Skočiť na obsah

Ako sa pripájate k internetu ?


game

Odporúčané príspevky

  • Pred 1 mesiacom...
  • Odpovedí 51
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    13

  • Nokia

    7

  • game

    4

  • Tomáš

    4

Top prispievatelia v tejto téme

  • Pred 3 týždňami...

posledných pár mesiacov pripojenie cez Nextra

 

má ho niekto ? dnes sa nejde pripojiť - všetko je v poriadku, pripojené, 100.0Mb/s, žiadna porucha, káble, reštart, všetko je ok, len "pracuje v režime offline" a hotovo, od rána.

môže byť chyba u nich ?

 

tak som vytiahla HUAWEI3G Orange Internet. je trochu pomalší, ale ide : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game na toto existuje jednoducha odpoved :lol:

moze! a vacsinou aj je :)

 

ak si nemenila nikde nastavenia, a po restarte routra ti nic nejde, tak mas par moznosti ako analyzovat kde je problem, ale s najvacsou pravdepodobnostou bude u nich

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

S UPC mám ozaj dobré skúsenosti, /nepadá, je rýchla a od januára sa dá aj viac PC cez router legálne za rovnakú cenu/ dá sa za cca 660 zriadiť 10/1 GB /platinum/ prístup a sú možné kombinácie aj s káblovkou aj s telefonovaním - Triplay s akciovou cenou, majú to na svojej www. Ešte by nebolo od veci pozrieť sa na možnosti Orange, ten je ešte rýchlejší...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

Od UPC beriem káblový signál na TV a net.Zmluva na net mi bude po 25 mesiacoch v novembri končiť .Podľa doterajšiej mojej informovanosti o iných možnostiach,asi ostanem u UPC-čka.

V UPC mi sem tam vypadol signál a niekedy v exponovaných časoch sa net "zadrháva",ale je to málokedy.Ešte neviem,akú akciovú ponuku budú UPC-čkari v novembri ponúkať.V tejto zmluve na 25 mesiacov som mal prvých 6 mesiacov za polovičnú cenu a keby táto možnosť bola aj naďalej,tak by som to asi zaobral :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Oddnes už optika. Oficiálne 12/12, neoficiálne to kolíše (rýchlosť sa má ustáliť až po nejakom čase).

 

Volal som do Slovanetu, že chcem ukončiť zmluvu. "Jasné v pohode, len pošlite žiadosť mailom". Takže pohoda.

 

Volal som do T-Comu, že chcem ukončiť zmluvu. Tej pani som musel 3x vysvetliť, že keď už mám funkčnú optiku od iného providera tak nemám záujem o optiku od T-Comu, ktorá sa u nás bude zapájať za nejaký mesiac-dva. Aj tak to ešte nie je zrušené, majú ma kontaktovať a že sa vraj dohodneme. Ja neviem, ale ja som sa už dohodol...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Najprv sme mali DSL, potom mobilný 3G cez T-Mobile a teraz zase DSL cez Router... Takže nijako niesom pripojený, žiadne dráty nič pohoda, ako v Poluse že drbnem na kolená notebooka samo berie zo vzduchu internetový signál.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Volal som do T-Comu, že chcem ukončiť zmluvu. Tej pani som musel 3x vysvetliť, že keď už mám funkčnú optiku od iného providera tak nemám záujem o optiku od T-Comu, ktorá sa u nás bude zapájať za nejaký mesiac-dva. Aj tak to ešte nie je zrušené, majú ma kontaktovať a že sa vraj dohodneme. Ja neviem, ale ja som sa už dohodol...

Včera mi 2x volali, že kedy mi to majú prísť zapojiť :lol: Sú ako cholera, nie a nie sa ich zbaviť. Ale povedal som im, že je to vystornované takže snáď už bude pokoj.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

kedysi keď nešla tv, pri daždi sa hovorilo že čosi asi namoklo ...

 

dnes pri tom šialenom daždi asi namokli všetky pripojenia, lebo mi blbne aj nextra aj orange a jedujú ma :lol:

 

 

edit :

neustále ma vyhadzuje aj jedno aj druhé pripojenie, laptop rovnako ... grrr

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...
  • Pred 1 rokom...
  • Pred 3 mesiacmi...

O2 fér - Neobmedzený Intrernet za 6€

 

Pre mňa ako stvorený. Je to bez viazanosti. Aktivuje sa esemeskou. Odrátajú poplatok z kreditu a je na vás kedy si ho predĺžite atď. Ak nemáte akurát peniaze tak nepokračujete, ak máte predĺžite. V mobile môžete vysieť na azete nonstop a keď si ho spárujete cez bluetooth s notebookom tak máte aj veľký internet. Totál jednoduché, žiadne káble atď.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

Zdravím všetkých. Domov mám privedenú optiku, takže by to mohlo ísť celkom "rýchlo". No ale hneď na začiatku idem do rútra a wifi cestou potom pripájam dva PC. Je to katastrófa, o všetku rýchlosť prichádzam (niekedy padne na 200kB/s). Napadlo ma riešenie homeplug. Máte s tým niekto skúsenosť? Dajú sa zohnať 85 a 200 MB/s (či tak nejak). Keďže mám sieťové karty 10/100, asi by mi stačili tie 85-ky. Či nie? Ďakujem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

U mňa nastala zmena. Štýl pripojenia (mobilný telefón použitý ako modem cez Bluetooth) zostal, len som menil providera. Telekom mal takú zaujímavú akciu že čisto len SIM karta s viazanosťou na 2 roky s tým že je na nej 2GB internetu mesačne a stojú to 1,99€ aj s DPH. Ak z nej nebudem volať či písať SMS tak sa tá cena nezvýši. Keď spálim tie voľné GB tak len spomalia pripojenie alebo niečo také ale doplácať vraj nebudem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cez UPC na pevnú linku.. perfektný.. mala som aj od T - Comu a ten bol najlepší.. stál síce 20€ ale platila som len 10 sused odoberal a teraz ja od nich odoberám..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Volal som do T-Comu, že chcem ukončiť zmluvu. Tej pani som musel 3x vysvetliť, že keď už mám funkčnú optiku od iného providera tak nemám záujem o optiku od T-Comu, ktorá sa u nás bude zapájať za nejaký mesiac-dva. Aj tak to ešte nie je zrušené, majú ma kontaktovať a že sa vraj dohodneme. Ja neviem, ale ja som sa už dohodol...

 

zdá sa že dohodnúť sa s t com, je fakt horor, domácemu v malackách, "kľakol" router na isdnku, a technik prišiel až po troch dňoch, samozrejme náhradný nedoniesol, takže keď mal domáci čas o ďalšie tri dni, išiel k nim a doniesol náhradný, ač beda

nejde ani ten.. takže som bol bez internetu aj ja.. čo mi spôsobilo strašný "absťák".. :blink:

ale na druhú stranu, odrazu som mal hafo času, že som ani nevedel čo s ním :happyroll:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Volám svojmu providerovi, na tú istú rýchlosť čo mám ponúkajú asi 5€ zľavu na mesiac, tak uvažujem, že sa zaviažem za rok, ale keďže budem platiť menšie poplatky, tak musím zaplatiť 20€ poplatok za "zmenu" programu. To im fakt nestačí, že sa zaviažem na ďalší rok, ešte aj za to musím zaplatiť? Hneď som si to rozmyslel.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov