Skočiť na obsah

Ženy bez make-up


Sniper

Odporúčané príspevky

slachtenie vnutornej krasy...v poslednom case az prilis :lol:

ak tam zaratam ucenie sa ma maturu, terajsie ucenie ma prijimacky...mohlo by byt toho slachtenia menej...aj privela skodi :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

by ma zaujimalo ci dokaze zena take nieco ako chlap, 5 minut od zobudenia uz sa obuvat a vypadnut z bytu spokojna

dnes som spravila svoj zivotny rekord..:)

v priebehu 20 minut som stihla sprchu, obliect sa, lahky make - up, rannu kavu aj ranajky :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"Nerozumiem, preco si niekto nevie ctit svoju jedinecnost (..) k nej patria i tie mensie chybicky, ktore nas robia originalnymi."

 

preco by si mal niekto ctit jedinecnost? co je na jedinecnosti s chybickami ctihodne? to, ze kazdy je luzer tym svojim sposobom?

co to vlastne znamena - byt jedinecny? ze jeden clovek sa v niecom odlisuje od druheho? ze kazdy je v niecom iny nez ti ostatni? potom ziadne dve z tych jedinecnosti nemozno porovnat navzajom ani ziadnu jednu nemozno vazit objectivnou mierou a zaznamenat cislom. jedinecnost ako taka nema ziadnu cenu. ak si predstavime aj samotnu dokonalost, ktora hoci vnimana subjectivne, predsalen moze byt a byva v lubovolnej aplikacii zameriavana ako nekonecne uzka mnozina prieniku najvacsieho logickeho obsahu a najmensieho logickeho rozsahu, preco napriek tomu, ze suc subjectivne vymedzena, jednako moze byt merana v priestore hodnot s opat lubovolnym mnozstvom rozmerov (lubovolnym mnozstvom parametrov). je to preto, lebo maxima ludskeho usilia, ktora je rovnako prejavom kazdeho zmysluplneho usilia vsetkych veci ktore su, v tomto phasovom poli je convergentnou funkciou. jedinecnost, ako motiv v ludskom konani, tu napokon nema preco byt odcenovana, pretoze nie je disponovana vlastnostou convergencie a regressia vectorov posobenia prejavov takehoto usilia nielenze by nesmerovala do onej mnoziny, ale ani by jej nebolo mozne prelozit priamku, ktora by vobec niekam smerovala. preto kto v usili o nadobudnutie, ci zachovanie si vlastnej identity, jedinecnosti, ci originality vedome nepriklana sa ku collectivnej predstave vacsiny z druhu o tom, co malo by byt a je pekne, ale sa od nej vzdaluje, je hlupak a blazon - stratena existencia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 hodiny? 1 hodina? Nuz...10 minut maximalne rano venujem svojmu vyzoru, aj ked som chalan uznavam. Ale otazka na dievcata - kolko hodin denne slachtite vnutornu krasu? :)

až teraz som si všimla túto zákernú otázku :lol: ;)

 

apir47, človeče, tu sú samé perfektné baby, čo to nie je dosť jasné ? každá sčítaná, vzdelaná, čistá spriaznená duša, sem tam niektorá venuje hodinku či tri vonkajšej kráse, ale ten zbytok hodín ide na zušľachťovanie vnútra ... ako môžeš vôbec položiť týmto nádherným stvoreniam takúto otázku ... ejno ejno ;) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ked sa velmi ponahlam dokazem sa nachystat za tych 20 minut, ale ja sa nerada ponahlam, takze vzdy vstanem skor, aj ked samotne malovanie mi zaberie tak do 10 minut max :)

 

a ked idem na nejaku akciu, tak sa radsej necham namalovat, ako ked sme boli nedavno na svatbe, lebo ja sa neviem tak sama upravit, ani k tomu nemam prostriedky :)ä

 

a vnutornu krasu si slachtime kazdodenny citanim a prispevanim do fora :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

leg ty si pred tymto prispevkom fetoval alebo sa snazis byt silou mocou zaujimavy? :lol:

:)

 

game zena moze mat hocijaku vnutornu krasu, ked navonok nezaujme je to v prdeli :)

No v mnohých prípadoch nám nezostáva nič iné len predsa len si viac všímať tú vnútornú krásu ;)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

LEG

 

Vzhladom k lubovolnej aplikacii zameriavana ako nekonecne uzka mnozina prieniku najvacsieho logickeho obsahu a najmensieho logickeho rozsahu ti prikazujem!!!

