Hellé Zverejnené 9. Máj, 2006 Zverejnené 9. Máj, 2006 tiez nemam naladu a je mi smutno..a nič sa mi nedarí :lol: a pred chvilou sa mi podarila napchať do mechaniky 2 CD naraz..strašný rachot to bol..som sa zlakla :)
weirdo Zverejnené 9. Máj, 2006 Zverejnené 9. Máj, 2006 no a k nalade sa pridala este aj riadna bolest brucha a brutalna hnacka ... ked sa nieco sere, tak sa to sere poriadne.
RoSo Zverejnené 9. Máj, 2006 Zverejnené 9. Máj, 2006 Ufff, zavládla nám tu nuda na fóre. Každý si prezerá hlavnú stránku a málokto prispeje. Idem radšej s rodinkou na prechádzku. Dúfam, že keď sa vrátim, bude tu niečo nové. Tak sa snažte.
Mgr. L.E.G. von Trips Zverejnené 10. Máj, 2006 Zverejnené 10. Máj, 2006 sakra dnes je posledny den relativne do pohody. nasleduje tyzden maximalneho drtenia na skusku z uctovnictva. a potom to uz ide jedno za druhym .. :lol: hroza pomysliet :)
weirdo Zverejnené 11. Máj, 2006 Zverejnené 11. Máj, 2006 fok. debilni byrokraticki perohryzovia. dneska som zistil, ze od 1.3. nemam zdravotnu poistku. keby sa mi nieco stalo, tak som v prdeli aj s mladymi a moja penazenka tiez. :lol:
Ignatius Zverejnené 11. Máj, 2006 Autor Zverejnené 11. Máj, 2006 Nestíham nič, ani sem prispievať, ledva to tu raz za čas prečítam... A keď sa aj nájde trochu času, zas som tak vyšťavený, že sa mi nič nechce... :lol:
jaa Zverejnené 12. Máj, 2006 Zverejnené 12. Máj, 2006 chcem spaaat konecne, ale sa mi neda, do slaka... a v poslednej dobe ma zarazilo spravanie urcitych ludi... ale asi som si uz na to zvykla, ale aj tak... a zajtra si asi musim upratat izbu, ale sa mi nechce... a v poslednej dobe nemam naladu na nic a na nikoho...
Mgr. L.E.G. von Trips Zverejnené 18. Máj, 2006 Zverejnené 18. Máj, 2006 majster V mi uz pomaly zacina liezt na nervy. temy s poslednym prispevkom od neho uz pomaly ani necitam ..ani konfliktny typ neni, ani nic svetoborne nepise, ani vtipny neni, keby nic nenapisal, nic sa nestane
havarka Zverejnené 18. Máj, 2006 Zverejnené 18. Máj, 2006 Leg, ty si pre mna presny opak Majstra V. :lol:a este aj Shodan, Shodanka a Sloe, setci cisty chat, horsie nez ty, a to by som nikdy nepomyslel ze to poviem O_o
game Zverejnené 18. Máj, 2006 Zverejnené 18. Máj, 2006 celý deň ma hrozitánsky bolí hlava ... :lol: :)
havarka Zverejnené 18. Máj, 2006 Zverejnené 18. Máj, 2006 AAAAAAAA, prečo nemám DVD napalovačku, a kupujem málo mediíí dopredu, už som mohol mať LINUX, SAKRA!!!!
Mgr. L.E.G. von Trips Zverejnené 18. Máj, 2006 Zverejnené 18. Máj, 2006 som totalne nazraty kua, ledva sa hybem, preco musim stale nieco pojedat? pritom ani nie som hladny .. len zrazu sa uvedomim na tazke dychanie (plny zaludok mi talci na dychaciu trubicu) a vokol mna same obaly z jedla :lol:
havarka Zverejnené 18. Máj, 2006 Zverejnené 18. Máj, 2006 Leg, ti zavidim, ja som hladny..a doma je velky cucoriedkovy ....
Mgr. L.E.G. von Trips Zverejnené 18. Máj, 2006 Zverejnené 18. Máj, 2006 :) .. prave mi spadla flasa zo stola a teraz mam lepy ju otvorit, aby mi tu nevybuchla a nezasvinila zostavu .. frasa som vyprahnuty ako pustny dromedar a teraz musim tri hodiny cakat kym sa to ukludni :lol:
weirdo Zverejnené 18. Máj, 2006 Zverejnené 18. Máj, 2006 bohaca leg, tebe sa zije, ja som na private a mam tu 5 deka trenej nivy a tot vsjo. este nadavaj. :lol:
weirdo Zverejnené 19. Máj, 2006 Zverejnené 19. Máj, 2006 toto ma tak vytocilo dnes ... kurna, preco aj nam nezrusia viza. v tom okamihu by som vedel, kde travim dovolenku, ale takto ... slak ma trafi. :lol:
doll Zverejnené 19. Máj, 2006 Zverejnené 19. Máj, 2006 kurna aj s mocovym mechurom :) :) moja rada....nesedavat na betone, na zemi, to je jedno :lol:
Sniper Zverejnené 19. Máj, 2006 Zverejnené 19. Máj, 2006 Hovadsky ma bolí hlava, ja asi skapem dnes :lol: :)
RoSo Zverejnené 20. Máj, 2006 Zverejnené 20. Máj, 2006 Znova som sa rozčúlil pri čítaní diskusií na Centrum.sk . Je tam príliš veľa vulgárnosti a osobných útokov. Je smutné, že taký veľký server s tým nič nerobí.
game Zverejnené 20. Máj, 2006 Zverejnené 20. Máj, 2006 roso a načo také čítaš ?mňa už tretí deň bolí hlava aj bez čítania hlúpostí ... :lol: :)
Mgr. L.E.G. von Trips Zverejnené 23. Máj, 2006 Zverejnené 23. Máj, 2006 pocul som pred sebou iduce take mlade pubertacky a celu cestu ohovarali a vypravali len o tom, co je pre ktoru ake drahe a ktora ma ake drahe veci a ktora nema atd atd ... ziadna z nich na seba v zivote ani halier nezarobila, ale ohovara sa to pomaly uz ako dospele zeny :lol: :)
RoSo Zverejnené 23. Máj, 2006 Zverejnené 23. Máj, 2006 Test zaznamenal 9 vrátených paketov z 10 všetkých paketov, čo predstavuje 10.00% packet loss.Priemerný nameraný ping predstavoval 20 ms.Rýchlosť Vašeho pripojenia je 123.5 Kbps (Kilobitov za sekundu) alebo tiež 15.4 KB/sec (Kilobytov za sekundu). Naštvalo ma, že ma už dvakrát behom polhodiny vyhodilo z netu. Kua. Furt su problémy mimo pracovnej doby, aby som im nemohol zavolať.
Odporúčané príspevky