hisham Zverejnené 1. September, 2006 Zverejnené 1. September, 2006 To je fakt. Dnes vo vani zo mna zliezlo dosť veľa kože. Včera. Keď je koža vlhká, ide to dobre dole :lol:
Wink Zverejnené 1. September, 2006 Zverejnené 1. September, 2006 On tym narazal na to ze som bola spinava a nie ze sa mi lupe koza :) (co samozrejme nie je pravda.Nieze si to budete mysliet aj vy :lol: )A cely den mi okupuje komp :)
bazalka Zverejnené 2. September, 2006 Zverejnené 2. September, 2006 sakra vcera uz konecne zaspavam a vtedy ma stipne srsentak teda idem si dat preventivne liek, predsalen som alergik, a po ceste stretnem fotiho na hajzlia ten ma vyslal zamknut garaz vonku a pred vchodovymi dvermi v uplnej tme slapnem na zavaraninovy kompot a rozbijemto a som to este pol hodiny musel umyvat potom som este isiel zamknut tu garaz ale aj tak som ju nezamkol lebo boli pekazene dvere...strasne :lol:
Sniper Zverejnené 2. September, 2006 Zverejnené 2. September, 2006 Musel som sa pozrieť hore vľavo či nie som v téme o tých divných snoch keď som si prečítal bazalkov príspevok :lol: a po ceste stretnem fotiho na hajzlito u vás sa chodí cez záchod keď sa chcete dostať na druhý koniec bytu? :)
bazalka Zverejnené 2. September, 2006 Zverejnené 2. September, 2006 Musel som sa pozrieť hore vľavo či nie som v téme o tých divných snoch keď som si prečítal bazalkov príspevok :) :) no ja neviem to sa udialo o tretej v noci tak zeby sa mi to snivalo? to u vás sa chodí cez záchod keď sa chcete dostať na druhý koniec bytu? ano :lol:
cizy Zverejnené 2. September, 2006 Zverejnené 2. September, 2006 preco ma musi ten pocitac furt vytacat? :lol:
Wink Zverejnené 2. September, 2006 Zverejnené 2. September, 2006 Dneska som kukala len tak s hlavou cez dvere ci este brat gembli na kompe a on ich tak zabuchol, ze mi skoro odpadlo pol ucha. Som myslela, ze ho zabijem.
hisham Zverejnené 3. September, 2006 Zverejnené 3. September, 2006 Ak som zdedila po matke tie jej debilné záchvaty, zabite ma. Zatiaľ sa to neprejavilo, ale keby náhodou niekedy... zabite ma :lol:
RoSo Zverejnené 3. September, 2006 Zverejnené 3. September, 2006 Som strašne unavený a je mi blbo od žalúdka. A cítim neistotu z budúcnosti :lol:
RoSo Zverejnené 3. September, 2006 Zverejnené 3. September, 2006 Dosrali mi zámok na nádrži. Druhýkrát jej požičiam taký bači ***** a ne moje auto. :lol:
Wink Zverejnené 3. September, 2006 Zverejnené 3. September, 2006 Neviem po svojom bratovi rozlustit CD - key na excel :lol:
cizy Zverejnené 4. September, 2006 Zverejnené 4. September, 2006 kvoli mojim kacacim chodidlam a atypickym malickom sa mi uz robia po 3 mesiacoch na mojich adidasach od malickom diery, som vazne poteseny...
hisham Zverejnené 4. September, 2006 Zverejnené 4. September, 2006 Sabotáž!!! To je sabotáž!!!V škole sme mali 5 rokov jednu triedu, krásnu, veľkú, na druhom poschodí. Dnes si už vykračujem po schodisku, keď tu ma zastaví spolužiak: "Čau, vieš kde máme triedu??? Dole v geoši!!!" (---> značne cenzurované). Ksss, čiže po piatich rokoch nás odstavili na prízemie, do triedy, kde je zima, smrdí tam a vôbec :lol: :) Lavice ani nemajú lavice!!! Jediné malé úbohé plus je, že tam nie je nástenka. Človeka by porazilo, ako ho okašlú...
Wink Zverejnené 4. September, 2006 Zverejnené 4. September, 2006 Z triedy nam uslo 5 ludi tento rok, takze sme len 25 ( zo zaciatocneho 34 ). A este just ti najlepsi :-(((
Wink Zverejnené 4. September, 2006 Zverejnené 4. September, 2006 Chyba 1305. Při čtení souboru C: .... doslo k chybe bla , bla , bla ... :lol:
hisham Zverejnené 4. September, 2006 Zverejnené 4. September, 2006 To ti v kompe vyhodilo??? Na to u nás platí veta: "Treba preinštalovať Windows." :lol:
cizy Zverejnené 4. September, 2006 Zverejnené 4. September, 2006 dnes som v robote az do 18.00...uzasne :lol: :)
Wink Zverejnené 4. September, 2006 Zverejnené 4. September, 2006 To ti v kompe vyhodilo??? Na to u nás platí veta: "Treba preinštalovať Windows." :lol: Boze nestras pred tyzdnom bol v oprave! Ale to z CD ked som si chcela nainstalovat a dodrbane je CD-cko
tomassi Zverejnené 4. September, 2006 Zverejnené 4. September, 2006 kedy ma konečne prestanú otravovať 13-14 ročné deti ? ? ? :lol:
hisham Zverejnené 4. September, 2006 Zverejnené 4. September, 2006 Človek sa niekedy snaží ako blbec, len aby zaujal, udržal konverzáciu... a odpoveď akosi neprichádza. A stále vidí chybu len v sebe :lol: Je to niekedy divné, tieto ICQ rozhovory.
weirdo Zverejnené 4. September, 2006 Zverejnené 4. September, 2006 tomassi a hisham, vyzera to tak akoby ste boli chatovali spolu :lol:
tomassi Zverejnené 4. September, 2006 Zverejnené 4. September, 2006 ja sa s hisham bavím iba o kukurici a niekedy aj ostatnom jedle, takže weidro eee
Odporúčané príspevky