Skočiť na obsah

Prometheus :)


Jovzin

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 19
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Jovzin

    9

  • Nox

    4

  • Sniper

    3

  • VERTi60

    2

Top prispievatelia v tejto téme

ako textury mam na disku som pozhanal :)

Ale na lodenici este ix nemam pohadzane pretoze este na nej treba zopar veci dokoncit.

Jenomze zase mi zacina xybat TIME :) :lol: ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 mesiacmi...

Vzhľadom na jej veľkosť by som pridal ešte zopár pomocných motorov, prípadne ďalšiu palubu pod hlavným trupom vpredu (aj taký Colossus mal dve spodné pomocné paluby).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

no mam tu nieco nove :lol: je to znova z SG serialu asgardska lod O'neill

 

Obrázok

 

Hmm takze mam uz dve lodenice akurat mam problem s Truespace lebo to nejako divne spaja tie vecicky proste to potrebujem spojit do jedneho velkeho objektu a ten tupec si to spaja ako sa mu paci a potom ta lodenica vyzera na prd

 

asi budem musiet nainstalovat 3D studio max 7 a skusit to s nim pospajat dufam ze to pojde

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jouzin> Zdarec, tebe sem neviděl ani nepamatuju :lol:

Jj dobrý práce

Jen bych dodal, že (aspoň podle wikipedie) má Prometheus 256x104x71 metrů, takže vzhledem ke Collossu je mnohem menší (Deadelus pak 431x187x64)

Hoď si rovnou osmičku:) sou tam dobrý věci

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hmmm to fakt su take male lodenice deadelus a prometheus hmm :lol:

vsak ja som ix xcel dat velke ako Sathanas abo Collossus tieto moje dve lodky :)

 

hmmm no uvidime ake by ste xceli aby boli tieto lodky velke ? ja som planoval nieco typu sathanas abo collossus mozno o nieco vacsie ale nemusi to byt

 

BTW ahoj nox :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hmm dost dlho na prometheusovi nieco cez rok a na tom oneill uz iba 6 mesiacov :) som expil modelovanie :) ale ako ja som myslel ze to dam velke ako collossus vsak on ma 300M ne ? aspon v hre vo videu hovoria ze ma 6 KM :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No fšak píšu že si to imho dej jak chceš...jestli to chceš mít podle "reálu" ( :lol: ) tak to bude o dost menší. Jj, myslim že má 6 km ( :) ).

 

Tak skoro dlouho sem se štval s jedním modelem člověka a stejně to bylo na prd...dopouručuju nedělat takový ty malinký poposouvání vertexů aby to bylo zase o trochu lepší :), tím se totiž prodlouží čas z měsíce na rok ;) A doporučuju hodně blueprinty (když k tématu sou)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

ok skusim to :lol:

 

btw mam nieco nove zase pomodelovane je to Hatak ale kua ma sere jedna vec mam uz tri lode a ani jedna neotexturovana :) hmmm nieco s tym treba spravit ale ja som terrible texter :) asi poprosim Karajomu abo niekoho z HPcka nech mi to otexturuju ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Sry za double post len tolko ze tieto lodky este stale ziju ale velmo cas nie je aby som ich dokoncil :lol: Ale tak vynasnzim sa aby raz uz boli dokoncene :) Len sry fakt neviem kedy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach


×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov