Skočiť na obsah

Čo všetko vláčime so sebou


game

Odporúčané príspevky

čo všetko nosíte páni po vreckách, náprsných taškách, v ľadvinkách ?


extra kategória sú dámy a ich kabelky ... aj do tej najmenšej sa tuším zmestí "všetko" ...


/ páni tiež nezaostávajú .. nedávno jednému známemu v Nórsku ukradli náprsnú tašku - prišiel jedným razom o všetko ... všetky doklady, kartičky, zdravotné, platobné, občiansky, pas, peniaze, poznámky, vizitky .... no všetko - nech ho ospravedlňuje, že je to roztržitý umelec ... ale úplne neumelecky nadával, keď to znovu musel všetko vybavovať :) samozrejme aj na seba: ale videla som, ako to tam zasa všetko strká do jednej peňaženky :) /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ... ja nosím takú "pracovnú kabelku" ... teda trochu väčšiu, nech sa tam všetko pekne pomestí :

niekoľko sád kľúčov,
peňaženku, nacpanú lístočkami, dvomi platobnými kartami, stravnými lístkami, drobnými
plus vo zvláštnej priehradke dvadsaťkorunami, ktoré si odkladám :-)
skladací dáždnik
puzdro so slnečnými okuliarmi
/tieto dve veci v zime v lete :-) /
hrebeň, ktorý nosím roky, ale ešte som ho tuším nepoužila
malé puzdro s manikúrou
malú taštičku s tabletkami
plus v nej : sponky
a dve či tri ceruzky na kozmetiku
aspoň dva balíčky vreckoviek
krabičku nesladkých cukríkov, či žuvačiek
v extra "fochu" na zips občiansky, zdrav, kartu, identifikačnú kartu, dve id karty z nemocnice / dávno prepadnuté /, vizitky, papieriky, poznámky, adresy, niekoľko rokov papiere, ktoré patria do zdravotnej dokumentácie, a vždy ich tam zabudnem odovzdať, tri perá, fixku, neidentifikovateľné poznámky ...
okrem toho v samotnej taške puzdro s normálnymi okuliarmi, zvyčajne si nasadím okuliare na hlavu, a nosím ich tam, ale puzdro je v taške ...
ďalej:
mobil
nabíjačku na mobil
sprej do nosa
krém na ruky
poskladanú igelitku / pre každý prípad/
....

keď zistím ďaľšie veci, dopíšem :lol:

aha : taška má asi 35 x 25 cm ... do šírky ešte vládze :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game a to vláčiš v nejakom kufri? :lol: :)

 

Ja nosím kľúče od bytu (of course), mobil-y, peňaženku. V nej okrem peňazí mám ešte OP, VP, PP, kartičku z lochu, Grid kartu, kartu od účtu, kartu na Bus... to by hádam aj stačilo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja pri sebe vzdy nosim dva telefony, kluce od domu a od auta a penazenku kde mam aj doklady, to je vsetko

ked idem do roboty tak mam ruksak, v ktorom mam notebook a veci potrebne ku praci :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja nosím takú "pracovnú kabelku" ... teda trochu väčšiu, nech sa tam všetko pekne pomestí :

 

aha : taška má asi 25 x 20 cm ... do šírky ešte vládze :)

game a to vláčiš v nejakom kufri? :) ;)

houbelec v kufri ;) tam sú rozmery :lol:

 

/ a to všetko absolútne nutne potrebujem ;) /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hrebeň, ktorý nosím roky, ale ešte som ho tuším nepoužila

dve id karty z nemocnice / dávno prepadnuté /, niekoľko rokov papiere, ktoré patria do zdravotnej dokumentácie, a vždy ich tam zabudnem odovzdať, neidentifikovateľné poznámky ...

 

/ a to všetko absolútne nutne potrebujem :lol: /

game :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

čo je tu prosím na smiech ? :lol: ;)

 

tie dve karty sú plastové, v prípade potreby sa s nimi dá super zoškriabať námraza zo skla auta a veľa miesta nezaberajú ;)

 

tie všelijaké poznámky - to sú samé dôležité veci, keby neboli, tak ich neschovávam .. z času na čas ich pretriedim, ale oni sa tam kotia či čo ... :) ;)

 

ten hrebeň prekladám z kabelky do kabelky / mením ich keď sú zničené, potrhané uchá a zipsy .. hm ... ktovie od čoho :) ;) / už toľko rokov, že by stopercentne práve vtedy chýbal, keby som ho vyložila ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vzdy ked vidim zenske kabelky tak sa zhrozim :lol:

su vynimky, ktore ich maju malicke a maju tam fakt len par veci, ale cim su vacsie, tym viac nepotrebneho bordelu sa tam najde :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tomassi, táto téma sa týka aj pánov, tak nevyrývaj ;)

