weirdo Zverejnené 16. Máj, 2006 Zverejnené 16. Máj, 2006 Dneska som bol uz druhy krat niekde povyseny, JUCHUUU :) :lol: :)
game Zverejnené 16. Máj, 2006 Zverejnené 16. Máj, 2006 úplne nečakane dostala som od jedného človeka orchideu :lol: :)
weirdo Zverejnené 16. Máj, 2006 Zverejnené 16. Máj, 2006 vratil som sa z trojhodinoveho nakupu. konecne budem po vonku chodit ako slusne obleceny obcan a nie ako vidlak :lol:
nutrinka Zverejnené 18. Máj, 2006 Zverejnené 18. Máj, 2006 budúci týždeň tri dni voľna :) :) :lol: /ináč toto je smajlík ako stvorený pre mňa ;) super/
Andulqa Zverejnené 19. Máj, 2006 Autor Zverejnené 19. Máj, 2006 bratovej byvalej priatelke sa dnes narodila :) mala Katarinka :lol: tak nech sa jej v zivote dari :) krasna je, videla som fotku, dufam ze ju uvidim aj nazivo ;) a este som zistila, ze po dlllhych 6 rokoch cakania konecne vyslo pokracovanie moje srdcovej adventury The Longest Journey, a ze som si ju dnes na priatelovom notebooku zahrala, lebo na mojom kompe by bohuzial nesla ;) zatial mam pocit ze prvy diel bol krajsi, ale necham sa prekvapit este, zatial som len na zaciatku ;)
cizy Zverejnené 20. Máj, 2006 Zverejnené 20. Máj, 2006 konecne budem mat dvd napalovacku dnes som si objednal :lol:
doll Zverejnené 20. Máj, 2006 Zverejnené 20. Máj, 2006 potesil ma vcerajso-dnesok :) .. doll bola neslusne slusna...so stipkou cudnosti :) juuuj....uplne som in seven heaven :lol:
havarka Zverejnené 20. Máj, 2006 Zverejnené 20. Máj, 2006 cizy,gratulujem, aj ja ceeeem :lol: ten rychly net je hrozny : - ))
weirdo Zverejnené 22. Máj, 2006 Zverejnené 22. Máj, 2006 no vidite, ja mam DVD napalovacku uz dlho, ale net mam limitovany :lol: konecne mi dali do roboty 17ku LCDcko ... bomba
Ignatius Zverejnené 22. Máj, 2006 Zverejnené 22. Máj, 2006 Anglina spravená, informatika vyzerá že tiež... :lol:
doll Zverejnené 22. Máj, 2006 Zverejnené 22. Máj, 2006 potesili ma posledne dve vecery....sobotnajsi i nedelnajsi...dufam, ze ten dnesny, nebude vynimkou :lol: :)
RoSo Zverejnené 22. Máj, 2006 Zverejnené 22. Máj, 2006 Dnes som si kúpil ďalšiu sadu náradia :) imbusové kľúče, bitové násady, rôzne kliešte :lol: Pomaly už budem mať všetko, čo by mal domáci majster mať :)
nutrinka Zverejnené 23. Máj, 2006 Zverejnené 23. Máj, 2006 skvelý deň, vybrakovala som knižnicu a aj antikvariát, skvelé knižky, dlho som nebola takto spokojná s výberom.a navyše som objavila tajný kút v antikvariáte /majiteľ už nemá regále, škoda, že mi ho skôr neukázal/,nabudúce vybrakujem aj ten :lol: :)
Ignatius Zverejnené 25. Máj, 2006 Zverejnené 25. Máj, 2006 MÁM TO!!! :) ;) ;) ;) :lol: ;) ;) Na známky sa moc nepýtajte, všetky sa naisto dozviem až v utorok... áno, my musíme byť vždy extra, tak sa nečudujte, že neviem čo mám... :)
RoSo Zverejnené 26. Máj, 2006 Zverejnené 26. Máj, 2006 Dnes som pracoval s novou kolegyňou - je veľmi milá a šikovná. Hádam mi spríjemní posledný mesiac v práci :lol:
RoSo Zverejnené 30. Máj, 2006 Zverejnené 30. Máj, 2006 Manželka našla fotografie, ktoré som jej poslal z Izraela. Bol som na nich ešte mladý a krásny :) :lol: :)
tomassi Zverejnené 30. Máj, 2006 Zverejnené 30. Máj, 2006 Keď som sa dnes ráno zobudil, mal som pocit, že som ešte v TT.v zápätí som však zistil, že som už doma
Ignatius Zverejnené 30. Máj, 2006 Zverejnené 30. Máj, 2006 Tož trochu ma prekvapilo a to v dobrom, že som zmaturoval na samé 1 :) :lol: :)
game Zverejnené 30. Máj, 2006 Zverejnené 30. Máj, 2006 Ignatius, dal si taký dodatočný darček aj sebe aj Hedgeovi k narodeninám :) blahoželám ti a prajem ti ďaľšie podobné úspechy do ďaľších skúšok ... ktoré ešte prídu :lol:
Mgr. L.E.G. von Trips Zverejnené 31. Máj, 2006 Zverejnené 31. Máj, 2006 dnes vecer mi hraju moj Air A.Dur pre Klarinet a Klavir, Opus 6/e !!! juuuuu chuuuu som najviac stastnyyYYY!!!! :lol:
Vic Zverejnené 31. Máj, 2006 Zverejnené 31. Máj, 2006 Blahozelam a prijemny umelecky zazitok! (Ja som prestal, ked som bol zazracne dieta a to uz ani nie je pravda, ked som chcel byt dirigentom; je dobre, ze TEBA to drzi do dospeleho veku, chran si to!)
Odporúčané príspevky