Skočiť na obsah

Ignatius

Odporúčané príspevky

tak, a cizy nás pekne vrátil do témy ... :) :lol:

 

dnes ma zobudil ktorýsi sused, ktorý niečo niekde pritĺkal do steny .... v nedeľu ráno .... :)

 

a aby toho nebolo málo, sneží ... je tam zo 10 centi snehu .... ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kurňa, ta je také *********** ********** ** ***** ********* , do riti. Posralo sa mi auto, ešte nevedia čo to je, ale možem čakať, že zacvakám od 2000 do 20000. Kurňa, **** **** ****** ** , a navyše nemôžem ani zarábať bez tej šunky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

/ja viem, že je to maličkosť, ale aj tak/ ja mám takú neuveriteľnú chuť na jahody.do kelu, kde ich teraz zoženiem?! ja chcem jahody!!!! kráľovstvo za jahody!!!! :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To máš čo za suseda že má v marci jahody? :)

 

 

Teraz mi písal kamarát z Milána že si ide kupovať auto BMW 130i. Neviem presne čo je to za typ ale na to že má okolo 20 rokov (on, nie auto) tak rozmýšľam čo tu na Slovensku ešte robím :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to bolo k tým mrazeným

 

kurník, každý rok doma naši zavárajú a mrazia hádam všetko, čo sa v záhrade nájde a akurát tento rok, keď prvýkrát dostanem chuť na jahody, tak nič doma nenájdem!!! do prčic, do prčic, do prčic :) :) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov