arwiel Zverejnené 30. August, 2006 Zverejnené 30. August, 2006 okrem toho že nemôžem už vôbec ísť na net a keby ma tu teraz videli, tak som mŕtvy tvor, tak sa mi "dari" ako sa len dá... :lol: pojdem k "ženskému" pravdepodobne s mojou matkou.. tá bude mať prekvapenie... :) nemôžem sa už s nikým stretnúť, ani len so spolužiačkami, nie ešte tak s inými... :) musím sa učiť, lebo ide škola ale moje poznámky a učebnice sú v práci, kde som robila a kam už robiť nepojdem.... ;) nemám peniaze ani len na cigarety... ;) ja mi zle.. fyzicky aj psychicky.... cítim sa unavená, bolí ma hlava i duša... ;) budete mi všetci chýbať.... ;)
Sniper Zverejnené 30. August, 2006 Zverejnené 30. August, 2006 Prečo sa deje toľkých zlých veci? Niekedy mám pocit že všetko je proti mne... :lol: Pôjdem za sestrou a švagrom do baru, trochu sa uvoľniť, možno prídem na iné myšlienky... A preveziem sa na aute, dlho som už nebol nikde...
hisham Zverejnené 30. August, 2006 Zverejnené 30. August, 2006 Dnes mám dobrú náladu. Ale po prečítaní arwielinho príspevku som sa vrátila do minulosti, pripomenula mi obdobie, keď mi bolo ako jej. Ale matka mi takéto veci nerobila...Ja mám prachy, keby si bola tu, požičala by som ti na tie cigy :lol: A dali by sme si cigáro večer. A k ženskému s mamou proste nechoď. Nahovor jej nejaké drísty, akože to je osobné, veď isto si niečo vymyslíš.
Sniper Zverejnené 31. August, 2006 Zverejnené 31. August, 2006 Cítim sa ako keby ma zobudili z hrobu :) hlava sa mi krúti... ježiš to bola noc. Ešte si spomenuť s kým (s ktorou aby cizy nemal blbé narážky) som to vlastne bol.. :lol: ale aj tak mi je dosť blblo :)
weirdo Zverejnené 31. August, 2006 Zverejnené 31. August, 2006 prisli k nam do kanclu dvaja rakosnici pracovat. slak ma ide trafit z tej ich reci.
nutrinka Zverejnené 31. August, 2006 Zverejnené 31. August, 2006 mňa tu raz prekotí z môjho počítača :) :lol: :) ;)
bazalka Zverejnené 31. August, 2006 Zverejnené 31. August, 2006 sakra brat sa mi vystal v izbe a teraz to sam velky ja musim umyvat :lol:
Sniper Zverejnené 31. August, 2006 Zverejnené 31. August, 2006 *************** Stále robím chyby a blbosti. Nič si nezaslúžim. :lol: edit: celkom určite... kto ich nerobí, náš vážený admin. :) g
nutrinka Zverejnené 31. August, 2006 Zverejnené 31. August, 2006 mňa tu fakt klepne, už ani sprostú ss-ku si nemôžem prečítať :lol:
Wink Zverejnené 31. August, 2006 Zverejnené 31. August, 2006 Mame pokazenu RAM-ku a cely komp brutalne seka .Bol v oprave, preinstalovali nam Windows a vsetko sa nam vymazalo :-(((
hisham Zverejnené 1. September, 2006 Zverejnené 1. September, 2006 Ja som vedela, že sa to poserie. Vždy sa všetko poserie!!! :) :) :lol: ;) ;) :fuck2: ;) ;)
cizy Zverejnené 1. September, 2006 Zverejnené 1. September, 2006 kukam si svoj rozvrh.. pondelok zacinam 7.20 :lol: :)
cizy Zverejnené 1. September, 2006 Zverejnené 1. September, 2006 zjedol som FEFERONKU!!! ak sa moj organizmus za posledne dva roky nezmenil tak toto je moj koniec, zas nebudem ist 2 tyzdne medzi ludi :) :lol: :) :fuck2: ;) ;)
Wink Zverejnené 1. September, 2006 Zverejnené 1. September, 2006 Musim ist na koncert Peta Cmorika :) :) :lol:
game Zverejnené 1. September, 2006 Zverejnené 1. September, 2006 je mi ... úzko, neisto, neviem, či som spravila dosť pre jedného človeka :lol:
Nokia Zverejnené 1. September, 2006 Zverejnené 1. September, 2006 spiny spinave mestsky policajti, dali mi papucu :) ale viac ako 200sk nevypytal :) :lol:
hisham Zverejnené 1. September, 2006 Zverejnené 1. September, 2006 Faka, pred pár minútami som sa rehotala ako divá, behala som po dvore s mojou čiernou islandskou ovcou a teraz sa mi chce strašne nadávať. A teraz sa zasa smejem. Bohatstvo, ja som ako po nejakej hormonálnej injekcii. Strašne sa mi chce fajčiť . Je mi zle, sakra to bude tým kostolom, nemá to na mňa dobrý vplyv. Aspoň nadávam jednému ochotnému na ICQ, ale je to slabá útecha. Nechce sa mi učiť, môžem sa na to vykašľať, ešte skúšať ma budú v tieto posledné dni voľna... isto iste. Nie. Mám chuť na kukuricu a nemáme!!! :) :) Nie je tu čo jesť, čo je to za rodinu!!! ;) Asi taaaaak. :lol: ;)
hisham Zverejnené 1. September, 2006 Zverejnené 1. September, 2006 Stazujes sa??? Ja si rada supem kozu. :lol:
Wink Zverejnené 1. September, 2006 Zverejnené 1. September, 2006 Ked sa mi supe tak aj ja.Len som potom trochu dost flakata :-( Brat mi poradil :" Isto koza. Skus sa umyt" Kruty :-(
Odporúčané príspevky