Sniper Zverejnené 10. August, 2006 Zverejnené 10. August, 2006 Moja obľúbená barmanka v obľúbenom podniku bola na mňa neskutočne milá :) Tie pohľady a úsmevy určite neboli len tak :lol:
RoSo Zverejnené 10. August, 2006 Zverejnené 10. August, 2006 Za všetko sa platí, tak dúfam, že si jej nechal poriadny trinkgeld.
game Zverejnené 10. August, 2006 Zverejnené 10. August, 2006 aký si ty racionálny RoSo ... neveríš v v romantickú náklonnosť a sympatie ... :lol:
RoSo Zverejnené 10. August, 2006 Zverejnené 10. August, 2006 V sympatie verím, aj v náklonnosť, ale zosumarizované trinkgelty vo výške dvojnásobku platu vedia potešiť. A poriadne. Len škoda, že to nie je bežné na Slovensku.
Sniper Zverejnené 10. August, 2006 Zverejnené 10. August, 2006 Moja bývalá čaja na trinkgeltoch mesačne zarobila veľmi slušne.
arwiel Zverejnené 10. August, 2006 Zverejnené 10. August, 2006 po dohode s matkou budem moct obcas ist na net...
weirdo Zverejnené 12. August, 2006 Zverejnené 12. August, 2006 uf, vcera bola konecne nejaka rozbijacka ... sice nie velka, ale aspon daco
cizy Zverejnené 12. August, 2006 Zverejnené 12. August, 2006 aj ja som bol, s kolegami sme po pracovnej dobe v kancelarii otvorili vina, ja vodku
tomassi Zverejnené 12. August, 2006 Zverejnené 12. August, 2006 že som zdolal Vtáčnik (po severnej strane)a že som už doma edit a že mám nick v bledomodrej farbe a táto sms:Nazďo Ficko!Handlová 416m/nmVeľký Gríč 971,5m/nmBiely Kameň 1135m/nmJarabá Skala 1169m/nmVTÁČNIK 1345,8m/nmKláštorská Skala 1278m/nmRúbaný Vrch 1196m/mHorná Ves 286m/nm
Ignatius Zverejnené 12. August, 2006 Zverejnené 12. August, 2006 Dostal som nádherné perníkove srdce, pravý originál Pardubický perník a k tomu všetkému s nádherným venovaním :lol: :)
cizy Zverejnené 12. August, 2006 Zverejnené 12. August, 2006 nepotesilo ma nic, ani sa necudujem, posledne dni ma tiez nepotesilo nic
nutrinka Zverejnené 12. August, 2006 Zverejnené 12. August, 2006 detto ako cizy, akurát, že dnes už si z toho nič nerobím
chorche Zverejnené 13. August, 2006 Zverejnené 13. August, 2006 No, niekomu sa vikend nevydaril.... Aj ja som mohol mat lepsi, ale aj tak bol velmi dobry. A navyse dnes sme si s jednym clovekom vysvetlili iste veci. :lol:
Wittmann Zverejnené 13. August, 2006 Zverejnené 13. August, 2006 No mna dnes potoešilo, že bol film 60 sekúnd ale zase ma nasrdilo, že bol na nove, ktorú nechytáme tak som si ho kukol na cd :lol:
Darkman Zverejnené 14. August, 2006 Zverejnené 14. August, 2006 vyplate je na ucte ;) ;) :) :) (len skoda ze 5k hned zmizne na mp3 player :lol: )
cizy Zverejnené 14. August, 2006 Zverejnené 14. August, 2006 ja az o dva dni :lol: a 8 litrov musim hned dat prec co musim vratit :)
Sniper Zverejnené 14. August, 2006 Zverejnené 14. August, 2006 ...pár sms z Edinburghu. Som rád že na svete je niekto na koho sa môžem vždy spoľahnúť a vždy je ku mne úprimný. Thanks Anna. You are nice girl.
hisham Zverejnené 15. August, 2006 Zverejnené 15. August, 2006 Asi po 4-och rokoch budem mať v izbe parapetu. Vau.K lampe sme sa dopracovali pred polrokom...Fakt príznačné. :lol:
arwiel Zverejnené 16. August, 2006 Zverejnené 16. August, 2006 dnes mám super náladu a nik mi ju nepokazíííí ! ! ! ! ! :lol: :) :) ;) ;) ;)
Wittmann Zverejnené 16. August, 2006 Zverejnené 16. August, 2006 dnes ma potešilo, že je konečne pekne a snad nebude pršať...a potešilo ma aj to, že som schudol 3 kg :lol:
Wittmann Zverejnené 16. August, 2006 Zverejnené 16. August, 2006 cizy: tak to by aj mna potešilo...tuším tam pridem pozret :lol:
Odporúčané príspevky