Skočiť na obsah

Ženy bez make-up


Sniper

Odporúčané príspevky

Jeeeeeej....ako su pekne vyretusovane :)

 

Zeny bez make-up? Tie milujem....pretoze dokonca svojej vlastnej priatelke vravim, ze nech sa nemaluje, lebo to je ona a vyzera prenadherne....ked sa namaluje, tak vyzera taktiez prenadherne...ale ja radsej jej skutocnu krasu :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 mesiacmi...

mne sa pacia zeny aj s makeupom aj bez neho... kazdopadne podla mna mlada baba, ktora zatial nema vrasky ani ziadne kozne srandy :lol: , naozaj nepotrebuje byt za kazdu cenu nalicena... naozaj, vsetko s mierou - netreba sa licit, ked ideme s kamaratmi na piknik, alebo na hradzu na bicykel, jednoducho treba vediet odhadnut kedy a kde sa to nehodi...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja sa malujem bud minimalne alebo vobec...

zas je rozdiel, ci idem na bike von, kam malovat sa nevidim zmysel, alebo vecer von, co uz ake take namalovanie vyzaduje

 

ale takto dokonalo namalovat by som sa asi aj tak nedokazala...:lol:

vela ale robi aj to, co tu uz bolo spomenute, vlasy...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dva tyzdne som sa nemalovala.....nebolo treba, nepotrebovala som sa nikomu pacit :lol: ... ale nie, proste nebolo treba, lebo stale na slnku, vo vode a podobne....

 

a aj tak som sa lubila :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som sa tak dobre vcera namalovala hrda som bola na seba, uplne vytienovane ocka - od bledoruzovej do fialovej, ale nekricalo to, vyzeralo to dobre :lol:

no zabralo to asi pol hodinu :) a to neratam umytie vlasov+osusenie+vyzehlenie+sprchu.. :)

 

lez musela som vyzerat tip-top, tak som sa zacala pripravovat od druhej, a o pol siestej sme odchadzali z domu ;) medzitym bolo par prestaviek

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kokso trojhodinova priprava, to si viem predstavit aj lepsie zabity cas :lol: :)

 

to ja ked niekam idem, cela priprava mi zabere do 30 min a to vtedy ak sa dlho cvachtam v sprche a oholim :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mne obvykle staci hodina dve, ked dakam idem, do skoly len tak slabo nic moc, cim dalej tym viac toho uberam, lebo som prisla na to ze sa citim lepsie ak spim o tych 10-15 minut viac... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

30 minut Nokiou spominanych...bez sance

pokial tam je naozaj ta sprcha, uprava vlasov, vyber oblecenia ( len to zaberie poovicu casu ) + komplet namalovanie...taku hodinku aj pol to zaberie urcite...

aj ked faktom je, ze takato priprava sa nedeje kazdy den...

 

castejsie vybehnem von bez make-upu, popr. iba so spiralou na ociach..

naozaj zalezi od toho, kam sa ide

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vypadnúť dokáže, som živý dôkaz. Spokojná už menej, ale aj oblečenie a umyté zuby sú vtedy úspech :lol:

Ináč do scholy mi to trvá (maľovanie sa) tak čosi cez 5 minút, takisto aj keď idem len tak von. Na večer to trvá trochu dlhšie. A s komplet sprchou, vlasmi, oháknutím tak 2-3 hodinky.

Ale tak mne make-up vlastne vôbec netreba, ja som pekná aj tak :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vypadnut sa da, o spokojnosti sa uz ale velmi hovorit neda :lol:

ale zas, ked je clovek na horach alebo pod stanom, je to bezne...

uz som zazila aj chvile, ked som bola rada, ze si mam cim umyt tvar, uz len to samotne bol v tu chvilu komfort :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

lez musela som vyzerat tip-top, tak som sa zacala pripravovat od druhej, a o pol siestej sme odchadzali z domu :lol: medzitym bolo par prestaviek

To sa ťa chystali odviesť na nejakú výstavnú vernisáž či čo? :) :) ;) ;)

 

Ale tak mne make-up vlastne vôbec netreba, ja som pekná aj tak ;) ;)

Zabudla si napísať, že si ešte aj sebavedomá ;)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

otec mal 15 vyrocie firmy, bolo tam pozvanych 100 ludi, medzi nimi klienti, napriklad Stanko Stepka, Boris Farkas, Csongor Kassai, ludia z Mercedesu, atd....

cize ano bolo dolezite vyzerat dobre, ako dcera majitela firmy, ze jo :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 hodiny? 1 hodina? Nuz...10 minut maximalne rano venujem svojmu vyzoru, aj ked som chalan uznavam. Ale otazka na dievcata - kolko hodin denne slachtite vnutornu krasu? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov