Sniper Zverejnené 21. September, 2006 Zverejnené 21. September, 2006 :lol: Dakujem,ale myslim ze mojich 181cm mi uuplne staci. Kde si potom najdem chalana, ked budem mat 2 metre :)ty máš v 15-tich rokoch 181 cm? ty si iná čaja :) ;)
Mgr. L.E.G. von Trips Zverejnené 21. September, 2006 Zverejnené 21. September, 2006 hisham, 21. 9. 2006 21:35:07:lekcie zlepsovania LEG-ovej nalady:1. povedzte mu, ze aj on vam bude v Nemecku chybat2. uz nespominajte Nemecko3. pripomente mu, ze aj on rozprava po nemecky a moze nieco povedat4. uz nespominat nemcinu5. spravat sa milo a pretvarovat sa, ze sa do Nemecka netesite6. pokoj Nemecku...7. ahoj LEG :lol: no aspon trochu som odskodneny :)
fiore Zverejnené 22. September, 2006 Zverejnené 22. September, 2006 Mňa dnes potešila moja nevyspanosť. :lol:
arwiel Zverejnené 22. September, 2006 Zverejnené 22. September, 2006 dnes sa stretnem s ELWING!!!!! :lol: :) moja malá Elwing príde domov z Blavy a my sa stretneme a pokecáme a... teším sa strašne moc....
cizy Zverejnené 22. September, 2006 Zverejnené 22. September, 2006 dnes mam rozlucku s kolegami, to znamena, ze sa po dlhej dobe zas spijem pod obraz
cizy Zverejnené 22. September, 2006 Zverejnené 22. September, 2006 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO JA SOM JAKY SIKOVNY VYPATRAM FAKT VSETKO KED CHCEM ZAS SA MI TO POTVRDILO VOLAJTE MA PAN BOH dakujem dakujem, autogramy az na letisku
game Zverejnené 22. September, 2006 Zverejnené 22. September, 2006 VOLAJTE MA PAN BOH dakujem dakujem, autogramy az na letisku :lol: ;) ;) ;) ;) :) ty niekam letíš ? :) strašne moc ma potešilo, že pánboh si našiel čas a zišiel medzi nás ;) ;)
tomassi Zverejnené 22. September, 2006 Zverejnené 22. September, 2006 by ste neverili, ale paleťák to je vám dobrá vec
stoka Zverejnené 22. September, 2006 Zverejnené 22. September, 2006 juj mna potesilo ze hišmok ide so mnou do Nemecka...jo, pivny festival,...jo..az na tu nemcinu, ale to sa vyriesi :lol:
hisham Zverejnené 23. September, 2006 Zverejnené 23. September, 2006 Dnes si na mňa spomenula moja fajčkamoška, ktorej som akurát chcela zavolať, nech ide von. Predbehla ma :lol:
hisham Zverejnené 23. September, 2006 Zverejnené 23. September, 2006 Práve píšem 22.000-ci príspevok :lol: Heheee.A dobre mi je, som na nete.
Nokia Zverejnené 24. September, 2006 Zverejnené 24. September, 2006 bol som v mojom byvalom oblubenom podniku kde to uz dlhsiu dobu upadalo a dost dobre som sa bavil (preto v najlepsom treba odist) a opat DJ vyzyval baby aby vyliezli na bar a vyzliekli sa za flasu whisky a normalne sa nasla aj odvazlivkyna a nebola to ako naposledy nadrbana 15ka ale celkom pohladna slecna :lol: len sa cudujem jej frajerovi ze ju tam pustil, asi bol tiez pekne opity :)
cizy Zverejnené 24. September, 2006 Zverejnené 24. September, 2006 Hackerov podpis na post fore :lol:
Nokia Zverejnené 24. September, 2006 Zverejnené 24. September, 2006 cizy to by som skor dal do temy co vas rozosmialo :lol: :) :)
peva Zverejnené 24. September, 2006 Zverejnené 24. September, 2006 Potesilo ma, ze som vstala z postele, ze svietilo slniecko, no najviac to , ze moj bracek dnes vypadol na interak tak som sa konecne po celom vikende dostala k pc /ale inak mam svojho braceka veeelmi rada :lol: /
cizy Zverejnené 25. September, 2006 Zverejnené 25. September, 2006 dnes som isiel vo vytahu s Cuperom, iba ja a on, haaaa :lol:
Ajk Zverejnené 25. September, 2006 Zverejnené 25. September, 2006 Cizy, dorazili ste tu sedmicku? :lol:
cizy Zverejnené 25. September, 2006 Zverejnené 25. September, 2006 LOL nemal ju pri sebe, zasran :lol:
hisham Zverejnené 26. September, 2006 Zverejnené 26. September, 2006 Dneš ma potešili nové gate.Ale omnoho viac ako toto ma potešilo a stále teší úžasné popoludnie. Kávička, hudba, noviny, kreslo... snáď 20- násobný zimomriavkový efekt, mierne zredukovaný bordel, konečne handry v praní... Konečne deň, ktorý stál za prežitie, ktorý ma obohatil a vďaka ktorému mi je teraz dobre. A v podstate zaň vďačím len sebe, Domingovi...
Nokia Zverejnené 26. September, 2006 Zverejnené 26. September, 2006 nove kolesa na aute :lol: :) :) ;)
Darkman Zverejnené 28. September, 2006 Zverejnené 28. September, 2006 arabi podpisali prevzatie softua podla vsetkeho moj plat pojde trosku hore... super den! :lol: :)
hisham Zverejnené 28. September, 2006 Zverejnené 28. September, 2006 Mám pred sebou dlhú noc s angličtinou, nemčinou a hudbou.
Odporúčané príspevky