Hedgehog Zverejnené 15. Jún, 2006 Zverejnené 15. Jún, 2006 Konečne som to dobehol... :) Na 4 dni som nemal možnosť sa sem dostať a potom nie a nie dočítať všetko, čo ste tu popísali a čo ma zaujíma... Až teraz, ale už teraz sa hrozím, čo ma zase čaká, keď cez víkend na 3 dni vypadnem... :lol:
Sniper Zverejnené 15. Jún, 2006 Zverejnené 15. Jún, 2006 23. alebo 24. juna berem auto a smer Spisska Nova Ves Axel cestou spät sa mozem zastavit v Trencine a mozme skocit na kofolua na čo tam ideš? :) ale môžme :lol:
Sniper Zverejnené 16. Jún, 2006 Zverejnené 16. Jún, 2006 Spravil som záverečný test z angliny, síce iba na 80/100, ale postúpil som ďalej.
Ajk Zverejnené 16. Jún, 2006 Zverejnené 16. Jún, 2006 Spravil som prijimacky na Prífu©k... :) 130/200 - neni to moc extra, ale boli dost tazke.... takze od dnes som vysokoskolak... hadam odtial rychlo nepoletim :lol:
Mgr. L.E.G. von Trips Zverejnené 16. Jún, 2006 Zverejnené 16. Jún, 2006 ziadne strachy. Prí###### je z tych lahsich. Tam si davaju aj tri skusky na jeden den.
weirdo Zverejnené 16. Jún, 2006 Zverejnené 16. Jún, 2006 dneska mi v praci islo :lol: som fachcil ako svina, ale mam z toho dobry pocit...
nutrinka Zverejnené 16. Jún, 2006 Zverejnené 16. Jún, 2006 jupí, mám brigádu, fajnovečka, nemusím ísť do blavy a za vcelku slušné love v tejto diere...super :lol:
Andulqa Zverejnené 16. Jún, 2006 Autor Zverejnené 16. Jún, 2006 ziadne strachy. Prí###### je z tych lahsich. Tam si davaju aj tri skusky na jeden den. tak to by ti moja kamoska vedela rozpravat :lol: co ja viem, tak vobec to nie je taka prechadzka ruzovou zahradou ako sa zda :) pamatam sa ako sa vela drvila, hodiny a hodiny stravila nad robenim map a vobec ze 3 skusky za den....obcas mala problem s jednou za tyzden :) niektore skusky su tam dost huste tymto ta rozhodne nechcem strasit Ajk ;)
weirdo Zverejnené 17. Jún, 2006 Zverejnené 17. Jún, 2006 nutri, takze nepijeme cez prazdniny? :lol: jeeezis, dneska som bol na pivku, sedeli sme pred krcmou na deke a nasiel som svoj novy objav medzi neznym pohlavim ... uz sa k nej len dostat blizsie ...
weirdo Zverejnené 17. Jún, 2006 Zverejnené 17. Jún, 2006 chystal som sa chlastat, tak ako sme sa dohodli.
RoSo Zverejnené 17. Jún, 2006 Zverejnené 17. Jún, 2006 Čo koho potešilo v predchádzajúcich piatich príspevkoch? :) Možnosť poklábosiť? Mňa potešilo pekné počasie a hladký priebeh volieb :lol:
Sniper Zverejnené 17. Jún, 2006 Zverejnené 17. Jún, 2006 RoSo mňa by potešilo keby si si signatúru zmenšil.
RoSo Zverejnené 18. Jún, 2006 Zverejnené 18. Jún, 2006 :) Hotovo - aj tak to bolo plánované ako dočasné zobrazenie. (možno sa ešte niečo podobné na krátku dobu objaví :lol: ) Btw. poteší niekto aj mňa?
nutrinka Zverejnené 18. Jún, 2006 Zverejnené 18. Jún, 2006 nutri, takze nepijeme cez prazdniny? :)no ale nutrinka sa nejak nechystá :lol:Ja osobne v tom problém nevidím. ani ja. robím v auguste, v júli robím na záskok a na výpomoc, takže si v júli užívam slnka...do ba plánujem ísť na pár dní, pozrieť kamošku, rodinu a piť ako sme sa dohodli...:) /teda dúfam/
weirdo Zverejnené 18. Jún, 2006 Zverejnené 18. Jún, 2006 v piatok som si po roku a dvoch mesiacoch zapalil. a som tomu rad. nemienim fajcit vkuse, a takisto si nemienim odopierat nieco, co mi chuti, len preto, lebo je to nezdrave. mf. ked zerem hamburgery, 10 cig tyzdenne ma neskosi.
weirdo Zverejnené 20. Jún, 2006 Zverejnené 20. Jún, 2006 dnes som rozmyslal nad zivotom a uvedomil som si, ze sa citim vcelku stastny a uzivam si zivot napriek tomu, ze nemam holku. fantasticka myslienka :lol: konecne som po 4 rokoch dospel do tohoto stavu, tak mi drzte palce, nech sa udrzi co najdlhsie.
Mgr. L.E.G. von Trips Zverejnené 20. Jún, 2006 Zverejnené 20. Jún, 2006 naco sa to ma drzat, sak si radsej nejaku zase najdi :lol:
arwiel Zverejnené 21. Jún, 2006 Zverejnené 21. Jún, 2006 dnes mi zavolali z práce, že ma budú potrebovať! :lol: :) :)
chorche Zverejnené 21. Jún, 2006 Zverejnené 21. Jún, 2006 Vselico. Ale zeby som sa nejak zvlast niecim potesil... Ano, hned rano, ked som si na webe nasiel, ze som vyhral....
Odporúčané príspevky