Sniper Zverejnené 26. August, 2006 Zverejnené 26. August, 2006 Včera sme nahodili plastové okná do bytu.Teraz mi z Ikey došla nová stolička ku compu. Kožená, pohodlná.. tú starú som vyhodil von cez okno :lol:Konečne je všetko tak ako má byť.
Ajk Zverejnené 27. August, 2006 Zverejnené 27. August, 2006 Kupil som si oblecko na VS a na jesen + novu tasku (s batohom tam uz nemozem chodit) :lol:
Mgr. L.E.G. von Trips Zverejnené 27. August, 2006 Zverejnené 27. August, 2006 :)! sranda to si kazdy novy mysli. neboj sa po case sa zase vratis na zem Sliepka :lol:
nutrinka Zverejnené 27. August, 2006 Zverejnené 27. August, 2006 dnes som prežila jednu z najkrajších /ak nie najkrajšiu/ chvíľ môjho života...ďakujem osobe, ktorá ju prežila so mnou :lol: :) :)
Wink Zverejnené 27. August, 2006 Zverejnené 27. August, 2006 Dnes? Hehe je 1:20 a odpolnoci som pri kompe. Takze zatial ziadne vzruso :-)
cizy Zverejnené 28. August, 2006 Zverejnené 28. August, 2006 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA DOPRDELE, zas som to premeškal!!! :lol: zasran! :)
hisham Zverejnené 28. August, 2006 Zverejnené 28. August, 2006 Nejaké nové CDka (napálené :lol: ). Aj obaly som si si vytlačila. Fajňe, fajňe.
weirdo Zverejnené 28. August, 2006 Zverejnené 28. August, 2006 mame noveho prcka v rodine :lol: bratranec, 4,5 kila a ma cca 50minut :)
Sniper Zverejnené 28. August, 2006 Zverejnené 28. August, 2006 weirdo a to dnes? :lol: To chce flašu! :) :)
RoSo Zverejnené 28. August, 2006 Zverejnené 28. August, 2006 Aj ja sa pripájam ku gratulácii. :lol: Ale ináč ma už neteší absolútne nič. Snáď len moja dcérka. Keby nie jej, tak je to riadne na *** edit:Tak predsa sa našlo niečo, na čom som sa dnes pobavil. Citáty z chatu v Axelovom podpise. :)
weirdo Zverejnené 28. August, 2006 Zverejnené 28. August, 2006 viem ze to je dovod sa ozrat, ale nie je s kym.
weirdo Zverejnené 28. August, 2006 Zverejnené 28. August, 2006 a kdeze to byvas Žmurko? :lol: Bussa mi nic nevravi ...
Wink Zverejnené 28. August, 2006 Zverejnené 28. August, 2006 Hehe. To je taky mensi zapadakov asi 25km od Lucenca pri Madarsku. Kamenom dohodis do Madarska. Doslova :lol:
weirdo Zverejnené 28. August, 2006 Zverejnené 28. August, 2006 sme sice od seba cca 400km, ale nazdravie :lol: :)
Wink Zverejnené 28. August, 2006 Zverejnené 28. August, 2006 Hmmm diky, ale kto mi to potom zaaplati :lol:
havarka Zverejnené 29. August, 2006 Zverejnené 29. August, 2006 Prison Break S02E02 HDTV XviD-LOL to je rýchlosť, včera o 20:00, Zapádno Amerického času, sa to tam vysiela, a už to má 1000 ľudí na !!warez!!och... juuuuuuuujj... Internet je perfektná vec.
game Zverejnené 29. August, 2006 Zverejnené 29. August, 2006 kde je koho bydlisko a kto koho pozýva kam zrejme nepatrí do témy, skúste to v ss, okrem toho je tu téma Odkiaľ ste, menej xatu poprosím, díky.
Ajk Zverejnené 30. August, 2006 Zverejnené 30. August, 2006 Zistil som ze na VS kam idem nebudu tento rok len 2 jazyky - AJ a NJ ale bude viacej na vyber.... samozrejme ak bude rustina, tak to berem... do europskej unie sa najskor budu integrovat krajiny vychodnej europy :lol: ooo dufam ze tam bude :)
Odporúčané príspevky