Skočiť na obsah

Odporúčané príspevky

Zverejnené

Marie Pojkarová je u susedov synonymom príšernosti v modernej muzike ... to je tá, ktorá prerazila pred pár rokmi neuveriteľnou pesničkou s úchvatným psíčkovým klipom pri kuchynskom stole "Pejskové se koušou"

Marie nahráva, točí, má zastupujúcu agentúru a po boku z nej ryžujúceho Zdenka Macuru / to je ten ex od Ivety Bartošovej /  a  asi aj predáva ... kto toto kupuje, netuším ...

z tohoto som mala po tom, čo začala spievať, takmer šok   :tv_horror:

 

https://www.youtube.com/watch?v=Y0oJMkwxV24#t=44

 

a ešte jeden, pri tomto omývali poslucháčov pred mesiacom :

https://www.youtube.com/watch?v=AjdSSHtNXp0

Zverejnené

vyzera to tak, ako by ju nadaboval nejaky chlap :)

  • Pred 4 mesiacmi...
Zverejnené

počuli ste už o Duo Yamaha? Nie ?!
 

YT je ho plné, vlastná propagácia na pesničky odrhovačky, infantilné texty, zelené košele s krátkymi rukávkami, v smokingoch, najnovšie, záľaha umelých červených ruží na videách, červené tancujúce noty ... je tam všetko :)

verím, že svadbu odohrajú, to sú presne pesničky, na ktoré sa fajn ujúcha kolom dokolom až do rána bílého, ale tým aj stačí ... 

... a dokonca sú aj na pive :)

 

 

na, ešte jeden  veselý mix :) :

 

post-3-0-77528600-1415982676.jpg

https://www.facebook.com/hudebnimasakry?ref=stream&fref=nf

  • Pred 1 mesiacom...
Zverejnené

 

V každom prípade, aj na Slovensku si už niekto všimol, že nejaký electroswing existuje, a to s oneskorením iba štyri roky, čo je na slovenskú hudobnú scénu prekvapivo krátka doba. A síce duo Mafia Corner, ktorí najprv vydali track Zuzulienka (courtesy of F.K. Veselý) a potom sa pustili do spolupráce so slečnou Mirgovou, ktorá sa už medzičasom naučila vyhláskovať aj zložitejšie slová ako Láska, tak si povedala, že je čas posunúť sa ďalej. No a electroswing je teraz super nová vec (viď. prvá veta v tomto odseku), preto naspievala pesničku, ktorá sa volá... a teraz pozor... Swing!

http://www.dailymale.sk/articles/dailytrash-nova-mirgova_1483

Zverejnené

nehovoriac o tom, že tá infantilnosť trvá vyše štyroch minút ...  ten text je skvelý.

po tom geniálnom videu som v poslednom zábere čakala, že to dítě odložila do tej trúby ... :(

Zverejnené

ja akosi nemusím Bad romance od Lady Gaga. Zasa nieže by som sa rozčúlila len čo to začujem, ale nemám tú pesničku v obľube.

  • Pred 1 mesiacom...
Zverejnené

 

James Blunt - Postcards  hrozná pesnička, hrozný spevák.  Ide mi na nervy ten jeho upišťaný štýl.   Á fúj, celé zle. 

Zverejnené

 

James Blunt - Postcards  hrozná pesnička, hrozný spevák.  Ide mi na nervy ten jeho upišťaný štýl.   Á fúj, celé zle. 

 

len tá jedna pesnička? tie jeho patetické, skuhravým prejavom prednášané, sr..ky mi pijú krv odkedy ho hrávajú v rádiách. v časoch jeho najväčšej hranosti som začínal ľutovať že som sa vôbec kedy učil angličtinu, lebo rozumieť tým textom je hádam väčšie utrpenie ako počuť jeho skuhravý hlas...

Zverejnené

ozaj, ked bude niekto od vas ziadat podporu svojho projektu pesnicky, klipu na HitHit, pripravte si kyblik na zvracanie (cest vynimkam)

Zverejnené

 

James Blunt - Postcards  hrozná pesnička, hrozný spevák.  Ide mi na nervy ten jeho upišťaný štýl.   Á fúj, celé zle. 

 

 

priznávam, rádiá nepočúvam, a musela som si pozrieť, kto je ten James Blunt ... no. prešla som to, čo bolo na youtube prístupné, a je tam toho hodne, a takmer všetko na jednu dve výnimky jedno únavné monotónne brdo ... James Blunt je uspávač hadov : (

  • Pred 2 mesiacmi...
Zverejnené

Kosice, mesto kultury a Samco sa neudrzal /pretocte si na cas 5:00/  :)

Zverejnené

dead, tusim mame nejakych spolocnych znamych, ku mne sa info dostala cez FB a tu je cast komentu "čo už bolo na mňa priveľa, a tak som túto akciu opustil asi polhodinu pred koncom. bola tam aj stvčka, možno niekto natočil moje tanečné kreácie čo som dával počas stašákovcov. a ako vždy, raz stačilo hihi. nabudúce si dám jakubca dúfam."

  • Pridať bod 1
Zverejnené

a malá ukážka kresťanského techna ... videoklip na čítanie, citáty z Biblie, zrejme by obraz pri vnímaní tej radostnej evanjelizácie rušil ... radostne v "království nebezkém" ...

 

 

odporúčam každému, kto pokladá Pohodu za dielo satanáša :)

  • Pred 1 rokom...
Zverejnené

minimálne tri v jednom ... keď ovšem nie oveľa viac :doh:

hanobenie hudobnej produkcie, hanobenie akejkoľvek hudby, hanobenie zrakového vnemu a videoprodukcie en bloc, hanobenie akéhokoľek umenia, hanobenie pápeža Františka ... des.

 

na vlastné riziko:

 

  • Pred 4 mesiacmi...
Zverejnené

nechce sa mi tu hrabať, neviem, či tu tohto pána už náhodou nemáme.
na scéne je totiž už pekných pár rokov, krstí a vydáva CD a DVD a vraj niekde vystupuje aj na slovenských festivaloch ... to už teda musí byť festival Festival.
nič proti jeho verve, s akou to robí, asi to má vážne hodne rád... ale... vypočula som si na podnet Jardu Konáša asi tri či štyri jeho skladby ... teda vypočula.

mám vykrútené uši.

na dobrú noc s Lenkou:

 

Zverejnené

beriem, aj som prvýkrát tam vyššie v tejto téme napísala, že kvitujem, že rád robí, čo robí.
kto rozumie hudbe, môže skladať, produkovať, hrať, a spústu iných vecí okolo hudby ... rozumieť hudbe neznamená vedieť spievať ... pri všetkej úcte k Slavkovi, spieva príšerne ... kúše to uši :)

Zverejnené

no dobre. Slavko by len mal byť kritickejší k svojmu hlasu. ale to vážne.

toto je ale vážne skvost:
vysiela /alebo vysielala/ to bežne Senzi TV, popísať, čo sa deje na tom klipe, je trochu ...

strýc vo vyťahaných gaťoch, ktorý nevie spievať, nedokáže sa pozrieť do kamery, na nohách crocsy,

stojí u seba na dvorku pred kopou dreva do sporáka, spieva o pizze a Itálii, pritom sa nadája pollitrami piva a cpe do seba pečené koleno,

taliansku dovolenku a pizzu a italiano giuseppe  ospevuje melódiou statného rakúskeho či nemeckého dôchodcu na oktoberfeste, už chýba len tiroláčik a lederhosen ...

 


 
Zverejnené

nerada, a netušila som, že tu skončí pesnička, ktorá mohla skončiť v nejakej úplne inej partii pesničiek... toto je hnus.

 

trojica stvoriteľov: text: Zdeněk Svěrák
                             hudba: Jaroslav Uhlíř
                              zpěv: David Koller

 

vyprodukovala k 80. nedožitému výročiu Havla takú neskutočnú sr.čku, že bez ohľadu na to, či niekto Havla rád či nerád, to s Havlom nemá nič spoločné, je to neskutočné dno.

zasa raz platí, ako vždy a všade - nie každý geniálny nápad treba realizovať:

 

  • Pred 4 týždňami...
Zverejnené

nuž, Vašíkovi by som tiež venovala - veru aj horšiu pesničku. :)

  • Pred 4 týždňami...
Zverejnené

jaj, Olivie, to je iná hvězda :) a angažovaná,

naposledy bodovala s nejakou pronacistickou, dokonca ju spievala za pokriku asi tristo fanúšikov pred sochou Svatého Václava :)

 

a to video, brďo ... :doh:

  • Pred 2 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov