Polaris Zverejnené 13. November, 2006 Zverejnené 13. November, 2006 vcerajsi koncert :) :) ;) :lol: ;) ;) Hmmmm ty chodis do ucka? ;) Tam som bol jak doma vzdy, ked davali Techno....uz to skomercnili...ufff.....sice zo zaciatku koncerty......ale potom super underground club Co ma potesilo: Mam na papu rybiskyyyyy ;)
tomassi Zverejnené 13. November, 2006 Zverejnené 13. November, 2006 ako si tak stojím v buse a pekne sa nudím, zrazu jedenej holke sa slúchatok rynieIt's only when I lose myselfin someone elsethen I find myself ...a hneď potom InYourRoom
hisham Zverejnené 13. November, 2006 Zverejnené 13. November, 2006 Deják a geoša zázrakom za jedna, celá škola oka :lol: A celý deň je taká pohodička, teraz sa tu rehocem na našej triednej kronike :)
Sniper Zverejnené 13. November, 2006 Zverejnené 13. November, 2006 kriste, je mi strasne dobre :lol:koľko tentokrát? :)
Wink Zverejnené 14. November, 2006 Zverejnené 14. November, 2006 Nas profak je asi chory. Pustil nas na informe na net :lol:
Andulqa Zverejnené 14. November, 2006 Autor Zverejnené 14. November, 2006 Mojmu spoluziakovi zo strednej sa vcera narodila dcerka Sara :) :) Vitaj maly cloviecik :lol: ;) aj ja cem takee ;)
Darkman Zverejnené 16. November, 2006 Zverejnené 16. November, 2006 moj novucicky HP nx7400 :lol: :) :)
game Zverejnené 17. November, 2006 Zverejnené 17. November, 2006 jedna strašne zlatá smska a jeden krátky hovor s jednou práve moc šťastnou osôbkou s úsmevom v hlase :lol:
arwiel Zverejnené 17. November, 2006 Zverejnené 17. November, 2006 celý tento deň a jeden príjemný, veľmi príjemný telefonát... ďakujem... :lol:
havarka Zverejnené 17. November, 2006 Zverejnené 17. November, 2006 TET0VANIE :lol: :)Ukáááááááááááž!!! Teda ak môžeš... :)
Wink Zverejnené 20. November, 2006 Zverejnené 20. November, 2006 Tak dneska v poho den. Brat sa vyliecil a konecne po tyzdni muky sa vratil na intrak a ja som pri kompeee :lol:. Nebola som v skole a zbierala som peniaze pre tyrane deti :) Dokopy som vyzbierala len ja 1274 sk :) Ale to inak skupi tito ludia...
Sniper Zverejnené 22. November, 2006 Zverejnené 22. November, 2006 Potešili ma celkom dobré správy o budúcnosti firmy v ktorej ma zdierajú. Ak to vyjde tak budem spokojný.
Darkman Zverejnené 24. November, 2006 Zverejnené 24. November, 2006 4tyzdena robota je done.....hor sa na bugfixing.
Wink Zverejnené 24. November, 2006 Zverejnené 24. November, 2006 Dnes je piatook. Jednoznacne sprava ktora ma dnes potesila najviac :lol:
Nokia Zverejnené 24. November, 2006 Zverejnené 24. November, 2006 vcera som bol na husacine z byvalej firmy a bolo tam uplne super, normalne ma potesilo ako ma privitalo par ludi :lol:
doll Zverejnené 24. November, 2006 Zverejnené 24. November, 2006 Ukáááááááááááž!!! Teda ak môžeš... :lol: to nemozem, je na mieste kde to uvidia iba tí čo budu mat povolenie...chapes :)
Mgr. L.E.G. von Trips Zverejnené 24. November, 2006 Zverejnené 24. November, 2006 lol, jaka bureaucracia :lol:
Sniper Zverejnené 24. November, 2006 Zverejnené 24. November, 2006 Doll niečo by som napísal, ale to by ma čakal vážny pohovor s mojou star... milou :lol:
hisham Zverejnené 24. November, 2006 Zverejnené 24. November, 2006 Potešila ma jedna sms asi pred 10 minútami :lol:
tomassi Zverejnené 24. November, 2006 Zverejnené 24. November, 2006 mňa momentálne teší čierny čajík s mliečkom
Odporúčané príspevky