Skočiť na obsah

Odporúčané príspevky

Zverejnené

:lol: Dakujem,ale myslim ze mojich 181cm mi uuplne staci. Kde si potom najdem chalana, ked budem mat 2 metre :)

ty máš v 15-tich rokoch 181 cm? ty si iná čaja :) ;)
Zverejnené

hisham, 21. 9. 2006 21:35:07:

lekcie zlepsovania LEG-ovej nalady:

1. povedzte mu, ze aj on vam bude v Nemecku chybat

2. uz nespominajte Nemecko

3. pripomente mu, ze aj on rozprava po nemecky a moze nieco povedat

4. uz nespominat nemcinu

5. spravat sa milo a pretvarovat sa, ze sa do Nemecka netesite

6. pokoj Nemecku...

7. ahoj LEG :lol:

 

no aspon trochu som odskodneny :)

Zverejnené

dnes sa stretnem s ELWING!!!!! :lol: :) moja malá Elwing príde domov z Blavy a my sa stretneme a pokecáme a... teším sa strašne moc....

Zverejnené

dnes mam rozlucku s kolegami, to znamena, ze sa po dlhej dobe zas spijem pod obraz

Zverejnené

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

 

JA SOM JAKY SIKOVNY

 

VYPATRAM FAKT VSETKO KED CHCEM

 

ZAS SA MI TO POTVRDILO

 

VOLAJTE MA PAN BOH

 

dakujem dakujem, autogramy az na letisku

Zverejnené

VOLAJTE MA PAN BOH

 

dakujem dakujem, autogramy az na letisku

:lol: ;) ;) ;) ;) :) ty niekam letíš ? :)

 

 

strašne moc ma potešilo, že pánboh si našiel čas a zišiel medzi nás ;) ;)

Zverejnené

juj mna potesilo ze hišmok ide so mnou do Nemecka...jo, pivny festival,...jo..

az na tu nemcinu, ale to sa vyriesi :lol:

Zverejnené

Dnes si na mňa spomenula moja fajčkamoška, ktorej som akurát chcela zavolať, nech ide von. Predbehla ma :lol:

Zverejnené

Práve píšem 22.000-ci príspevok :lol: Heheee.

A dobre mi je, som na nete.

Zverejnené

bol som v mojom byvalom oblubenom podniku kde to uz dlhsiu dobu upadalo a dost dobre som sa bavil (preto v najlepsom treba odist) a opat DJ vyzyval baby aby vyliezli na bar a vyzliekli sa za flasu whisky a normalne sa nasla aj odvazlivkyna a nebola to ako naposledy nadrbana 15ka ale celkom pohladna slecna :lol: len sa cudujem jej frajerovi ze ju tam pustil, asi bol tiez pekne opity :)

Zverejnené

Potesilo ma, ze som vstala z postele, ze svietilo slniecko, no najviac to , ze moj bracek dnes vypadol na interak tak som sa konecne po celom vikende dostala k pc

/ale inak mam svojho braceka veeelmi rada :lol: /

Zverejnené

Dneš ma potešili nové gate.

Ale omnoho viac ako toto ma potešilo a stále teší úžasné popoludnie. Kávička, hudba, noviny, kreslo... snáď 20- násobný zimomriavkový efekt, mierne zredukovaný bordel, konečne handry v praní... Konečne deň, ktorý stál za prežitie, ktorý ma obohatil a vďaka ktorému mi je teraz dobre.

A v podstate zaň vďačím len sebe, Domingovi...

Zverejnené

arabi podpisali prevzatie softu

a podla vsetkeho moj plat pojde trosku hore... super den! :lol: :)

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov