Jump to content

Flail SCP

Sniper
 Share

Recommended Posts

Hoci už to tu bolo postované ako flash (a neviem kam som to pichol), ale stiahnite si toto video, a pozerajte to full screen (alt+enter).

;) ;) :lol: :) :) ;) ;) ;)

• Replies 19
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Sniper

8

• bad_guy

1

• Darkman

10

• Kulich1

1

here was an error processing your request; it appears to be invalid or there was an error with your conection. Please wait while your request is retried...
:lol: :)

640x480 + no specular lighting?

Akoze, na dnesny stav SCP nic moc video...

Keby som vedel, ako nahravat OpenGL videa, tak by som ukazal vytuneny Freespace :lol:

Príliš veľký rozdiel tam oproti tomu videu nevidím, ale dobre to vyzerá.

0003.jpg a 0006.jpg vyzerajú veľmi dobre.

Páčia sa mi tie detaily.

screen0014.jpg je z akej misie?

014 je zo Sicilian Defence

Hlavny rozdiel je v specular lighting, napr na 0018 je vidiet, ako je sobek len z casti osvetleny, a neosvetlena cast je tmava.

Ide o dynamicke osvetlovanie a bohuzial, vsetko dynamicke sa velmo tazko zachytava na screenoch :lol:

A osvetlené je to na základe čoho?

Ak podľa toho ako je loď otočená ku hviezde, tak také niečo tu už bolo pred pár rokmi. Na tom screene to nevidieť, ako si sám povedal :lol:

Na tom 0014.jpg ma zmýlilo že tam vidím vybuchujúci Orion a v popredí Deimos. Neviem o žiadnej misii kde by sa takéto niečo odohrávalo, resp. som si nikdy nevšimol že Vindicator ešte ani nestihol poriadne vybuchnúť a už sa tam prirútila nepriateľská korveta :)

hlavnym zdrojom svetla su hviezdy (napr na 0006.jpg je to modra hviezda :lol: ), potom vsetky projektili, beamy, explozie, warp effect

Axel Wers

hh, 200MB ma nespasi :lol:

Kulich1

kto, co, ja?

Posledny CVS Build + 3.6.8 Zeta VP

a custom flag v launchery : -ambient_factor 18.3 -spec_exp 16.7 -spec_point 0.6 -spec_static 0.9 -spec_tube 1 :)

Plus nejake dalsie serepeticky (ako napr. specialny warp effekt...)

Share

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy