hisham Zverejnené 9. September, 2006 Zverejnené 9. September, 2006 Viete si vôbec PREDSTAVIŤ niečo nechutnejšie ako packať svojej zošúverenej babke masku na ksicht??? :lol: Toto ma donútili robiť!!! Kde to ja žijeeeeeem!!! :)
havarka Zverejnené 9. September, 2006 Zverejnené 9. September, 2006 od 1. októbra plánuje otec odpojiť internet... akoby sa všetko dostatočne nesralo aj bez toho. človek za päť minút eufórie a krátkeho šťastia zaplatí aj poslednými gaťami :lol:
hisham Zverejnené 9. September, 2006 Zverejnené 9. September, 2006 Babka tu stále špicľuje a chce, aby som ju naučila robiť na internete... :lol:
havarka Zverejnené 9. September, 2006 Zverejnené 9. September, 2006 Tak to vypni, a povedz, ze sa to pokazilo... :-P
cizy Zverejnené 9. September, 2006 Zverejnené 9. September, 2006 je nedela...to znamena iba jednu vec - zajtra sa ide zas do roboty
arwiel Zverejnené 9. September, 2006 Zverejnené 9. September, 2006 faktúra za mobilný telefón: 1329,50 Sk niekto ma v blízkej dobe zabije....
cizy Zverejnené 11. September, 2006 Zverejnené 11. September, 2006 nikto so mnou nechce ist do Rumunska :lol: :) :)
hisham Zverejnené 11. September, 2006 Zverejnené 11. September, 2006 Babka odchádza až zajtra ráno!!!
arwiel Zverejnené 11. September, 2006 Zverejnené 11. September, 2006 z jednej poondenej tabletky mám horúčku a bolesť hlavy.. to aby som si dala pár ďalších, čo to zaženú...
cizy Zverejnené 11. September, 2006 Zverejnené 11. September, 2006 nemam rad ten pocit ked sa oholim na ksichte, asi sa uz nebudem holit
Wink Zverejnené 11. September, 2006 Zverejnené 11. September, 2006 Cmúľam dáku hnusnú zelenú tabletku, ktorá má chuť zhruba ako železo, na stole okolo mňa je vyše tridsať použitych papierových vreckoviek, hlava mi asi praskne a z hrdla nevydám ani a. :lol:
havarka Zverejnené 11. September, 2006 Zverejnené 11. September, 2006 Babka odchádza až zajtra ráno!!!Mala si napísaťBabka odchádza už zajtra ráno!!!a dať do to "Čo ma dnes potešilo"nemam rad ten pocit ked sa oholim na ksichte, asi sa uz nebudem holitJóóóóóój, chlapec mój, a na to si až teraz prišiel? :lol:
cizy Zverejnené 11. September, 2006 Zverejnené 11. September, 2006 som v rozpakoch... cakaju ma posledne 3 dni v robote,kde som od aprila, niekto by povedal, ze to je kratko, ale aj za taku dobu sa daju nadviazat s kolegami dobre, vztahy, kamaratstva, zvlaste ked ste dobry kolektiv... na jednej strane som rad, ze nebudem zazivat uz ten stres, vyhrazky, ze som zodpovedny za to a to a preco sa stalo to a to.... ale na druhej strane mi bude chybat kopa veci... -rannajsie prichody a otazka kolegu aky je dnes plan, kto kam ide, kolko toho na nas caka v cechach, ake tam treba poslat auto, co je na zasielku co ide do rakuska colnica....-ten dobry pocit ked zavola nejaky vpohode clovek a budem mu vediet poradit a budem vidiet ze mu to pomohlo-telefonaty z T-Mobilu, ked zavola niekto, aby zistil stav zasielky zanadavame si spolu na Brightpoint, ktory im robi logistiku-telefonat od kuriera vecer o siestej len kvoli tomu aby sa pochvalil ze dnes zvladol 36 adries-prehovaranie kolegu ci dnes pojde do nedalakeho cinskeho bistra kupit nam obed-kopa vtipnych situacii a hlasok-fajciarske pauzy s kuriermi, spojene s nadavanim na firmu-kopa kamaratov, ktorych vpodstate uz ani neuvidim :lol:
Nokia Zverejnené 11. September, 2006 Zverejnené 11. September, 2006 cizy tak to byva vzdy ked clovek odchadza z robotyv inej najdes nieco podobne a ked si s tymi ludmi fakt dobre rozumies, nieje nic lahsie ako sa s nimi stretavat aj mimo prace
nutrinka Zverejnené 11. September, 2006 Zverejnené 11. September, 2006 ZASTAVTE NIEKTO UŽ TOHO MAZMARA :lol: :) :) ;) ;)
Mgr. L.E.G. von Trips Zverejnené 11. September, 2006 Zverejnené 11. September, 2006 au.. nie tak nahlas :lol:
Wink Zverejnené 11. September, 2006 Zverejnené 11. September, 2006 No dnes som mala ozaj dobru naladu, Neviem ale par viet pred chvilou s niekym uplne neznamym na internete a stara posta ktoru som si opatovne citala mi ju nejak zmenili. Mam take divne zmiesane pocity ani neviem ci dobre ci zle. Zrazu som si spomenula na kopu veci, ktore mam vpodstate este nedoriesene, a trapi ma ze ich ani vyriesit nedokazem. Mam v hlave tolko myslienok, ze len dufam ze ich nejak zastavim a podari sa mi zaspat.
cizy Zverejnené 12. September, 2006 Zverejnené 12. September, 2006 zajtra budem musiet ist do trnavy dovyberat dobierku :lol:
game Zverejnené 12. September, 2006 Zverejnené 12. September, 2006 nie veľmi príjemný pocit, niečo neviem dotiahnuť do konca, mám trochu pocit zlyhania, na niečom mi veľmi záleží a neviem ... neviem momentálne ako na to :lol:
cizy Zverejnené 12. September, 2006 Zverejnené 12. September, 2006 uz chcem vyplatnu pasku, uz konecne mi ju dajte!!!!! :lol:
Wink Zverejnené 12. September, 2006 Zverejnené 12. September, 2006 :lol: Neviem rozpravat. Moj hlas je na tom akurat tak ze by som neprekricala ani elektricku zubnu kefku :)
nutrinka Zverejnené 12. September, 2006 Zverejnené 12. September, 2006 hmmm, už ani na emócie nemám silu
Odporúčané príspevky