 

NAJDI SI BABU!!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
jaj, pozerám, že tu samí zástanci natural looku, hahah ;) ... neznášam tzv, prírodné odtiene a namalovať sa štýlom "jakožesomtakáodprírody" .. aby si niekto nááááhodou nevšimol, že som ozaj namakeupovaná :lol: ..... a nemyslím teraz tým, že nahádzať si poldeci dermacolu na tvár .... malujem sa skoro stále a RIADNE, lúbim čiernu farbu, hrubé linky, čo najdlhšie mihalnice (aj umelé), som zaťažená na oči :) jednoducho a čo má byť? no a po odmalovaní a ráno sa ma ešte nik nezlakol alebo nebol nepríjemne prekvapený ;) ... nepotrebujem dvíhať sebavedomie, proste sa mi to páči a basta :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

ahojte,

precujem aj ako vizážista, no a môj názor je, že je to každého osobná, vec, tiež sa mi nepáči keď vidím 12-17 ročné dievčatá, ktoré sú zmaľované (a niekedy dosť prehnane), načo. Sú mladé a mali by sa chcieť páčiť také ako sú. Prirodzené. Hlavne potom vyzerajú všetky rovnako. Ak sa niekto však rozhodne líčiť, lebo sa tak cíti lepšie, tak samozrejme nech sa páči. Nikomu to nebudem zazlievať. A tie tri fotky, nevravím, že tie baby pred neboli krásne, každá žena je krásna. To líčenie bolo len kvôli fotkám. A samozrejme na takéto fotky sa treba vždy pozrieť tak, že je tam retušovanie alebo úprava nejakým programom na fotky. Je to len pre efekt, je mi ľúto, keď si ľudia myslia že sú všetky "celebrity" a modelky v časopisoch bezchybné, v skutočnosti sú také isté ako každá žena, so svojimi chybičkami, s ktorými sú výnimočné a tiež krajšie keď sú nenalíčené a samy sebou.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Krása je podľa mňa hlavne o vnútornom vyžarovaní, keď to chýba, šminky moc nepomôžu. Ovšem, ak je baba neistá a pomôže si šminkami, môže práve tak získať sebadôveru a tým pádom aj pozitívnejší prístup a to sa na tvári hneď odrazí.

Ja bežne ráno odídem z domu do 30 minút aj s ako-takým make-upom a to ešte aj so psom vybehnúť stihnem. Bez šminiek moc nechodím, aj keď aj to sa stane. Mám strašne svetlé mihlanice, natural vyzerám ako po chemoterapii. Celé moje šminkovanie spočíva väčšinou v púdri a mihalnicách, tak to ešte nie je také zúfalé. Ale ako Gowinda, zbožňujem sa strašne zmaľovať do čierna (ne päsťami :lol: ), hrozne sa mi to páči. Bežne tak nechodím, lebo sa mi nechce s tým babrať, ale keby ma niekto tak maľoval grátis a nemusela by som kvôli tomu vstávať, hneď berem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

podla mna je to sucin viacerych faktorov. dalsie dva su to, ako clovek vyzera, teda to, co uz ma do vyzoru, no a potom tiez to, ako sa vie spravit. a ziaden z nich by som nepodcenoval. vyzarujuci (a uz vobec nie prehnane vyzarujuci) clovek nemusi byt hned aj krasny, rovnako ako prehnane zmalovany. vsetko s mierou a nic neprehanat na ukor ineho.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Myslím, že žena je najkrajšia, keď ráno vylezie z vane. :lol:

 

Nanešťastie, ja mám v poslednej dobe problém rozoznať ženy na ulici, keďže mnohé majú rovnako odzobané, zvädnuté, preriedené, vyžehlené vlasy a čierne linky okolo očí. Ja si uvedomujem, že je to každého osobná vec, ale mne akosi čím ďalej, tým viac chýba tá jedinečnosť, jednoducho ženskosť, ktorú v mnohých prípadoch potláča ten tuctový sliepkoidný vzhľad. Jemný, decentný make-up mi na nikom neprekáža, dokonca uznávam aj čiernu, ktorú spomína Bijou - ale len v rámci životného štýlu.

 

Najviac ma však irituje snaha starých žien zapatlať make-upom to, čo sa už zapatlať nedá. Ak sa niekto celý život o seba nestará, už mu nepomôže ani vizážista. Ako celok môže tá tvár pôsobiť dobre, ale detaily sa bohužiaľ nezaprú. Myslím, že aj žena v päťdesiatke môže byť krásna a príťažlivá, prečo nie..? Ale nie je to len o make-upe, ale aj o celkovom životnom štýle a charizme.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

si pamatam minuly rok ked som balil jednu babu...zapacila sa mi vtedy, ked som ju na jednej akcii videl rano po par hodinach spanku na ranajkach v teplakoch

som si povedal ze wau, ako super vyzera aj rano nevyspata :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Myslím, že žena je najkrajšia, keď ráno vylezie z vane. :lol:

tak to si po ránu nezažila mňa :) mne ráno nepomôže ani sprcha, ani preplach studenou vodou, stále sa nepodobám ľudskému stvoreniu :)

a to nepomáha ani líčenie /samozrejme sa negebrím pol hodinu, aby som mala na sebe päťcentimetrovú omietku/. spolužiak ma často ráno častuje poznámkou "prepáč heli, ale vyzeráš strašne" ;) proste ja prvé dve hodiny po zobudení budem stále vyzerať ako monštrum krížené s týždňovou alkoholovou opicou, neviem či moja tvár potrebuje dvojhodinovú stabilizáciu alebo čo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Myslím, že žena je najkrajšia, keď ráno vylezie z vane.

To je pravda, zabalená iba v uteráku, mokré vlasy, úsmev na perách :lol:

 

 

 

spolužiak ma často ráno častuje poznámkou "prepáč heli, ale vyzeráš strašne" :)

Náhodou niekedy to je zlé keď sa zobúdzaš zdutá :) ale väčšinou si podarená.

 

A ten tvoj spolužiak je aj tak debil premúdrený ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne ráno nepomôže ani sprcha, ani preplach studenou vodou, stále sa nepodobám ľudskému stvoreniu :lol:

...

proste ja prvé dve hodiny po zobudení budem stále vyzerať ako monštrum krížené s týždňovou alkoholovou opicou, ...

Ty si živým dôkazom že človek pochádza predsa len z tej opice :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To je pravda, zabalená iba v uteráku, mokré vlasy, úsmev na perách

Tak presne na toto som myslela, phersu! :lol:

 

mne ráno nepomôže ani sprcha, ani preplach studenou vodou, stále sa nepodobám ľudskému stvoreniu

Nut, ale to zrejme takto vyzeráš, iba keď oslavuješ do rána do šiestej, nie? :) A okrem toho to môže byť Tvoj subjektívny pohľad na vec - koľko ľudí tvrdí, že ráno vyzerá hrozne, a pritom sú, tak, ako vraví phersu, veľmi podarení. Pamätám sa, že môj brat, keď vstával ráno o šiestej do práce, nevládal ani prehovoriť, len sa tak vôkol seba bezprízorne rozhliadal a čumel ako vyoraná myš. Neskutočne milé stvorenie. :) Na spolužiaka nedaj, podľa môjho názoru Ťa len podpichuje - tak, ako mňa ten róm v trolejbuse, čo tvrdil, že mám veľké uši. ;)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

časy osláv do šiestej rána sú dávno preč :lol:

 

no však ako to je veľmi podarené, keď vyzerám po prebudení ako debil, ale že mi to zostáva ešte pár hodín, tak to je už na zaplakanie :)

a tvojho brata plne chápem, tiež mám problémy s verbálnym prejavom, na strednej som prvú hodinu na každého len hmmkala :) a to si pamätám, keď som na brigádu musela vstávať o štvrtej, tak to bol pohľad pre bohov ;)

 

ale inak, ja netvrdím, že ženy po prebudení alebo keď vyjdu ráno z vane a také prirodzené, že nie sú najkrajšie, ale výnimky potvrdzujú pravidlo ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

že ženy po prebudení alebo keď vyjdu ráno z vane a také prirodzené, že nie sú najkrajšie

jj, hoci my, ktori mame viacero az vela sestier, sme na taketo zvyknuti, a tak nam to nepripada nejako zvlast pritazlive.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no však ako to je veľmi podarené, keď vyzerám po prebudení ako debil, ale že mi to zostáva ešte pár hodín, tak to je už na zaplakanie

Nut, mňa nepresvedčíš. Dnes som si pozrela toto video (nehovoriac o Related Videos) a už len mávnem labou nad Tvojím ranným vstávaním. :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

posledných asi 16 dní som na ksichte z praktických dôvodov nemala absolútne nič, fasa pocit... vlastne cca od 15 som takú dlhú dobu bez aspoň trochy nejakých šminiek nezažila... sama sa čudujem, že vyzerám takto celkom normálne... asi sa už nebudem natierať tak často, načo...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov