Nokia Zverejnené 29. Júl, 2006 Zverejnené 29. Júl, 2006 Andulqa sak ja viem ze byvas v baraku vedla (na 25ke) a preto sa pytam lebo som tam videl otvorene komplet okna na dvoch poschodiach - 2he a 4te a z oboch sa niesol fasa hluk :lol: na ktorom byvas ha? :)
Andulqa Zverejnené 29. Júl, 2006 Autor Zverejnené 29. Júl, 2006 byvam sice na 2hom ale na 27cke :lol: ale vsimla som si ze na 25 tiez niekto nieco preraba, tak vela trpezlivosti prajem, snad to budu mat rychlo spravene :) my sme uz skoncili dnes s hlucnou robotou :) a inak ma potesil celkom prijemny dnik, dlha prechadzka (dokonca dve) po Hornej Kralovej a Mocenku, dobre jedlo na oslave a tak ;)
havarka Zverejnené 30. Júl, 2006 Zverejnené 30. Júl, 2006 že linux je jednoduchý, až je tažké tomu uveriť. :-o
Ignatius Zverejnené 30. Júl, 2006 Zverejnené 30. Júl, 2006 Že mi pc /hoci núdzovo/ beží... holt závislák si nepomôže :lol:
Nokia Zverejnené 30. Júl, 2006 Zverejnené 30. Júl, 2006 som sa prave vratil zo spoluziakovej chaty, vyborna zabava, ale uz som potreboval sprchu :lol:
game Zverejnené 30. Júl, 2006 Zverejnené 30. Júl, 2006 Axel Wers má práve teraz 2000 príspevkov :) :) hm... neviem úplne naisto, či ma to potešilo, ale je to sranda :lol:
nutrinka Zverejnené 31. Júl, 2006 Zverejnené 31. Júl, 2006 ja mám síce menej, ale práve kukám že mám cez päťsto :) ;) :) zrazu pozerám, že som písaná oranžovou...a môžem meniť svoj titul :lol:
Sniper Zverejnené 31. Júl, 2006 Zverejnené 31. Júl, 2006 :lol: keby som vedel akú radosť budeš z toho mať tak aj šampanské donesiem! :)
Andulqa Zverejnené 31. Júl, 2006 Autor Zverejnené 31. Júl, 2006 mna potesila neskutocne dobra citronovo - vanilkovo - matova zmrzlina :) budem si ju kupovat castejsie :lol:
tomassi Zverejnené 31. Júl, 2006 Zverejnené 31. Júl, 2006 dnes som ani neviem po akom dlhom čase jedo cukrovú vatu :lol:
Ignatius Zverejnené 1. August, 2006 Zverejnené 1. August, 2006 Po dlhých 5 týždňoch sa pripomenul dážď, že ako to vyzerá... :lol: /Snáď teraz zas neprestane :) /
Ignatius Zverejnené 1. August, 2006 Zverejnené 1. August, 2006 Konečne to šlape naplno ako má... :lol:
tomassi Zverejnené 2. August, 2006 Zverejnené 2. August, 2006 mňa potešila táto veta "[PES6 is] a solid, intelligent advance from PES5."
Mazmar Zverejnené 3. August, 2006 Zverejnené 3. August, 2006 tak na tomto som dostal zachvat smiechu hlavne na rade od game [01:41:23] cizy: doriti zabodla sa mi trieska do riti [01:45:32] Axel Wers: :lol: [01:45:35] Axel Wers: OFF [01:46:26] game: cizy ... bolí ? :) :) [01:46:41] game: papa, dobrú noc ;) [01:46:53] cizy: nejde to vytiahnut [01:47:27] cizy: nedokazem si tto sam vytiahnut [01:50:34] game: v dvoch zrkadlách ... a s pinzetou je mi jedno ci porusujem pravidla ale toto som si nemohol odpustit a neoboznamit o cizyho problemoch o 2hej rano ;)
game Zverejnené 3. August, 2006 Zverejnené 3. August, 2006 ;) [01:46:53] cizy: nejde to vytiahnut [01:47:27] cizy: nedokazem si tto sam vytiahnut [01:50:34] game: v dvoch zrkadlách ... a s pinzetou no očúvaj, mazmar.... a v hlbokej noci, keď nikoho poruke, ako by si si pomohol, keď ťa trieska bodá do zadnice ? ha ? :lol: alebo máš iný spôsob, ako si vidieť vlastný zadok ? :) mňa potešilo, akí sú truhlíci chlapi - jeden si triesku nevie vytiahnuť a druhý sa na tom rehní :) ;)
Sniper Zverejnené 3. August, 2006 Zverejnené 3. August, 2006 Mňa by skôr zaujímalo čo on vlastne robil keď sa mu tá trieska zapichla do riti...
Ignatius Zverejnené 3. August, 2006 Zverejnené 3. August, 2006 Mňa potešilo, akú haluz máte všetci z jednej triesky :lol:
nutrinka Zverejnené 3. August, 2006 Zverejnené 3. August, 2006 mňa zas nasr...nasrdilo, že som tú haluz s trieskou zmeškala...no ale to som asi trochu inde :lol:
tomassi Zverejnené 3. August, 2006 Zverejnené 3. August, 2006 ešte že je to len trieska v zadkuhoršie by to bolo so zábradlím
Sniper Zverejnené 3. August, 2006 Zverejnené 3. August, 2006 Ign :lol: no to vieš cizy je vždy vďačný zdroj na srandu
cizy Zverejnené 3. August, 2006 Zverejnené 3. August, 2006 lebo som sedel oprety o postel na parketach a jak som sa pohol tak sa mi tam ta trieska zapichla chreni
Andulqa Zverejnené 3. August, 2006 Autor Zverejnené 3. August, 2006 ja sa tesim na dnesny vecer a noc, lebo idem s jednou super kamoskou spat k dalsej super kamoske, jaaaj, zaspominame na nase stredoskolske casy, pokecame, poblbneme, bude sranda :lol: ;) :) :) ;)
Odporúčané príspevky