Jump to content

Hammer of Light


Sniper
 Share

Recommended Posts

O osude Neo Terran Front sa tu popísalo dosť, ale zaujímalo niekoho ako dopadlo Hammer of Light (HoL)?

Obrázok

Už v CFS sa na konci kampane hovorilo že stratili vlajkovú loď HLD Anvil, v podstate prežil len HLD Prophecy (ktorý bude zničený v AW-Aftermath 2006 :lol: ), v Silent Threat sa objavilo len niekoľko bombardérov a loď HLD Ptah (ktorú ak ste makali mali ste šancu zničiť), v FS2 sa iba nachádza iba multi-kampaň Operation Templar, kde boli rozdrvené posledné zvyšky HoL. Ale v popise rás sa hovorí aj o tom, že HoL sa po porážke Shivanov rozdelili, časť spáchala rituálnu samovraždu, časť sa uchýlila k terorizmu a zvyšok sa niekde ukryl. Kam?
Link to comment
Share on other sites

 • Replies 9
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

 • Sniper

  4

 • Ignatius

  2

 • Polaris

  1

 • Kulich1

  2

Co kdyz jsou to prevleceni shivani :lol: ?

 

Ne , muj nazor je takovej ze se bud se z nich staly kocovnici skryvajici se pred jednotkami GTVA a nebo se vydali hledat Shivany drive nez Bosch.. A dale se tu naskyta moznost ze se nekde zasili a cekaji a buduji si sve imperium ..

Link to comment
Share on other sites

No najlepšie by sa budovalo priamo pod nosom GTVA, čiža boli by veľmi dobre ukrytí niekde veľmi blízko a pomaly, postupne robili prípravy, aby v príhodný čas vystúpili z utajenia a prešli do útoku... Ktovie ako to je :lol:

Link to comment
Share on other sites

No jo , to me privedlo na myslenku pomale inflitrace Vasudanske strany GTVA a nasledne prevzeti kontroly a zacatek The Great War II

 

Updated:

 

Uj uj , to se me nelibi , prave jsem dohral prvni kampan a jen jsem nakoukl do silent threat a uz se mee to prestava libit :lol:.. Nevim co je v pribehu dal , ani me to nerikejte , ale je to dost nemoralni.. Kdepak je bratrstvi z konce Great War

Link to comment
Share on other sites

Vo FreeSpace 2 sa môžeš dozvedieť, že po skončení Great War sa GTA rozpadla na niekoľko menších aliancií, preto ten chaos v Silent Threat. A Hammer of Light sa tam len občas objavilo.

Link to comment
Share on other sites

No, a práve takéto rozdrobenie bolo príhodné pre zvyšky Hammer of Light, aby mohli hľadať vhodný úkryt pre seba a usadiť sa v ňom... Aliancia mala problémy sama so sebou a to by bolo chybou z ich strany nevyužiť.

Link to comment
Share on other sites

 • 2 months later...

Hammer of Light by ma zaujimala az vtedy, keby sa podielali na niektorych kampaniach v FS2 :) Tymto padom su pre mna HoL uuuplne zbytocnou temou, pretoze sa rozpadli a hotovo...zistili, ze urobili kravinu a zduchlo par jedincov prec na samotku a tak :lol: Predsalen Vasudani su loajalny a ked niecomu verili a nebolo to tak, tak proste im nic ine nezostavalo....kazdopadne HoL su history........Je pravda, ze operovali aj po Great War, ale kto vedel vtedy, ze ci zem je alebo nie hmmm? Tymto padom mi to dava taku myslienku, ze ked ubudalo Shivanov, tak to bolo asik jasne potom :)

Link to comment
Share on other sites

 • 8 months later...

Kam se schovalo HoL je přeci jasný. Skočily do Solu, a vyvraždily Zemi, jenže se to nikdo nedozví až do otevření portálu...

Link to comment
Share on other sites

 Share


×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy