Skočiť na obsah

Ženy bez make-up


Sniper

Odporúčané príspevky

je vela zien ktore su krasne aj bez make upu, skor je tu ten problem ze ste zvyknuti na zeny s makeupom, ktory ked sa spravi dobre tak zenu spravi temer dokonalu... takze ked vidite zenu bez makeupu tak to je pre vas nezvyk

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aj hviezdy sú len ľudia

 

alebo dokonalosť spod rúk vizážistov

 

to čo si napísal, Nokia, sa týka hlavne "hviezd" ... nezvyk

... samozrejme na plátne a obálkach časopisov musia oslniť ... preto berú také gáže ... :)

 

 

 

 

a samozrejme kozmetický priemysel si musí zvyšovať zisky, tak káže aj krásnym ženám byť ešte krásnejšími ... a ktorá by to nechcela ? a hlavne ... pre koho to tie ženy robia ? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tie nemalovane dievcata vyzerali lepsie - posobili tak prirodzene samozrejme troska make-up moze byt... :) :lol:

co sa tyka tych fotiek kde su vymalovane tak tam su uz prilis dokonale - umele nepaci sa mi to :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

co sa tyka tych fotiek kde su vymalovane tak tam su uz prilis dokonale - umele nepaci sa mi to

 

úplne súhlasim. Som za prirodzenú krásu a k nej patria i tie menšie chybičky, ktoré nás robia originálnymi... Nerozumiem prečo si niekto nevie ctiť svoju jedinečnosť.... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie som za prilisny make-up :lol:

 

vacsinou sa malujem dost malo, cize rozdiel, ked som nenamalovana a ked som, nie je velmi velky...hehe... vdakabohu :)

 

kebyze vidis tie dievciny, ked boli namalovane tak ako nalavo, nazivo, tak je to straaaasne neprirodzene :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Roso ty máš aký pekný obrázok :) :) ;)

 

a to som ja len tak ... ;) na tom linku od game sú pekné aj nenamalované -len musí človek na to dlhšie hľadieť. (teda okrem Jacksona -chúďa) Tie vľavo sú tak na prvý kuk. Ja sa zvyknem primaľovať keď idem medzi ľudí -tak, podľa nálady. Ale úplne bez korektúr by to u mňa nešlo :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

všetky tieto reči sú veľmi pekné ... alebo neveľmi pekné, podľa obsahu ... :)

 

tak, ako sa páni postavia v kúpeľni pred zrkadlo, aby sa zušľachtili, oholili, vykúpali, navoňali ...

rovnako to robia dámy ... plus sa namaľujú ... ktorá ako, samozrejme, ale to isté sa týka pánov, nosia fúzy, bradu, strnisko a kdečo v nádeji, že zaujmú opačné pohlavie ...

z rovnakého dôvodu sa ženy namaľujú, viac či menej, rovnako podľa vkusu, preto, aby sa páčili opačnému pohlaviu ...

 

to je ten prvý primárny dôvod

druhý je ten, že sa obliekame a upravujeme zo slušnosti, z akejsi úcty k ostatným ľuďom ... je to trochu komplikovaný dôvod, ale dosť podstatný ...

 

 

vybrané tváre "celebrít" sú zláštna kategória ...na nich celé hodiny pracujú vizážisti, oni sú tu preto, aby boli pekní, aby zaujali, aby predávali sami seba a produkt, ktorí reprezentujú ... ;)

 

v skutočnom bežnom živote sa páni oholia, navoňajú, dámy upravia, a namaľujú ... a väčšinou decentne ... :lol:

 

 

myslím, že je to takto akosi .. robíme to každý z iného dôvodu ... :)

muži pre ženy

a ženy pre mužov

;) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Game, máš úplnú pravdu... A je milé, ak sa žena "prišmrncne" a dokáže zvýrazniť, čo je na nej pekné... Ak pozná mieru a má vkus... Ak sa nestratí pod vrstvou šminiek... Proste, len tak podchytiť, zvýrazniť, čo je na nej pekné... Nemaľovať sa bez vkusu, aby nebodaj nenaplnila slová Sybily: "...a ženy sa budú maľovať ako sovy..."

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keď idem na akciu s kolegyňami, kámoškami a pod. tak sa namaľujem,ale mám problém s tým aby som si rúž nezlízala skôr ako sa ocitne na perách a aby som si nechtiac nepretrela oči.

Takmer sa inak nemaľujem, ráno si radšej pospím,ako by som mala stáť pred zrkadlom a pol hodiny venovať make-up-u. A ak idem s malou do škôlky, no tak to už vôbec nestíham, ale vlastne niekedy ma bolia oči po namaľovaní, takže aj to je jeden z dôvodov prečo skôr NIE.

 

Páči sa mi, ak je žena namaľovaná jemne, nenápadne, neznášam pohľad na ženy , ktoré si na seba natrú dermacol ( alebo ako sa to teraz volá ) a majú samé hnedé fľaky, alebo tvár hnedú a krk biely - katastrofa.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

podľa mňa sú tie baby pekné aj namaľované, aj nenamaľované

 

ide aj o to, ako si to ktorá pripúšťa. ak má niektorá komplexy zo svojho výzoru a myslí si, že mejkap jej pomôže, tak je dosť pravdepodobné,že jej to pomôže nabrať sebavedomie, istotu a z baby cítiť lepšiu, pozitívnejšiu energiu. zákonite je väčšina žien krajšia, ak cítiť, že aj ona sa páči sama sebe.

 

/nebolo myslené na jemné líčenie/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Neviem... zavisi od zeny... nie som za prilisnu dokonalost... ale zrovna tie tri zeny co su tam znazornene by pri malovani mali ostat myslim si... Zas treba uznat ze ta fotka je robena stylom z extremu do extremu... keby mali rovnako spravene vlasy, tak je roziel medzi nimi taky miniaturny, ze mierne nalicenie by ho zrovnalo...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

strašné niekedy ako sa ženy dokážu zmalovať....a potom odrazu spravia baf to ked su neni namalovane a ja chytam infarkt od strachu....ale to sa mi stalo iba 2x v živote...naštastie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov