aljak63 Zverejnené 10. Jún, 2008 Zverejnené 10. Jún, 2008 Nooo mna Futurama nijako extra nezaujala... Cakal by som od toho ovela viac ked to casto byva prirovnavane k The Simpsons, ale na nich nema zrejme nic! Perfektny inteligentny humor a na kazdej casti sa da zasmiat - a navyse je tam pouzkazovane na bezne americke "scenky" - a jednoznacne The Simpsons hodnotim ako NAJ kresleny serial :lol:
bobsapp Zverejnené 24. Jún, 2008 Zverejnené 24. Jún, 2008 Pozeravam teraz niejaké novšie časti futuramy....a treba uznať, že je to o dosť drsnejšie ako simpsoni (ale kedže na South Park sa to nechytá, to ma na ňom neláka)Najlepšia vec na seriály je pre mňa jednoznačne Zoidberg :) ....Minule som videl jeden diel a hovoril som si tak že tá futurama je nakoniec dosť dobrá, ale dnes som videl len tak simpsnov, no a tí ju znova porazili na celej čiare :lol:
bobsapp Zverejnené 25. Jún, 2008 Zverejnené 25. Jún, 2008 novšie myslím v tom, že naposledy som písal o tom že pozerávam prvú sériu.zas tie úplne najnovšie 5.séria myslím? tie ešte nietretiu a niejaký ten diel zo štvrtej série.
Odporúčané príspevky
Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky
Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom
Vytvoriť konto
Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!
Zaregistrovať si nové kontoPrihlásiť sa
Máte už konto? Prihláste sa tu.
Prihlásiť sa teraz