/ keď už si to spomenul, v tej taške siahnem a mám, čo hľadám :) /

 

 

radšej pekne napíš, čo nosíš po vreckách ty :lol: ;)

 

 

 

/jedna vec je zaujímavá : nikto z pánov nenosí ten k prežitiu nutne potrebný MacGywerovský nožík ?! :) /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kabelku nosím iba do divadla /lebo tam by sa to patrilo :lol:/ a mám v nej to, čo obyčajne po vreckách

ináč keď idem von, tak mám v pravom zadnom vačku prachy, v ľavom kľúče od bránky, v pravom prednom mobil a v ľavom prednom žuvačky. keď potrebujem aj doklady /OP, ZP a čipová karta na bus/, tak ich strčím do ľavého zadného vrecka a kľúče od domu a príslušenstva dám do ľavého predného

keď nemám vačky, tak sa spolieham, že mi to dobré duše s kabelkami schovajú :)

 

toť vsjo, ja som nenáročná osoba :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to nebolo vyrývanie

vyrývanie by bolo, keby napíšem, že to napíšeš práve ty

 

predné vrecká - mobil, kľúče

zadné vrecká - občiansky, zdravotná karta, par vreckoviek, peňaženka

 

s vakom to je oveľa ľahšie

vtedy dám obč. a zdr.kartu k ostatným dokladom, kde sú rôzne karty(od ISIC-u cez rôzne preukazy až poplatobné), všeliaké papieriky s kontaktmi, potvrdenyky šekov, moje fotky, etc.

samozrejme, že všetko to mám v takej knižôčke s názvom doklady

 

ináč uzávam chlapíkov čo v pravom zadnom vrecku nosia taký oranžový hrebeň, kt. chýba zopár zubov

ešte lepší je ten čo je od poovice hustejší, no a štýľka ma vie úplne dostať na kolená

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nosim taku tasku cez plece a vacsinou v nej mam penazenku s dokladmi, mobil a kluce a ked je velmi teplo tak flasku s vodou, to je vsetko :lol:

 

jaj, a este tam mam papierove vreckovky a labelo, ale neviem sa naucit ho pouzivat, tak ho len tak nosim :)

 

ale ked chcem narvem do nej velmi vela veci, clovek by ani nepovedal, lebo nie je ani moc velka :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Po vačkoch môžem nájsť obvykle žuvačky, vreckovku /kapesník, šnuptichlu - je jedno ako to kto volá :lol: /, nožík /trochu tupý, ale to je len na naozaj prípad núdze, skoro nepoužívaný :) /, kľúče, mobil, peňaženku s dokladmi.

 

Ak mám ľadvinku, tak tam mám aj nejaké pero, zopár krpatých papierikov, keby som niečo potreboval poznačiť; no a potom čo tam vložím už konkrétne počas cesty...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja to mam pekne usporiadane a vzdy najdem to co chcem (su aj vynimocne dni ked zrazu nieco nenajdem)

 

prave predne - mobil, labelo, zuvacky. priatelkyn mobil (nerada nosi kabelku)

lave predne - kluce (musim ich mat daleko od vsetkeho leno vsetko nicia uz som si s nimi raz prerazil display na mobile)

prave zadne - penazenka (mam tam vsetko - OP, ZP, vsetky dolezite identifikacne karty a malokedy prachy)

lave zadne - nic :lol:

 

ale na batoh sa ani nepytajte. sam neviem co tam mam a to vravim pravdu ja tak raz za pol roka odtial vysypem vsetko a najdem tolko veci ktore som dlho hladal pravdaze tam najdem miliony papierov ktore odniekadial berm len aby som nerobil bordel potom najnovsie tam mam piesok z plaze ktory opadol z uteraku, uz spominany uterak, mozno ceruzku ak by som pohladal, urcite tam mam niekde puzdro na sosovky a vodu na sosovky ale tiez by som musel hladat. a spustu veci v ostatnych vreckach :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zvykla som si nenosiť zo sebou doklady, občas si aj peňaženku zabudnem... :) ale ak ju mám, mám v nej bankomatovú kartu a prezervatív, peniaze zväčša akosi chýbajú... :)

inak nosím mobil /aj ten si dokážem zabudnúť :lol: /, občas v kabelke prenášam dáke CD, niekedy si vezmem malú flašku s vodou, ak mám, tak tam sú aj žuvačky...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hehe, predvídavé dievča :lol: :)

 

Ale poznám podobný prípad, niekde v Španielsku sa to stalo, a tej babe to vyšlo, presvedčila násilníka aby si dal gumu :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale poznám podobný prípad, niekde v Španielsku sa to stalo, a tej babe to vyšlo, presvedčila násilníka aby si dal gumu

tiež keď som to už mala kúpené mi tak napadlo, že ako toho násilníka donútim dať si to.... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov