Skočiť na obsah

Odporúčané príspevky

Zverejnené

To je fakt. Dnes vo vani zo mna zliezlo dosť veľa kože. Včera. Keď je koža vlhká, ide to dobre dole :lol:

Zverejnené

On tym narazal na to ze som bola spinava a nie ze sa mi lupe koza :) (co samozrejme nie je pravda.Nieze si to budete mysliet aj vy :lol: )

A cely den mi okupuje komp :)

Zverejnené

sakra vcera uz konecne zaspavam a vtedy ma stipne srsen

tak teda idem si dat preventivne liek, predsalen som alergik, a po ceste stretnem fotiho na hajzli

a ten ma vyslal zamknut garaz vonku a pred vchodovymi dvermi v uplnej tme slapnem na zavaraninovy kompot a rozbijemto a som to este pol hodiny musel umyvat potom som este isiel zamknut tu garaz ale aj tak som ju nezamkol lebo boli pekazene dvere...strasne :lol:

Zverejnené

Musel som sa pozrieť hore vľavo či nie som v téme o tých divných snoch keď som si prečítal bazalkov príspevok :lol:

 

a po ceste stretnem fotiho na hajzli

to u vás sa chodí cez záchod keď sa chcete dostať na druhý koniec bytu? :)
Zverejnené

Musel som sa pozrieť hore vľavo či nie som v téme o tých divných snoch keď som si prečítal bazalkov príspevok

:) :) no ja neviem to sa udialo o tretej v noci tak zeby sa mi to snivalo?

to u vás sa chodí cez záchod keď sa chcete dostať na druhý koniec bytu?

ano :lol:
Zverejnené

Dneska som kukala len tak s hlavou cez dvere ci este brat gembli na kompe a on ich tak zabuchol, ze mi skoro odpadlo pol ucha. Som myslela, ze ho zabijem.

Zverejnené

Ak som zdedila po matke tie jej debilné záchvaty, zabite ma. Zatiaľ sa to neprejavilo, ale keby náhodou niekedy... zabite ma :lol:

Zverejnené

Som strašne unavený a je mi blbo od žalúdka. A cítim neistotu z budúcnosti :lol:

Zverejnené

Dosrali mi zámok na nádrži. Druhýkrát jej požičiam taký bači ***** a ne moje auto. :lol:

Zverejnené

kvoli mojim kacacim chodidlam a atypickym malickom sa mi uz robia po 3 mesiacoch na mojich adidasach od malickom diery, som vazne poteseny...

Zverejnené

Sabotáž!!! To je sabotáž!!!

V škole sme mali 5 rokov jednu triedu, krásnu, veľkú, na druhom poschodí. Dnes si už vykračujem po schodisku, keď tu ma zastaví spolužiak: "Čau, vieš kde máme triedu??? Dole v geoši!!!" (---> značne cenzurované). Ksss, čiže po piatich rokoch nás odstavili na prízemie, do triedy, kde je zima, smrdí tam a vôbec :lol: :) Lavice ani nemajú lavice!!! Jediné malé úbohé plus je, že tam nie je nástenka.

Človeka by porazilo, ako ho okašlú...

Zverejnené

Z triedy nam uslo 5 ludi tento rok, takze sme len 25 ( zo zaciatocneho 34 ). A este just ti najlepsi :-(((

Zverejnené

Chyba 1305. Při čtení souboru C: .... doslo k chybe bla , bla , bla ... :lol:

Zverejnené

To ti v kompe vyhodilo??? Na to u nás platí veta: "Treba preinštalovať Windows." :lol:

Zverejnené

To ti v kompe vyhodilo??? Na to u nás platí veta: "Treba preinštalovať Windows." :lol:

Boze nestras pred tyzdnom bol v oprave! Ale to z CD ked som si chcela nainstalovat a dodrbane je CD-cko

Zverejnené

kedy ma konečne prestanú otravovať 13-14 ročné deti ? ? ? :lol:

Zverejnené

Človek sa niekedy snaží ako blbec, len aby zaujal, udržal konverzáciu... a odpoveď akosi neprichádza. A stále vidí chybu len v sebe :lol: Je to niekedy divné, tieto ICQ rozhovory.

Zverejnené

tomassi a hisham, vyzera to tak akoby ste boli chatovali spolu :lol:

Zverejnené

ja sa s hisham bavím iba o kukurici a niekedy aj ostatnom jedle,

takže weidro eee

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov