Skočiť na obsah

Odporúčané príspevky

Zverejnené

Andulqa sak ja viem ze byvas v baraku vedla (na 25ke) a preto sa pytam lebo som tam videl otvorene komplet okna na dvoch poschodiach - 2he a 4te a z oboch sa niesol fasa hluk :lol:

na ktorom byvas ha? :)

Zverejnené

byvam sice na 2hom ale na 27cke :lol: ale vsimla som si ze na 25 tiez niekto nieco preraba, tak vela trpezlivosti prajem, snad to budu mat rychlo spravene :) my sme uz skoncili dnes s hlucnou robotou :)

 

 

a inak ma potesil celkom prijemny dnik, dlha prechadzka (dokonca dve) po Hornej Kralovej a Mocenku, dobre jedlo na oslave a tak ;)

Zverejnené

že linux je jednoduchý, až je tažké tomu uveriť. :-o

Zverejnené

Že mi pc /hoci núdzovo/ beží...

 

holt závislák si nepomôže :lol:

Zverejnené

som sa prave vratil zo spoluziakovej chaty, vyborna zabava, ale uz som potreboval sprchu :lol:

Zverejnené

Axel Wers má práve teraz 2000 príspevkov :) :)

 

hm... neviem úplne naisto, či ma to potešilo, ale je to sranda :lol:

Zverejnené

ja mám síce menej, ale práve kukám že mám cez päťsto :) ;) :)

 

zrazu pozerám, že som písaná oranžovou...a môžem meniť svoj titul :lol:

Zverejnené

:lol: keby som vedel akú radosť budeš z toho mať tak aj šampanské donesiem! :)

Zverejnené

mna potesila neskutocne dobra citronovo - vanilkovo - matova zmrzlina :)

 

budem si ju kupovat castejsie :lol:

Zverejnené

dnes som ani neviem po akom dlhom čase jedo cukrovú vatu :lol:

Zverejnené

Po dlhých 5 týždňoch sa pripomenul dážď, že ako to vyzerá... :lol: /Snáď teraz zas neprestane :) /

Zverejnené

tak na tomto som dostal zachvat smiechu hlavne na rade od game

 

 

 

 

[01:41:23] cizy: doriti zabodla sa mi trieska do riti

[01:45:32] Axel Wers: :lol:

[01:45:35] Axel Wers: OFF

[01:46:26] game: cizy ... bolí ? :) :)

[01:46:41] game: papa, dobrú noc ;)

[01:46:53] cizy: nejde to vytiahnut

[01:47:27] cizy: nedokazem si tto sam vytiahnut

[01:50:34] game: v dvoch zrkadlách ... a s pinzetou

 

je mi jedno ci porusujem pravidla ale toto som si nemohol odpustit a neoboznamit o cizyho problemoch o 2hej rano ;)

Zverejnené

;)

 

[01:46:53] cizy: nejde to vytiahnut

[01:47:27] cizy: nedokazem si tto sam vytiahnut

[01:50:34] game: v dvoch zrkadlách ... a s pinzetou

 

 

no očúvaj, mazmar.... a v hlbokej noci, keď nikoho poruke, ako by si si pomohol, keď ťa trieska bodá do zadnice ? ha ? :lol:

 

alebo máš iný spôsob, ako si vidieť vlastný zadok ? :)

 

 

mňa potešilo, akí sú truhlíci chlapi - jeden si triesku nevie vytiahnuť a druhý sa na tom rehní :) ;)

Zverejnené

Mňa by skôr zaujímalo čo on vlastne robil keď sa mu tá trieska zapichla do riti...

Zverejnené

Mňa potešilo, akú haluz máte všetci z jednej triesky :lol:

Zverejnené

mňa zas nasr...nasrdilo, že som tú haluz s trieskou zmeškala...no ale to som asi trochu inde :lol:

Zverejnené

ešte že je to len trieska v zadku

horšie by to bolo so zábradlím

Zverejnené

Ign :lol: no to vieš cizy je vždy vďačný zdroj na srandu

Zverejnené

lebo som sedel oprety o postel na parketach a jak som sa pohol tak sa mi tam ta trieska zapichla chreni

Zverejnené

ja sa tesim na dnesny vecer a noc, lebo idem s jednou super kamoskou spat k dalsej super kamoske, jaaaj, zaspominame na nase stredoskolske casy, pokecame, poblbneme, bude sranda :lol: ;)

 

 

:) :) ;)

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov