Nokia Zverejnené 10. Apríl, 2007 Zverejnené 10. Apríl, 2007 tak a uspesne zacala 16ta seria, uz su vonku prve dva diely, ako vzdy :lol:
tomba Zverejnené 8. August, 2007 Zverejnené 8. August, 2007 Ja som este nedal prispevok do tejto temy,hanbim sa :) Najoblubenejsou postavickou je Homer, na nom sa Matt Groening najviac vysantil a preto neni o com :lol: A kto este nebol v kine na The Simpsons Movie, tak bezte napravit tuto kardinalnu chybu...
Sniper Zverejnené 10. August, 2007 Zverejnené 10. August, 2007 Uvažujem ísť na ten film do kina. Ale nejaký trailer by som chcel najprv vidieť.
Nokia Zverejnené 10. August, 2007 Zverejnené 10. August, 2007 axel use the f-u-c-k-i-n-g google :lol: http://www.simpsonsmovie.com http://www.youtube.com/watch?v=OL50ddCSJmo
cizy Zverejnené 11. August, 2007 Zverejnené 11. August, 2007 tu mas 7 trailerov: http://www.csfd.cz/film/222258-simpsonovi-...ie-the/trailer/
tomassi Zverejnené 12. September, 2007 Autor Zverejnené 12. September, 2007 akurát som dopozeral film a musím povedať, že moje obavy zo slabého scenára boli neopodstatnené fajne som sa zabavil a ako už napísal .týždeň film časťami prekonával samotný seriál
tomassi Zverejnené 17. September, 2007 Autor Zverejnené 17. September, 2007 vynikajúca stránka prostredníctvom ktorej sa aj z Vás môže stať jeden z občanov mesta Springfield http://simpsonizeme.com/ takto som dopadol ja
aljak63 Zverejnené 17. Máj, 2008 Zverejnené 17. Máj, 2008 Noooo mna to vyrobilo takehoto :lol: (jedine farbu tricka a nohavic som si zvolil sam, ostatne je podla fotky)
tomassi Zverejnené 17. Máj, 2008 Autor Zverejnené 17. Máj, 2008 fíhaaljak ty sa normálne podobáš :lol:
Bijou Zverejnené 17. Máj, 2008 Zverejnené 17. Máj, 2008 ja mám najradšej asi Lisu, Maggie .... a ešte Selma a Patty sú fantastické :) a takto by som vyzerala v Springfielde :lol: : :)
Tom182 Zverejnené 17. Máj, 2008 Zverejnené 17. Máj, 2008 a toto mam byt akoze ja :lol: oblecenie som nemenil, nechcelo sa mi :)
aljak63 Zverejnené 14. Jún, 2008 Zverejnené 14. Jún, 2008 nooo a este zahlasujem za moju oblubenu postavicku z The Simpsons! Moja naj postavicka je ... Sideshow Bob (alebo v ceskom je to Levák Bob) btw. vedeli ste ze v originali ho dabuje Kelsey Grammer alias FRASIER
tomassi Zverejnené 14. Jún, 2008 Autor Zverejnené 14. Jún, 2008 ako naj som síce určil Nelsona, no vystupuje pomenej a čím ďalej tým viac sa mi páči táto dvojka
Sniper Zverejnené 14. Jún, 2008 Zverejnené 14. Jún, 2008 Ten školník je dobrý. Moja naj postavicka je ... Sideshow Bob (alebo v ceskom je to Levák Bob) btw. vedeli ste ze v originali ho dabuje Kelsey Grammer alias FRASIERTak to si musím raz pozrieť aj v origináli.
valcik Zverejnené 14. Jún, 2008 Zverejnené 14. Jún, 2008 aj mne sa páči najviac írsky prisťahovalec, školník Willy. : ) väčšinou len postáva alebo nadáva školákom, ale keď ide do tuhého a nastane krízová situácia, pripomína mi McGyvera, všetko zvládne a hravo vyrieši. a aj idealistka Líza je perfektná, hlavne jej spolupráca s Marge. : ) edit:ech, Axel, máš tuším pravdu, nie som si istý či je naozaj Willy z Írska.. : ) musím to zistiť.
aljak63 Zverejnené 14. Jún, 2008 Zverejnené 14. Jún, 2008 Ano ano - Axel ma pravdu ... je to Skot :) tu ma dokonca aj typicky skotsky kilt:
valcik Zverejnené 14. Jún, 2008 Zverejnené 14. Jún, 2008 uznávam, bude to asi Škót. :lol: nebol som si úplne istý, doteraz som mal len veľmi silný dojem, že Willy je z Írska. ale pre istotu ešte popátram, ako to s ním naozaj je. no teraz, keď ste to spomenuli, marí sa mi že v niektorej časti som videl Willyho oblečeného v škótskom kilte. : ) edit:áno, už tu je aj obrázok. : )
Sniper Zverejnené 13. Jún, 2009 Zverejnené 13. Jún, 2009 Našiel som dve dobré videá: Evolúcia Homera (neviete čo je to za hudbu na pozadí? asi nie) http://www.mojevideo.sk/video/70d/homer_si...n_evolucia.html Premena Homera z chlapca na muža snov (na pozadí Carly Comando - Every Day) http://www.mojevideo.sk/video/6b2/homer_simpson.html
tomassi Zverejnené 8. November, 2011 Autor Zverejnené 8. November, 2011 takže úplne naj postavička je bezdebatyNED FLANDERStotálna ikona a to slovo ikona asi doslova :D
Tomáš Zverejnené 17. Jún, 2015 Zverejnené 17. Jún, 2015 Mám rád túto rozprávku :) a páčia sa mi postavy Bart Simpson a Moes Syslak (vočko). Ceľkovo vystihujú reálny život alebo ho parodizujú. Celý projekt je super.
Szaki Zverejnené 18. August, 2020 Zverejnené 18. August, 2020 Však toto je klasika. Snáď nepoznám človeka čo by to nemal rád. Jednoznačne Bart.
game Zverejnené 19. August, 2020 Zverejnené 19. August, 2020 A maly Bart sa prave doziva 33 rokov :-) tak dlho v seriali bezi :-)
Odporúčané príspevky
Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky
Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom
Vytvoriť konto
Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!
Zaregistrovať si nové kontoPrihlásiť sa
Máte už konto? Prihláste sa tu.
Prihlásiť sa teraz