Skočiť na obsah

Zažili ste niečo, čo si neviete vysvetliť?


Sniper

Odporúčané príspevky

Ved ti to tam dead pise, ze mas v telefone vv androide nejaku "ghost effekt aplication"

Zadaj si to do google, vyhodi toho kopu v anglictine, daj si to do prekladaca. Je to aplikacia, ktora na fotky nahodne pridava "duchov".

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Alebo tak... co je v podstate to iste:
technika kráča podľa starého klišé míľovými krokmi, appky a kdejaké výmysly sú dnes na kdečo,

telefon sam "vyraba" bububu duchov, netreba za tym hladat nadpozemske sily a donekonecna sa plasit a cudovat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 rokmi...

tono, ak sa odvazis napisat podrobnosti, tak to vieme posudit ale inak to je to trochu inak. Kazda lepsia kartarka ti vie predpovedat a napodiv sa to plni. spatne totiz vkladame do predpovede co sa udeje. pri kontrolovanom experimente to klesne na beznu neurcitost. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tyso

Už som tu o tom písal, ale nechce sa mi to hľadať. Mal som asi 8 rokov, už si to presne nepamätám. Svojho starého otca z otcovej strany, ktorý ma v podstate vychovával, som mal veľmi rád. Potom sa starí rodičia odsťahovali. Cez prázdniny som sa hral v záhrade babky z maminej strany  s bratrancom, na celkom inom mieste. Za plotom som tam videl človeka, ktorý sa na mňa uprene pozeral. Snažil som sa ho ignorovať, lebo tam bola krčma a mnohí "kunšafti" si pri plote, namiesto v záchode, robili potrebu. Ale keď na mňa pozeral už dlho, začal som si ho obzerať. Keď sa naše pohľady stretli, prešiel cez plot bez toho, aby ho preliezol. To ma zarazilo a naľakalo. Stále som ešte nevedel, kto to je. Bol však oblečený inak, ako ostatní. Mal oblek a široký klobúk, čo sa tam nenosilo. Potom stál stále bližšie a bližšie, ale pritom nekráčal. Keď bol asi 2 m pri mne, vtedy som ho spoznal. Detailne si spomínam na jeho oblek, hodinky s retiazkou, z ktorými mi nikdy nedovolil sa hrať. Ukazoval na mňa prstom, aby som k nemu prišiel bližšie. Najprv som ho chcel objať, no potom som dostal strach a ušiel som sa schovať v kuchyni pod stôl. Keď som babke z maminej strany povedal, čo som v záhrade videl, zobrala ma za ruku do záhrady, ale ja som mal taký strach, že som ju pohrýzol a ušiel. Keď sa babka vrátila zo záhrady, bratranec vraj v záhrade nikoho nevidel. Ale babka povedala, že starý otec určite zomrel. Na druhý deň prišli pre mňa rodičia, že pôjdeme dedkovi na pohreb. Zomrel presne v tom čase, keď  sa mi "zjavil".  

p.s.

Dnes si vyčítam, že som bol vtedy taký "posero", Ktovie, možno mi chcel aj niečo povedať.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tono, nie som v týchto témach celkom doma, ale mám dva podobné zážitky ...

asi 25 rokov dozadu sa tu zabil jeden chalan na mopede, nie vlastnou vinou... v tú noc keď sa to stalo som mal sen v ktorom som to videl - podľa toho ako to popisovali ďalší zúčastnení, tak celkom presne. najviac blbé bolo, že som to videl z pohľadu toho vodiča babety...

druhú príhodu dám možno niekedy inokedy

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nuž, k ezoterickým a vešteckým veciam som hodne skeptický, tak som si ten môj zážitok vysvetlil ako zhodu náhod ... stávajú sa aj menej pravdepodobné veci... ale vtedy ráno ma mrazilo na chrbáte, keď som počul čo a ako sa stalo, lebo ten sen som mal ešte čerstvý v pamäti... najmä keď si zvyčajne nepamätám čo sa mi snívalo

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

S kamaratom Marianom sme raz davno pili v krcme pivo a ked nas po zaverecnej vyhodili von, rozmyslali sme, co s nacatym vecerom. Akoby sme tusili, ze vyhra napad, ist do AB-ecka (do potravin) kupit na sekeru basu piva a pri tej prilezitosti (ked uz tam budeme) aj nejaku palenku. Okolo jedenastej sme teda zazvonili na tu garaz, otvoril nam synator majitelky, vypytali sme si vyssie spomenuty tovar (Trochu to teraz rozvediem. Hlavna vyhoda tychto nocnych nakupov spocivala v tom, ze ked si uz raz zobudil predavaca, alebo predavacku a nechcel si na drzovku kupovat dva rozky a malu karicku, aby mali majitelia konecne pokoj, dali ti tychlo to, po com tvoje hrdlo tuzilo a ty si este rychlejsie vypadol von. V tej konkretnej chvili bola spokojnost na oboch stranach) no a potom sme si sadli niekde na lavicku a robili sme to, co asi bezne robia dvaja pankaci, ked maju pod lavickou k dispozicii basu piva a liter ohnivej vody. Neviem uz presne kedy a koho to napadlo, ani stav zasob si vybavit neviem, ale plany sa casom vyvinuli tak, ze sme vzali basu piva, kazdy do jednej ruky a isli navstivit ineho Mariana, ktory v tom case lezal uz par rokov na cintorine, lebo ho cestou z diskoteky presiel autom nejaky c h u j. Mohla byt asi jedna hodina v noci, sedeli sme na Majovom pomniku, pili sme pivo, kurili marsky a spominali (bolo na co), ked sme zaculi prichadzat auto. My sme boli v tme, ale pri brane sme o chvilu videli stat dvoch mestskych policajtov. Napadlo nas, ze nas asi pocul niekto, kto nemal pochopenie pre (ja teraz nejdem riesit preco) a proste ich zavolal. Presunuli (alebo preplazili) sme sa vyssie, kde boli stare hrobky s velkymi pomnikmi, tam sme sa skryli a drzali sme huby. Dvaja policajti mali jednu baterku, chvilu stali pri brane a rozpravali sa. Nechcelo sa im ist dnu, ale ked jeden podotkol, ze ich ten telefonista asi sleduje z okna, odomkli branu a pomaly kracali medzi hrobmi hore. Ja som bol skryty za pomnikom nalavo, Majo cupel za inym pomnikom napravo. Zastavili asi tak desat metrov pod nami a mne zostavalo uz iba spoliehat sa na to, ze im strach, alebo vcerajsi horor na Pro7 nedovoli urobit dalsich desat krokov a posvietit si na naprateho typka v tricku Marihuana, cihajuceho za pomnikom nejakej starej urodzenej Nemky. Atmosfera bola husta, pocul som ako dychaju, ja som nedychal, baterka svietila zo strany na stranu a v tej chvili by sa dalo povedat, ze vsetko pre vsetkych dopadne dobre, keby z hrdla (toho ziveho) Mariana nevysiel neludsky rev "ghhrrrrrruuuaaauu!!". Barney Greenway v najlepsich rokoch, pomyslel som si. Tiez som pomyslel na to, ako budem zajtra zapisany v okresnej krimi rubrike, ale zle myslienky sa vyparili v sekunde, ked som zacul dupot styroch noh (a dolezite bolo, ze sa od nas vzdaloval) a tiez som videl luc svetla, chaoticky prebleskovat tmou, ako ked niekto drzi v ruke baterku a v panike uteka opreteky, ze si ide nohy polamat. Muzi zakona nechali branu otvorenu dokoran, auto nastartovali na prvy sup (nie ako v tom filme)  a dodnes dufam, ze sa niekde nevyburali. Napadlo mi, ze si zapalim cigaretu a vynadam Marianovi, potom nas napadlo, ze vezmeme pivo, preskocime murik a pojdeme, uz ako disciplinovani duchovia niekde prec.

Ja viem, ze som vas historkou nepotesil, ani nevystrasil, ale mate dvoch potencialnych prispievatelov do temy a to je dobre :smile: 

  • Haha 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 8 hodinami, dead napísal:


Ja viem, ze som vas historkou nepotesil, ani nevystrasil, ale mate dvoch potencialnych prispievatelov do temy a to je dobre :smile: 

Keby si ten príbeh zakončil:

...potom som Marianovi povedal, že ten jeho neľudsky rev "ghhrrrrrruuuaaauu!!" nám pomohol. A on na to, "Myslel som, že si to zareval ty"...

bola by to poviedka, ako od Hitchcocka.

  • Haha 1
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 6. 11. 2020 at 1:53, dead napísal:

S kamaratom Marianom sme raz davno pili v krcme pivo a ked nas po zaverecnej vyhodili von, rozmyslali sme, co s nacatym vecerom. .....

.....

Muzi zakona nechali branu otvorenu dokoran, auto nastartovali na prvy sup (nie ako v tom filme)  a dodnes dufam, ze sa niekde nevyburali. Napadlo mi, ze si zapalim cigaretu a vynadam Marianovi, potom nas napadlo, ze vezmeme pivo, preskocime murik a pojdeme, uz ako disciplinovani duchovia niekde prec.

Ja sa lámem.. nemozem sa prestat rehotat :hufi:

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov