tomassi Zverejnené 16. August, 2006 Zverejnené 16. August, 2006 nový OptionFILE na PESškoda, že sa dá použiť len s nenapatchovanou verziou
nutrinka Zverejnené 16. August, 2006 Zverejnené 16. August, 2006 som unesená :lol: okrem iného sa nachádzam na rázcestí, v najbližšej dobe sa mi bude ťažko rozhodovať, čo ďalej, ale myslím, že už dobre viem, čo spravím...teším sa z toho :)
secretka Zverejnené 17. August, 2006 Zverejnené 17. August, 2006 Ze mam konecne "pojazdny" pocitac :lol:
Nokia Zverejnené 18. August, 2006 Zverejnené 18. August, 2006 vcera aj dnes som bol na zlatych, v bufete tam obsluhuje krasna baba, normalne to rozjasni den :lol:
Ajk Zverejnené 18. August, 2006 Zverejnené 18. August, 2006 Dneska isiel ajk na bajk a bolo super... isiel na Devin a na to ze rok nebol na bajku isiel v poho... az na to ze som sa chcel vynut jame a bokom som vletel do vacsej... moj bajk zacal byt ausser kontrole ale nastastie som stihol zabrzdit, takze len oskrety kotnik od pedalu ktory sa do nho zaryl... :lol:
bazalka Zverejnené 18. August, 2006 Zverejnené 18. August, 2006 nutrinkadvere budes mat otvorene :lol: :)
Nokia Zverejnené 19. August, 2006 Zverejnené 19. August, 2006 na obed idem zase na cely den na zlateeeeeeeeeeeeeeee :) :lol: :)
havarka Zverejnené 20. August, 2006 Zverejnené 20. August, 2006 10:35 O.C. California III. 1-2/25Seriál, USA, 2005-2006. Hrajú: P. Gallagher, K. Rowanová, B. McKenzie. 12:20
arwiel Zverejnené 20. August, 2006 Zverejnené 20. August, 2006 mojej matke šiblo!!! :) :) ;) ;) :lol:
Mgr. L.E.G. von Trips Zverejnené 20. August, 2006 Zverejnené 20. August, 2006 a to ta potesilo? :lol: (inak len cisto btw. nezaskodilo by trochu viac ucty k matke :) )
hisham Zverejnené 20. August, 2006 Zverejnené 20. August, 2006 Áno, áno, musím to napísať všade, idem do BA :) :) :lol:
arwiel Zverejnené 21. August, 2006 Zverejnené 21. August, 2006 a to ta potesilo? (inak len cisto btw. nezaskodilo by trochu viac ucty k matke ) tak nič v zlom, ale aby sa dao hovoriť o úcte k matke, to by si ju najprv musel poznať... ti poviem, ju by za svokru teda nik nechcel... a mám taký pocit, že i ona prispela k tomu, že sa so mnou rozišiel priateľ... pravdaže ma to potešilo, lebo ma nechala samú doma a ja si užívam!!!! včera v kine na Pirátoch s kamoškou, dnes príde druhá, behneme do dákeho pajzlu a bude fajn...
chorche Zverejnené 21. August, 2006 Zverejnené 21. August, 2006 Vela je toho.... Napriklad kamaratka. Pekny den.
cizy Zverejnené 22. August, 2006 Zverejnené 22. August, 2006 najblizsie 4 dni lezi cela preprava v ramci bratislavy a viedne, ktoru vykonava nasa firma iba na mne, som za vsetko plne zodpovedny, je to vyzva, ten pocit ze v 20 tych rokoch riadim vsetko vylucne sam ma uplne opantava.
Sniper Zverejnené 22. August, 2006 Zverejnené 22. August, 2006 No vidíš, tak teraz si ťažký frajer :lol:
Jovzin Zverejnené 23. August, 2006 Zverejnené 23. August, 2006 ze som skoro sam doma mama sla het na 8 dni segra vypadne tiez za xvilu na oravu za kockosom juj to bude nadhernych 8 dni :) s pejskom :lol:
Darkman Zverejnené 25. August, 2006 Zverejnené 25. August, 2006 A JE TO TUUUUUUUUUUUUU... TYZDEN DOVOLENKY :lol: :) :) ;) ;) ;) ;)
Sniper Zverejnené 25. August, 2006 Zverejnené 25. August, 2006 Zaujímavé aj ja mám týždeň dovolenky pred sebou :lol:Ale zajtra idem ešte do lochu, máme veľa toho tento rok :)
cizy Zverejnené 26. August, 2006 Zverejnené 26. August, 2006 paci sa mi ze sa vyhrocuju slovensko-madarske vztahy, len tak dalej
RoSo Zverejnené 26. August, 2006 Zverejnené 26. August, 2006 Neviem, čo sa ti na tom páči. Podobne sa vyhrocovali vzťahy v medzivojnovom Nemecku alebo pred pár rokmi na Balkáne. Mne sa takáto predstava vôbec nepozdáva.
Odporúčané príspevky