nalada na ucenie :lol: ... naucila som sa iba necele tri strany A4, "kupna zmluva podla obchodneho zakonnika"...kruci a co tych dalsich 15?? :)

Zverejnené

cizy, ty si kvôli tej nezohnanej pesničke potreboval toho smajlíka ? :lol:

 

dollphinka, tebe treba učiť sa niečo, čo aspoň znie dobre .... no brrr... :) uznávam, že je to veledôležitá vec, no nič... len sa pekne uč ;)

 

tá jarná únava, ... alebo jednoducho nechuť niečo zmysluplné robiť, ... či vôbec pohnúť sa.... dúfam, že aj niekto z vás pozná tieto stavy .... že nie som sama :)

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov