Skočiť na obsah

Ženy bez make-up


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Pred 4 týždňami...

Síce sa nejedná o totálnu anorektičku, ale aj tak dosť vyziabnutá a vychudnutá Adela Banášová

Tu ma skôr zarazila jej vizáž ... naľavo bez make-upu na generálke, napravo s make-upom na živom prenose

Uuuuuha, som celkom šokovaný - dosť rozdiel, čo vy na to?

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v jej prípade to nebude anorexia, má svaly, oblé ramená, nad výstrihom šiat sa jej robia a tlačia mierne faldíky z pŕs, tie šaty musia na niečom držať, ale anorektička nebude.

nedávno som s ňou čítala jeden rozhovor, je štíhla, vo svojej profesii si dáva pozor na to, čo je, ale je. dokonca nedávno v tv celkom výdatne raňajkovala každý deň aj s parťákom sajfom. dokonca ani reči sa o nej veľmi v buvári nevedú, a keby mala problémy s anorexiu, tak to vykutajú.

bársktorá herečka je rovnako štíhla a štíhlejšia, tá medzera medzi stehnami nie je v tomto prípade anorektická, to bude nohama : )

 

v tomto prípade je to ďalší prípad dokonalého krytia nedostatkov a make upu :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hned prve co som chcel napisat, mam rad zeny bez make upu. Viem preco, potom som si pozrel fotky. Make up je fajn.

 

Dam jeden pre mna najdolezitejsi dovod. Moja zena, velmi sikovna, robila v nejakej firme ja som bol este nezamestnany, ona kvoli namalovaniu musela stat o 5-10 minut skor. Strasne ma to sralo kvoli farbickam obetovala ten cas. Mohla ho radsej venovat mne, aj tak ovela lepsie - prirodzenejsia je bez toho. A dalsia skusenost(nie s mojou zenou) hnusne to chuti. este kolko blbeho casu zabiju s tym ze to musia davat dole(toto je najhorsie). A bozkavaj a ochutnavaj tie mihalnice, ci pudre, omietku na perach. Vravim je to skusenost - nechcel by som.

 

Make up neznasam.

 

PS k adele, vcera mala cervene saty a boli na hrudniku viac otvorene a videl som, ze ma aj prsia. Mna prijemne prekvapila.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To su soky, co? Adela ma prsia, anorekticka nie je, make-up zle chuti, no svet sa asi niekam ruti :lol:

 

Ten rozdiel bez/s je niekedy dost... Vyrazny. To nemam rada. Paci sa mi jemny make-up, taky prirodzeny a co splyva, tak ked sa zena odlici, stale vidite a ste si isti, ze ide o tu istu osobu... Ale no toto je trosku dost.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kazdy chlap bude vraviet svojej partnerke aby si to na seba nedavala, ze to nepotrebuje, a podobne :) to zazila snad kazda zena

 

vy chlapi to vsak nikdy nepochopite :lol: a my zeny vas ani nebudeme presviedcat aby ste to chapali..

 

proste to nerieste, tak ako zeny neriesia x veci, ktore robite,a mozno by ste robit nemuseli :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Každý si spraví tak, ako on sám uzná za vhodné. Ale jedinú vec neviem prekusnúť: keď si žena namaľuje tvár tmavým makeupom, pritom je bledá a je to vidieť, keď porovnáme krk a tvár. Ak sa chcú maľovať nech to robia aspoň trochu inak.

Ja si dávam len taký jemný tónovací make up. Nič mi neprekryje, nepoužívam na prekrývanie. Mihalnice si pretriem riasenkou a sem tam, keď sa mi chce a mám čas tak si dám aj bedo hnedé tiene, tie milujem. To je celé. Na pery používam iba rúž na suché a popraskané pery. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Aka chutna temicka :)

Ja ked sa nudim si aj najdem svoje. Tak u mna je to s make upom podla nalady. Aj tiene aj mnozstvo a tak.

Stava sa, ze sa nenamalujem, a v praci si po prvom takom sokujucom dni zvykli. Ono je to skutocne sok, ak niekto permanentne pouziva make up, aj ked len malinko a zrazu dorazi aj bez ceruzky na oboci. Akoby si zabudol ksicht :).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to mi propomenulo jednu moju bývalú kolegyňu - možno som už o tom aj písala ... nevadí :)

 

blodýna, taký skutočne bledý typ, bledé mihalnice, rovnaké vlasy, bledá pleť, maľovala sa dosť výrazne, ale primerane - pod výrazným myslím farby, modré, fialové, ružové tiene a tak, denne, pristalo jej to, to je ok ...

 

keď bola "chorá", alebo skutočne chorá, stačilo jej prísť do práce / a následne k lekárovi / nenamaľovaná, šéfka podľahla okamžite, u iných robila obštrukcie a "neuznávala" choroby ... táto kolegynka skutočne vyzerala úplne nedokrvená a v poslednom ťažení, keď nebola namaľovaná :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Presne.

Ked som ochorela a nedokazala som udrzat v ruke ceruzku a hrozilo mi, ze ak to skusim vypichnem oko, tak som to vzdala a dosla taka "prirodzena". Vsetkym bolo hned jasne, ze som totalne chora a meliem z posledneho :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

po zime ma skolila riadna nadcha, prechladnutie, a kedze oci stale slzia, nenaalicim si oci tak ako vzdy, nedam tam ceruzku, tien, riasenku

 

a nevraviac do toho opuchnute oci :) ked ma videl kolega, zrazu poznamenal, ze mam akesi male zvlastne oci :D a ja len "to ich nemam namalovane, neboj .. :) "

 

nedokazem ist aspon bez riasenku ani smeti vysypat :)

nepotrebujem sa licit, v lete malo, ale oci musia byt vzdy trosku zvyraznene, kedze ich mam mensie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

K tým fotkám Adely vyššie.

Krásne sa na nich dá opísať to, ako to majú blondíny horšie ako ženy tmavšieho typu. Prirodzená blondína ( myslím neodfarbená, so svetlými očami, svetlým obočím a mihalnicami) vyzerá ráno presne tak ako ona. Inak je to u typu (blondína s hnedými očami) čo je naozaj pekné a výrazné aj bez make-upu.

Preto sú tmavšie ženy prirodzene krajšie a určite potrebujú menej na sebe čosi zvýrazniť, keďže majú oči tmavšie, výraznejšie mihalnice a obočie a tak aj celé oko vyzerá výrazne aj bez nejakého maľovania.

To už tu nehovorím o meke-upe celej tváre, líčkach, leskoch na pery atď. Základom celej tváre je výraz očí. Ostatné môže, ale aj nemusí byť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Veď je nahodená ako na druhom obrázku, akurát nemá make-up a nemá urobené vlasy.

Adela sa mi páči. Máloktorá celebrita by sa takto, ako ráno vstala z postele ukázala medzi ľuďmi a tobôž dala odfotiť.

Viem, že na tej prvej foto vyzerá ako čerstvo vyliahnutá korytnačka, no a čo?

Väčšina modeliek, celebrít atď. blondínok, vyzerá bez akojkoľvek úpravy ( s vlasmi zatsrčenými za uši) práve tak, iba sa nedajú takto nafotiť, lebo máloktorá opustí dom hoci aj na minútku bez toho aby si aspoň oči nenamaľovala.

http://wanda.atlas.sk/sluzby/galerie/celebrity-bez-make-upu-nespoznate-ich/617900.html?pic=8#main

na blondínach je rozdiel výraznejší.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov