Hellé Zverejnené 13. August, 2006 Zverejnené 13. August, 2006 nic nefungiüje..do šlaka :lol: a este náš super internet je asi háklivý na dážd..stači par kvapiek a je po nom... :) :)
cizy Zverejnené 13. August, 2006 Zverejnené 13. August, 2006 mal by som sa uz oholit, lebo uz mam bokombrady jak v 19.storoci porád
arwiel Zverejnené 13. August, 2006 Zverejnené 13. August, 2006 dnes mi otvorili oči.. ospravedlňujem sa všetkým, ktorých som zranila... :lol:
chorche Zverejnené 13. August, 2006 Zverejnené 13. August, 2006 chorche vie, ze banuje a vie, ze ban je za porusenie konkretneho pravidla, ale co mu predchadzalo si este vydiskutujeme!!!
Wittmann Zverejnené 13. August, 2006 Zverejnené 13. August, 2006 no dnes ma strašne nasr... hra našich futbalistov ... sme vyhravali 2:0 a nakonec sme prehrali 2:3...taký som rozčúlený ani svet ... :lol:
cizy Zverejnené 14. August, 2006 Zverejnené 14. August, 2006 zas pondelok, zas dalsi pracovny tyzden, dalsi pracovny den....ach jaj
arwiel Zverejnené 14. August, 2006 Zverejnené 14. August, 2006 zas pondelok, zas dalsi pracovny tyzden, dalsi pracovny den....ach jaj presne... :lol: ešteže som si na štvrtok vybavila voľno... bude žúúúúúúrka!!!!
tomassi Zverejnené 14. August, 2006 Zverejnené 14. August, 2006 neznášam, keď sa nad niečím dlho rozhodujem a potom sa len tak dozviem, že sa všetko ruší eF O
arwiel Zverejnené 15. August, 2006 Zverejnené 15. August, 2006 Mala som krásny sen... a museli ma zobudiť keď to už konečne vyzeralo, že sa niečo stane!!!!!! :lol:
hisham Zverejnené 15. August, 2006 Zverejnené 15. August, 2006 Človek si raz za čas vyjde s niekým von, že si niekde sadnú... a krčma zavretá... jak jinak. Z druhej nás barmanka vyhodila s pivom von, doslova povedala: "A bež s tým do p***." Ja to nechápem... slušné dievča, poznáme sa a takto... Za hodinu zavreli, začalo prčať... Nevravím, že mi nebolo fajn. Ale s tým zatvorením tej prvej to bol úder pod pás :lol:
fiore Zverejnené 15. August, 2006 Zverejnené 15. August, 2006 Prišiel ma do práce pozrieť môj rozmilý otecko. Nenašiel ma medzi živými, tak mi nechal na lístku odkaz: Prišiel som ťa pozrieť, ale nemal som na teba šťatie. Ing. ***meno ***priezvisko. :) a ja riešim, že po kom som taká drbnutá..... veď takto kvalitnú genetickú výbavu má naozaj málokto. :lol:
arwiel Zverejnené 15. August, 2006 Zverejnené 15. August, 2006 mala by som si už zvykať na blbé dni... v poslednej dobe ich je až až... no nemôžem si pomôcť, je toho na mňa moc... priznávam, že dnes som aj plakala... je toho na mňa jednoducho až príš... a najhoršie na tom je, že si za to môžem ja...
cizy Zverejnené 15. August, 2006 Zverejnené 15. August, 2006 byrokraticke svine :) ;) :) ;) ;) ;) ;) :lol: ;)
tomassi Zverejnené 16. August, 2006 Zverejnené 16. August, 2006 šefkuchár sa zase snažil variť a ako obvykle bez popálení a sa to nezaobšlo
Andulqa Zverejnené 16. August, 2006 Zverejnené 16. August, 2006 stve ma ze v BA smrdia hovna, je to nechutne :lol: dufam ze to rycho prejde :) ble
Nokia Zverejnené 16. August, 2006 Zverejnené 16. August, 2006 Andulqa aj ja som to dnes citil, nevies co to bolo?? :lol:
nutrinka Zverejnené 16. August, 2006 Zverejnené 16. August, 2006 nekukáte správy??? fúka silný južný vietor, ten zápach ide z rusoviec, či odkiaľ, je tam nejaké družstvo, kopa hnoja a tak...sranda, ako u nás na dedine :lol:
chorche Zverejnené 17. August, 2006 Zverejnené 17. August, 2006 Akoze ked uz nenadavam, tak je ozaj zle. (Alebo som na mol.) Webstranka mi v kancli spadla bezpocetkrat....
Andulqa Zverejnené 17. August, 2006 Zverejnené 17. August, 2006 Andulqa aj ja som to dnes citil, nevies co to bolo?? :lol: nekukáte správy??? fúka silný južný vietor, ten zápach ide z rusoviec, či odkiaľ, je tam nejaké družstvo, kopa hnoja a tak...sranda, ako u nás na dedine :) hej, ide to z Rusoviec, vsak Bratislava je len jedna velka dedina, nee? :)
cizy Zverejnené 17. August, 2006 Zverejnené 17. August, 2006 som strasne unaveny........a ked pomyslim co ma este dnes caka v praci :lol:
Ajk Zverejnené 17. August, 2006 Zverejnené 17. August, 2006 Nechce sa mi ist kupit dusa do bicykla... ale bicyklovat by sa mi chcelo... ach
Darkman Zverejnené 17. August, 2006 Zverejnené 17. August, 2006 :) :lol: ze som sa ja na tu debatu daval.... "vsak stiahnite, vypocujte, posudte..".. som stiahol, vypocul.. a odniesol to moj last.fm profile :)
Odporúčané príspevky