Skočiť na obsah

Odporúčané príspevky

Zverejnené

Moja obľúbená barmanka v obľúbenom podniku bola na mňa neskutočne milá :)

Tie pohľady a úsmevy určite neboli len tak :lol:

Zverejnené

Za všetko sa platí, tak dúfam, že si jej nechal poriadny trinkgeld.

Zverejnené

aký si ty racionálny RoSo ... neveríš v v romantickú náklonnosť a sympatie ... :lol:

Zverejnené

V sympatie verím, aj v náklonnosť, ale zosumarizované trinkgelty vo výške dvojnásobku platu vedia potešiť. A poriadne. Len škoda, že to nie je bežné na Slovensku.

Zverejnené

Moja bývalá čaja na trinkgeltoch mesačne zarobila veľmi slušne.

Zverejnené

uf, vcera bola konecne nejaka rozbijacka ... sice nie velka, ale aspon daco

Zverejnené

aj ja som bol, s kolegami sme po pracovnej dobe v kancelarii otvorili vina, ja vodku

Zverejnené

že som zdolal Vtáčnik (po severnej strane)

a že som už doma

 

edit

 

a že mám nick v bledomodrej farbe

 

a táto sms:

Nazďo Ficko!

Handlová 416m/nm

Veľký Gríč 971,5m/nm

Biely Kameň 1135m/nm

Jarabá Skala 1169m/nm

VTÁČNIK 1345,8m/nm

Kláštorská Skala 1278m/nm

Rúbaný Vrch 1196m/m

Horná Ves 286m/nm

Zverejnené

Dostal som nádherné perníkove srdce, pravý originál Pardubický perník a k tomu všetkému s nádherným venovaním :lol: :)

Zverejnené

nepotesilo ma nic, ani sa necudujem, posledne dni ma tiez nepotesilo nic

Zverejnené

detto ako cizy, akurát, že dnes už si z toho nič nerobím

Zverejnené

No, niekomu sa vikend nevydaril.... Aj ja som mohol mat lepsi, ale aj tak bol velmi dobry. A navyse dnes sme si s jednym clovekom vysvetlili iste veci. :lol:

Zverejnené

No mna dnes potoešilo, že bol film 60 sekúnd ale zase ma nasrdilo, že bol na nove, ktorú nechytáme tak som si ho kukol na cd :lol:

Zverejnené

vyplate je na ucte ;) ;) :) :)

 

 

(len skoda ze 5k hned zmizne na mp3 player :lol: )

Zverejnené

ja az o dva dni :lol:

 

a 8 litrov musim hned dat prec co musim vratit :)

Zverejnené

...pár sms z Edinburghu. Som rád že na svete je niekto na koho sa môžem vždy spoľahnúť a vždy je ku mne úprimný. Thanks Anna. You are nice girl.

Zverejnené

Asi po 4-och rokoch budem mať v izbe parapetu. Vau.

K lampe sme sa dopracovali pred polrokom...

Fakt príznačné. :lol:

Zverejnené

dnes mám super náladu a nik mi ju nepokazíííí ! ! ! ! !

:lol: :) :) ;) ;) ;)

Zverejnené

dnes ma potešilo, že je konečne pekne a snad nebude pršať...a potešilo ma aj to, že som schudol 3 kg :lol:

Zverejnené

cizy: tak to by aj mna potešilo...tuším tam pridem pozret :lol:

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov