Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

Prdíme, prdíme... podla toho kde a akou silou (vid stupnica tornad v teme meteorologia)... ked som vonku s dievcatom tak popustam pomaly aby bol vysledny efekt Medzinôžka plíživá - asi najneskodnejsi prd... pomalym popustanim sa eliminuje aj akusticky efekt aj aroma...

 

Ked sme na chate so spoluziakmi a uvolni sa nalada, vklude zadelim aj rachmana duniveho - a.k.a vela kriku pre nic... pretoze akusticky efekt sa podoba hrmeniu, no aroma nikde

 

No a ked rano vypijem pokazene mlieko a sedim v skole tak obcas mi ujde tišán zákerný... u ostatnych vyvolava pocit ze z nicoho nic sa niekde nabral smrad.... akusticky efekt je minimalny, zato aroma je silna (aroma zblizenia :lol: ) Da sa na tom otestovat kamenna tvar :) pozor, pri zadrziavani tisana zakerneho moze dojst ku katastrofe!!

 

no je to zdraviu prospesne, takze to nebudeme zbytocne zasekavat, vsakze :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Chcem pochvalit autora za spravne zaradenie temy:

 

Životný štýl

Všetko čo sa týka obľúbených vecí a činností

 

:lol:

 

a odpovede na otazky:nie,nie,to taktiez nie,to uz vonkoncom nie :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Čo si mám bok nechať vyvaliť? Jasné že prdím :) Akurát v tej spoločnosti sa človek snaží vzdialiť sa, zdržať do chvíle, ktorá bude vhodnejšia alebo používa podobné triky, ako popísal Ajk - aby výsledný efekt bol Medzinôžka plíživá :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

u nas doma bolo vzdy vyhodne, ked sme spolu pozerali telku a lezal pri nas psisko. niekto poriadne zarval a vsetci zborovo zrevali "fuuuuuuuuj, Alex, zly pes, vypadni het ...". Havak sa na nas kukol ako bager na tvrdu hlinu a siel prec. problem bol, ked si to ten dotycny neuvedomil a zatrubil este raz ...

 

btw, aspon moj pes vzdy prdi potichu a brutalne smradlavo, takze ak pri vas nieco niekedy poriadne zatrubi, tak sa nedajte oklamat hadzanim viny na nevinne zviera

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jasné, že prdím

 

najtrápnejšie bolo pri maturitnej odpovedi (geografia), ale zvládol som na jednicu takže o tom nikto zo skúšajúcich netušil

teda aspom ja si to myslím

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

najtrapnejsi prd bol na prednaske, ktora bola totalne narvana a ja som zapiekol do eteru brutalneho ruchmana, ktory napriek tomu extremne smrdel ... zhruba 20 ludi naokolo na mna na mna kukalo tak, ze by mlieko skyslo.

 

strasny smrad to bol..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Myslím, že môže byť. V škole je to dosť trápne. Raz som sa tak rehotal, až to zadunelo. Potom som sa smial už len zo zotrvačnosti.

Na intráku to bolo v oveľa lepšej pohode. Tie zapálené prdy šľahali niekedy aj viac ako na pol metra.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na jeden prd si pamätám. Ten bol výnimočný. Zobudil som sa na to, že som nafúknutý ako balón pred skapaním. Uľavil som si asi štyrikrát, a prisámvačku, každý prd trval asi 10 sekúnd. Ale bolo to naplno, riť som mal otvorenú ako rodička.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov