Skočiť na obsah

NajNepríjemnejšia pieseň, klip a hanobenie hudobnej produkcie


tomassi

Odporúčané príspevky

de la soul a ich ring ring ring

Ani nespomínaj to bola super pesnička a pekný klip s tou páskou. Kedysi bol ozaj dobrý rap ale teraz sú to všetko bludy.

 

Aj tá naša slovenská pop scéna - bez invencie, bez progresu (aspoň keď som bola mladšia to tak bolo) a niektoré texty fakt katastrofa. Ale možno sa to už polepšilo, nesledujem. Ak najnepríjemnejšia pesnička tak hociktorá od skupiny Hex a Bez ladu a skladu či jak sa to volalo.

 

Našťastie teraz už si už môžem počúvať čo chcem a v práci rádio nemáme.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 3 mesiacmi...

No ja Smatanovú zbožňujem ................. a naše speváčky sú dobré skoro všetky .................. až na Tinu a Prednú.

 

Ale aby som nebol úplne mimo dneska som počul pesničku od Mira Jaroša ani netuším ako sa to volá len tam počuť čáry máry .............. DDD

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

vsetky slovenske pesnicky, okrem tie od Desmodu, mi lezu krkom. a hlavne ti debili - Horkyze slize. to pocujem hocijaku pesnicku od nich a ide mi bubienky roztrhnut :lol: a potom je tu este jedna - James Blunt, You're beautiful. krvacaju mi z toho usi

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vsetky slovenske pesnicky, okrem tie od Desmodu, mi lezu krkom. a hlavne ti debili - Horkyze slize. to pocujem hocijaku pesnicku od nich a ide mi bubienky roztrhnut :) a potom je tu este jedna - James Blunt, You're beautiful. krvacaju mi z toho usi

 

jamesa ja nemozem vobec. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Ehm, ja Blunta naopak úplne môžem... :) Čiže nikto sa nebude upalovať, aspoň nie predo mnou :lol:

Keď som v tejto téme, tak ma napadla táto sra*ka:

Pitbull - I Know You Want Me


Nechápem ako toto môže niekto počúvať... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Neviem, co vam na tom vadi... Je to chytlave! :) Asi ako ked si niekto grgne a prdne naraz... :lol: Mam z tej pesnicky zmiesane pocity - je to macarena, je to tango, je to r'n'b, je to hip hop? Nie! Je to pi*****na!

 

Toto bolo ako z reklamy vystrihnute... Ehm.

 

Pre damy a zaujemcov mam par pesniciek, ktore fakt "potesia"... Take z razu "najneprijemnejsie kriste tam!"

 

 

A dalsi zazrak... :)

 

 

Mozno viac ako neprijemne su skor... Hlupe. Ako hento moze niekto pocuvat. ;)

 

edit*

 

Chapem, ze je to myslene ako vtip, ale i tak mi z toho krvacaju usi ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Eiensama

Show me your genitals je vselico len nie hudba brana vazne. Je to recesia a parodia na dnesny pop. Ten chlapik ma toho viacej a aj daleko lepsie. Napr

http://www.youtube.com/watch?v=taniGnJwwAQ

Co je zas perfektna parodia na rap ganstrov. (Znalost anglictiny nevyhnutna)

 

edit : aha, tak az teraz som si precital tvoj edit, uz to ale necham. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dark, ale ved ja viem, ze je to recesia a tak :) Ja len ze recesia-nerecesia, neda sa to pocuvat uz len kvoli samotnemu hlasu, ktory mi ako taky pili usi a tie mi z toho krvacaju. Ide mi o pointu.

 

Kurnik, az teraz som si vsimla TVOJ edit... No nic, necham to uz tak... :lol: Teraz si nerobim srandu, tiez som si vsimla tvoj edit az potom, co som sa rozpisala... :)

 

A k tej tvojej pesnicke... Ta je praveze viac pocuvatelna ako Show mi your genitals. Uzasna parodia ci nie, niektore nie som schopna pocuvat uz len preto... Ze su hrozne. Och, tie hlasy privadzaju moje usi do amoku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

Ja sa s Vami tiež rada podelím o svoj názor. Vždy keď počúvam rádio automaticky ho vypnem pri týchto indivíduách:

 

Richard Muller

 

I.M.T Smile a uvzdychaný Tásler

 

a na záver speváčky typu Beyoncé, ktoré veľmi škriekajú.

 

Mám ešte jednu pripomienku čo sa týka Tony Braxton. Pri jej piesňach mi až mráz po chrbte behá. Nie preto, že by som sa v tých piesŇach neviem ako vyžívala, ale svoj rozsah ukazuje v takých "hĺbkach a výškach", že sa až bojím, aby si to dievča neublížilo pri speve.

 

Toť, môj skromný príspevok.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

pod toto sa podpisujem

neviem, či som to tu už nepísala kdesi,

ale keď to počujem, prepínam, vypínam, odchádzam.

plus všetky umaznané vymazlené uplakané umilované unešťastnené rovnako spievané pesničky lenky filipovej ma vedia zniesť zo sveta, a dávno, mám pocit, že odjakživa, ako začala hrať na gitaru a spievať tie srdcervúce milovacie a nešťastníčiace umazlené pesničky

to je kaťas, akoby lopata povedal :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ked nas este po robote rozvazali podnikovymi autobusmi, jeden sofer bol taky zabavny typ a nejaky pako mu napalil cd plne mp3 kapiel, co hrali "moderne ludovky" teda zabavove odtrhovacky na jednych klavesoch. Skuste pocuvat na ceste Poprad - Blava (a spat)kapely ako (nazvy si vymyslim)Aspekt, Relax a Projekt, ktore maju kazdy tradicional naspievany aspon v troch variaciach :lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

existuje.
náhodou som sa cez jeden článok preklikala k ukážkam, ktoré ako vzor hudobných katastrof domácej výroby postol niekto pod článok ... nie, nemala som kliknúť ani len zo zvedavosti :(
príšernosť je slabé slovo, kto vydrží dlhšie ako pätnásť sekúnd, hláste sa, napíšem mu meno zlatožlto a dostane odo mňa úctivé zdvihnutie klobúka ...

http://www.youtube.com/watch?v=IY9L3-rbPM8&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=rIj9v2SI2No
 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov