Skočiť na obsah

Zažili ste niečo, čo si neviete vysvetliť?


Sniper

Odporúčané príspevky

mozno je to trapne ale mal som nevysvetlitelny zazitok s pocitacom...

v roku 2000 do roku 2002 som mal prvy stolny PC. bol tam windosws NT a dokopy tam nic neslo...

strasne som chcel hrat Ageo of Empires 1 ale neslo mi to (nedostatok virtualnej pamate - to mi vyskocilo)... no netrvalo dlho a ja som zistil ze AOE1 mi spusti len vtedy ak najmenej 30 minut hram GTA1. Tak vzdy ked som chcel hrat AOE1, musel som si pol hodinu zajazdit na GTA1 :):lol: tym ale nic nekonci..

na vianoce 2002 som dostal novy komp a tento isiel sesterke. Ta ho max 2-3x zapla (nieco do skoly vo worde napisat) a odvtedy bol zapadnuty prachom... po polrokou som dosiel k sesterke na navstevu... a AOE1 zrazu islo... bez GTA... odvtedy, az do roku 2004 (vtedy sme ho sformatovali a dlai win98) ked som u nej bol, tak AOE1 islo na prvykrat...

 

doteraz si to neviem vysvetlit...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

strasne som chcel hrat Ageo of Empires 1 ale neslo mi to (nedostatok virtualnej pamate - to mi vyskocilo)... no netrvalo dlho a ja som zistil ze AOE1 mi spusti len vtedy ak najmenej 30 minut hram GTA1. Tak vzdy ked som chcel hrat AOE1, musel som si pol hodinu zajazdit na GTA1

Myslím, že keď sa spustí nejaká aplikácia ktorí žere veľa pamäte, po jej ukončení sa zrazu uvoľní väčšie množstvo pamäte, ktorá je potom dostupná aj pre iné aplikácie. Mne sa to stávalo pri WinME myslím.

 

odvtedy bol zapadnuty prachom... po polrokou som dosiel k sesterke na navstevu... a AOE1 zrazu islo... bez GTA...

no keď bol pol roka vypnutý tak predpokladám že za ten čas sa v ňom nazbieralo toľko pamäte že by si tam pustil aj Doom 3 ( :) :lol: )
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som zazil mensi paranormalny jav na Slovensku ale dost casty...

 

Potreboval som novy pas. Idem ze nech ho mam as fast as possible a tak 4000 litre do 48 hodin. Na co mi ovca uradnicka hovori ze ho budem mat tak rychlo ale si po neho musim osobne do BA???????

To akoze platime 4 litre a z toho sa nevie zaplatit ani jedno UPSko za po***** 200 korun???

 

TO JE U MNA NEVYSVETLITELNY JAV A TAKYCH MAM VELA :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Ste prvi, ktorym to vravim, tak si to vazte! Este to musim prebrat s kamosom, ktory bol pri tom.... Takto: Bolo nejakeho 28.6. a na noviny som si pisal adresy dvoch kamosiek, kamos mi ich diktoval. Ked som ich na tych novinach hladal, neboli tam, ale boli na novinach zo 6. 7.! Naozaj som nepochopil, ako sa TOTO mohlo stat. Totiz: Toho kamosa som odvtedy len pocul, ved mobily existuju, ale nevidel. A dalsia vec je, ze datumy by som si asi nepomylil. Bolo to za jasnych udalosti, ked sa ich rocnik, teda cast partie, zberala na prazdniny....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

no mne sa raz v noci stala taká zvláštna vec....o 2:13 som sa zobudil, pozrel sa von oknom a tam mi jasno do očí svietila veľká guľa ale fakt veľká...no pomyslel som si, že to je mesiac v splne tak som sa otočil a spal dalej...skoro ráno idem do školy ( o 5:30) a pozerám na mesiac a ten bol iba polovičný....tak ja som z toho potom mimo čo to bolo :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To sa aj mne raz stalo, bol som ešte malý, nad ránom som pozrel z okna a Mesiac bol neuveriteľne veľký, asi 5x ako obyčajne. Už neviem či som ho taký videl naozaj alebo to bola iba nejaká fatamorgána.

 

Ale pamätám aj na to že raz neskoro v noci som sa pozeral na hviezdy, keď v tom jedna sa pohla a odletela preč smerom na východ. Doteraz neviem čo to bolo, družica asi nie... neviem...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keď v tom jedna sa pohla a odletela preč smerom na východ.

To sa stalo aj mne. Opticky tá "hviezda" najprv stála, až keď som sa na ňu zadíval pozornejšie, tak sa pohla. Po ešte pozornejšiom pohľade som na bokoch zbadal blikajúce svetielka :lol: Dyk more, ajroplan.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Včera som mala veľmi silné deja vu.

Momentálne riešime bytovú otázku a ako sme tak večer preberali všetky aspekty, zrazu som presne vedela, čo môj drahý povie.

Od slova do slova.... ešte aj telka ako kulisa v pozadí..... všetko som to poznala. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja mám deja vu aspon raz do mesiaca...ja som veštec hurrúúú zarobím majladn...volajte 0900 000 001 som čakám na vás poznám váš osud... :lol: ale nie fakt mám strašne vela deja vu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja mám deja vu aspon raz do mesiaca...ja som veštec hurrúúú zarobím majladn...volajte 0900 000 001 som čakám na vás poznám váš osud... :lol: ale nie fakt mám strašne vela deja vu

Jj, taky mám hodně. Sice ne tak přesných jako Fiore, ale i tak

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nasa rodina vyzaruje pozitivnu elektromagneticku energiu: Hedge ked dosiel do kancelarie, tak hned zacalo hrat radio, dovtedy len sumelo (pozor! nemylit si to so zmenou kvality signalu!!!! ked tade presiel iny clovek, tak to neslo!!!). no a nieco podobne mam aj ja (Igny tiez): ked kamosom nesiel komp a ja som to svojim zazracnym prichodom opravil - haluz je, ze v par pripadoch sa to po mojom odchode zase pokazilo :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne sa minule stala taka vec - s jednym kamosom som sa dohodol ze na druhy den ideme na plavaren - mal ist aj jeden iny kamos a toho prveho kamosa nejake kamosky a iny kamos ;)

toho kamosovho kamosa a kamosky som predtym nikdy nestretol...

no a v tu noc sa mi snivalo ze ten kamosov kamos - ten, co som ho este nestretol, mi napisal esemesku ze cauko pocuj zajtra tie kamosove kamosky nepridu, ale ja tam budem :lol: ...

no a samozrejme na plavaren prisiel kamos, druhy kamos, kamosov kamos ale kamosove kamosky neprisli... :)

 

daekin ;)

aka je vasa rodna planeta? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Rodná planéta je vraj Zem, tak neviem... :lol:

 

S tým snom mi napadlo, že mne sa raz snívalo dačo, už ani neviem čo... Len zrazu sa obraz zmenil, videl som nejaký hokejový zápas, pozerám, Pittsburgh hral s Montrealom, padol nejaký gól a niečo mi vravelo, nejaký hlas, že fajn, Pittsburgh vyhral 3-2. Ráno som pozeral teletext, výsledky NHL /ako som mal v tých časoch ešte vo zvyku/ a skoro mi oči vypadli - Pittsburgh vyhral 3-2... /škoda, že sa mi to nesnívalo noc pred tým, mohol som si ísť staviť :) /

 

A s deja vu sem ani nechoďte - to mi už občas pripadá úplne bežné :) /aj keď v poslednej dobe je toho dosť málo/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 2 rokmi...

Ja si neviem vysvetliť ľudské podvedomie. No napríklad bol som na takom opijáši a trochu sa to aj pretiahlo a aj prehnalo. V jednom momente si pametám ako ešte tancujem a následne sa doma zobudím. Nepametám ani ako som sa dostal domov. Jednoducho podvedomie ma tam doviedlo. Aj som sa pekne poprezliekal. No haluz.................... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 10 mesiacmi...

dávno, možno aj viac ako rok dozadu, išla som spať a pred spánkom som myslela na jednu osobu... neviem už, či som zaspala alebo ako sa to stalo, ocitla som sa pri jednej kaplnke v lese v bielych šatách... bola tam aj tá osoba, na ktorú som myslela, bola úplne šokovaná, netušila, že čo tam ja robím... tá osoba ale nebola sama, bol tam ešte niekto a mali nejakú prácu... a mne, keďže som bola len v šatách, bola zima... osoba mi dala svoj plášť a poslala ma domov...

následne som asi normálne fungovala, niečo sa mi snívalo a tak...

po určitom čase som stretla tú osobu a pýtala sa ma: "ty si sa tam ako ocitla? a vrátiš mi ten plášť?"

vtedy som si na ten sen spomenula, ale keďže som nevedela čo je skučnosť a čo nie, plášť je pravdepodobne nenávratne preč...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vcera som na pokeci zahliadol ze sa prihlasil jeden kamos, tak som mu napisal postu ze ci nejdeme dnes na jemny opijasik, a v ten moment ako som to odoslal mi prisla rychla posta od toho kamosa ze ci nejdeme dnes na vínka....

 

no a vysvetlite to

 

Obaja ste alkoholici :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov