Skočiť na obsah

The Simpsons


Odporúčané príspevky

Zverejnené

tak a uspesne zacala 16ta seria, uz su vonku prve dva diely, ako vzdy :lol:

  • Pred 3 mesiacmi...
  • Odpovedí 53
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    10

  • tomassi

    10

  • game

    4

  • aljak63

    3

Top prispievatelia v tejto téme

Zverejnené

Ja som este nedal prispevok do tejto temy,hanbim sa :)

 

Najoblubenejsou postavickou je Homer, na nom sa Matt Groening najviac vysantil a preto neni o com :lol:

 

A kto este nebol v kine na The Simpsons Movie, tak bezte napravit tuto kardinalnu chybu...

Zverejnené

Uvažujem ísť na ten film do kina. Ale nejaký trailer by som chcel najprv vidieť.

  • Pred 1 mesiacom...
Zverejnené

akurát som dopozeral film a musím povedať, že moje obavy zo slabého scenára boli neopodstatnené

fajne som sa zabavil a ako už napísal .týždeň film časťami prekonával samotný seriál

  • Pred 7 mesiacmi...
Zverejnené

Noooo mna to vyrobilo takehoto :lol: (jedine farbu tricka a nohavic som si zvolil sam, ostatne je podla fotky)

 

Obrázok

Zverejnené

fíha

aljak ty sa normálne podobáš :lol:

Zverejnené

ja mám najradšej asi Lisu, Maggie .... a ešte Selma a Patty sú fantastické :)

 

a takto by som vyzerala v Springfielde :lol: :

Obrázok

 

:)

Zverejnené

Obrázok

a toto mam byt akoze ja :lol: oblecenie som nemenil, nechcelo sa mi :)

  • Pred 4 týždňami...
Zverejnené

nooo a este zahlasujem za moju oblubenu postavicku z The Simpsons!

 

Moja naj postavicka je ... Sideshow Bob (alebo v ceskom je to Levák Bob)

btw. vedeli ste ze v originali ho dabuje Kelsey Grammer alias FRASIER

 

Obrázok

Zverejnené

ako naj som síce určil Nelsona, no vystupuje pomenej

a čím ďalej tým viac sa mi páči táto dvojka

ObrázokObrázok

Zverejnené

Ten školník je dobrý.

 

Moja naj postavicka je ... Sideshow Bob (alebo v ceskom je to Levák Bob)

btw. vedeli ste ze v originali ho dabuje Kelsey Grammer alias FRASIER

Tak to si musím raz pozrieť aj v origináli.
Zverejnené

aj mne sa páči najviac írsky prisťahovalec, školník Willy. : ) väčšinou len postáva alebo nadáva školákom, ale keď ide do tuhého a nastane krízová situácia, pripomína mi McGyvera, všetko zvládne a hravo vyrieši.

 

a aj idealistka Líza je perfektná, hlavne jej spolupráca s Marge. : )

 

 

 

 

edit:

ech, Axel, máš tuším pravdu, nie som si istý či je naozaj Willy z Írska.. : ) musím to zistiť.

Zverejnené

Ano ano - Axel ma pravdu ... je to Skot :)

 

tu ma dokonca aj typicky skotsky kilt:

 

Obrázok

Zverejnené

uznávam, bude to asi Škót. :lol:

 

nebol som si úplne istý, doteraz som mal len veľmi silný dojem, že Willy je z Írska. ale pre istotu ešte popátram, ako to s ním naozaj je. no teraz, keď ste to spomenuli, marí sa mi že v niektorej časti som videl Willyho oblečeného v škótskom kilte. : )

 

edit:

áno, už tu je aj obrázok. : )

  • Pred 11 mesiacmi...
  • Pred 2 rokmi...
Zverejnené

takže úplne naj postavička je bezdebaty

NED FLANDERS

totálna ikona a to slovo ikona asi doslova :D

  • Pred 11 mesiacmi...
  • Pred 2 rokmi...
Zverejnené

Mám rád túto rozprávku :) a páčia sa mi postavy Bart Simpson a Moes Syslak (vočko). Ceľkovo vystihujú reálny život alebo ho parodizujú. Celý projekt je super.

  • Pred 5 rokmi...
Zverejnené

Však toto je klasika. Snáď nepoznám človeka čo by to nemal rád. Jednoznačne Bart.

Zverejnené

A maly Bart sa prave doziva 33 rokov :-) tak dlho v seriali bezi :-)

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov