Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

Rad by som vam ukazal stvrt v ktorej byvam zas ja( aj ked z nej je nieco videt iba na par fotkach(aj ked lepsie ako hrdzavym dratom do oka)), tieto fotky su fotene z vedlajsieho baraku strechy, lebo nas doma ma iba 2 poschodia takze by to nebolo moc videt. Vlastne ta moja stvrt je zachytena na tych poslednych troch fotkach.

 

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nokia hned za istropolisom prva ulica

 

ty tu robis dark? dom techniky mam od brany 50metrov.mozme niekedy po robote skocit na pivo :lol:

 

ja vam dam batovku :)

 

zajtra doobeda ked sa mi bude chcet tak to tu trocha nafotim

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes som to nestihol, takze zajtra rano :lol: ked pojdem do bankomatu tak zoberem fotak snad

 

inak aj ini bratislavcania by sem mohli hodit nejake fotky z ich stvrte

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takze dnes cestou do bankomatu som urobil zopar fotos:

 

toto je ulica ktorou som chodil 9rokov ked som chodil na zakladnu a teraz nou chodim zase ked idem do roboty

Obrázok

 

"moja ulica" (inak tie predosle fotky boli fotene zo strechy toho bieleho domu)

Obrázok

 

Obrázok

Obrázok

 

a este nieco starsie:

 

Obrázok

 

a toto skoro ako v rusku :lol:, ale v skutocnosti to vyzera ovela lepsie

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

ked sa nudim, tak sadne na bike a idem fotit :) takze fotky mojej stvrte su tu: http://dnv.ic.cz

vyhlad z domu mam nadherny - zahorska nizina a male karpaty + zeleznicny nasyp a pumpa... zo svojho okna som kedysi videl na devinsku kobylu, ale v roku 2001 tam postavili dom :lol: asi ho podminujem :)

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Cizy....na tej poslednej fotke...ten barak medzi tymi 2 zltymi....tam byvam ja :lol:

No v skutocnosti je to krajsie.......koxo...ale vidim si az do okna....AAAAAAAAAAA.....Pekny zaber...odkial fotis? Jak sa dostanes na strechy?

 

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

haaaaaaaaaa ty byvas na tehelnom poli?

 

to co uz je, na tej istej ulici byva moj kamos

 

to je moja stvrt, tam som jak doma, poznam tu kazdy kut

 

som ta tu nikdy nevidel

 

 

tuto fotku konkretne fotil moj sused

 

jak dlho tam byvas?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

haaaaaaaaaa ty byvas na tehelnom poli?

 

to co uz je, na tej istej ulici byva moj kamos

 

to je moja stvrt, tam som jak doma, poznam tu kazdy kut

 

som ta tu nikdy nevidel

tuto fotku konkretne fotil moj sused

 

jak dlho tam byvas?

No sem chodievam odmalicka k babke a dedkovi....(dedko uz neni medzi nami) Teraz u nej uz byvam....asi uz 3-4 roky......mama a otec ziju, neboj sa :) Ale sk poznas....problemy interne..to nebudem rozoberat.....

Pocuj, sk mozme skocit na pivo...otvorili tu novy podnik hned podo mnou ten Corgon 6,6....aj dva biliardove stoly tam su.....nic moc, ale mozno taky uvodny rozhovor :)

Alebo potom este chodievam sem-tam do Steinu.....na Kriznej..tam je pivo za 22,5 SK :lol: A biliard za 120 na hodku.......

Ja inac travim tuto naokoli vacsinou doma, lebo som byval v Petrzke a viacero priatelov je odtadial....cize do centra chodim.....KGB, KELT, PASTIER, a pod.... ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ano o tom podniku corgon 6,6 som pocul, zevraj je to slusny pajzel:D

 

do steinu aj ja obcas ,ale ten biliardovy stol tam je maly iba 8" , ja 9" rad

 

inak to ze pivo v steine stoji uz iba 22,50 a predtym 25 to uz je co povedat, nepamätam si v ktorom podniku by zlacneli nieco teda

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ehm....fuha.....doterz som nevedel, ze biliardovy stol ma aj ine rozmery nez tie co ma mat :lol: O tom by som aj zalozil temu, ze vlastne na aku hru aky stol....alebo to rozvit.

V tej 6,6 som bol raz v zivote ako som uz spominal s priatelkou, rekuze si zahrajeme biliard, ale vyzera to vo vnutri ako v telocvicni :) No proste nic moc......ale haluz je, ze je tam vacsina ludi vo veku okolo 14-17.....sranda. No nic...kazdopadne Stein vyhrava :)

Inac odporuc mi, ze kam na biliard z hladiska slusnych ludi, dobrych rozmerov biliardoveho stola a dobrej ceny ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

inac tu su fotky ruzinova

http://fotky.internet.sk/ruzinov_20_1_2005...asie)/index.php

 

ako na to pozeram, tiez to takto z vysky nevyzera nic extra

 

toto su zas nivy

http://fotky.internet.sk/bratislava_z_28_p...e=mini-0180.JPG

 

tiez ziadna extra vyhra...

 

proste kazde mesto ma krasne a skarede stvrte :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov