Skočiť na obsah

Verte-Neverte


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 39
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    8

  • game

    6

  • lopata555

    6

  • RoSo

    3

Top prispievatelia v tejto téme

Ten seriál niekde beží? Ináč mám možnosť sledovať len 4 programy, kábel nechcem. Net je lepší :lol:

 

Trochu si na ten seriál spomínam, a niektoré príbehy boli vážne vieryhodné. Viac som na pochybách z Faktora PSI, je to podávané ako vedecký fakt, ale mne sa to akosi nezdá.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Verte...neverte som pozeraval dost casto....ale zacal som to spochybnovat az vtedy, ked tam bola jedna cast o tom, ze rodinka si kupila masko a chceli si ho vyprazat na dvore.......takze si kupili aj grill, aby to mali samozrejme na com upiect...no co sa nestalo....ked si zacali grilovat, tak ten grill "ozil" a zacal robit haluze a slahat plamene..........Vsetcia tucni amici boli samozrejme zdeseni a mali haluze. Nakoniec tam bolo vysvetlene, ze to maso bolo kontaminovane a zachranil ich dedulo.....pomocou grilu......no a odvtedy som to prestal sledovat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mne sa veľmi páčila epizóda, na starom FS Fóre som o nej písal asi 2x, že jeden malý chalan sa veľmi bál šatníka vo svojej izbe, hovoril že je tam "bubák". Jeho kamaráti s jeho bratom si kvôli tomu z neho robievali prdel a raz sa jeho brat zo srandy dal tam zavrieť a búchal na dvere aby mu otvorili, všetcia si mysleli že si robí srandu a zrazu len ticho, tak ten šatník otvorili a boli tam len jeho veci. On úplne bez stopy zmizol a nikdy ho už nenašli. A ten chalan potom povedal: "Ja som vám vravel že je tam bubák."

Príbeh bol označený ako "Fact".

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No, v Narnii zmizli v skrini hneď štyri deti, aj keď časový posun medzi zmiznutím a objavením bol asi taký veľký ako aj v Kontakte. Seriózne porovnanie, čo? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

RoSo

 

Tak toto bolo pekne prirovnanie :lol: Este si zabudol ale dodat, ze za tou skrinou bol aj iny svet :) Mozno chalanisko zmizol do Narnie a pride nas5 az o niekolko rokov....mozno zachranuje kralovstvo. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 6 mesiacmi...

Aj ja si to pamätám ešte z TV Luna , ale ktoré boli Fact a ktoré Fiction neviem

najlepšie na tom je to, že na to či to je skutočné alebo vymyslené sa prísť nedá

 

- mne sa najviac páčilo

som Jonathan Frakes

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A čo je na tom že niekto sa volá Jonathan Frakes?

 

Teraz ani neviem kedy to chodí, tá Prima to vysiela ako chce.

 

Inak teraz na angline preberáme témy okolo duchariny a strašidelných domoch :lol:

 

Axel, ja napr. nemám káblovku, len 1, 2, Markíza, Joj a INTERNET. Skús mi trošku zlepšiť náladu a rozpísať sa, o čom to bolo. Please.

podaktorí tu totiž nemajú káblovku a podobné vymoženosti ... takže napísať, že s tou konvicou to bolo dobré a hotovo ... to je dosť kruté :)

Sorry až teraz po pol roku som si všimol vaše príspevky.

Nejaký dedo roznášal mlieko a jednu kanvicu zaniesol jednej rodine. Potom išiel ďalej a všetko bolo OK.

Zrazu, po istom čase, tá kanvica začala všelijako poskakovať, lietať po kuchyni a robila hluk. Tí členovia rodiny boli samozrejme z toho na vetvy, tak otec rodiny sa zobral a išiel za tým dedom že nech zistí čo sa deje. Prišiel k nemu domov a dedo bol akurát po infarkte. Stihli ho zachrániť. Keby nebolo tej kanvice tak dedo by zomrel. Príbeh bol inšpirovaný skutočnou udalosťou.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Teraz to ide na Prime a je to celkom dobré.

Nejaká ženská pozerá televízor a furt jej tam skáče obraz nejakého chlapíka čo tam v pivnici niečo muruje a nedá sa nič iné prepnúť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mne ten serial pride ako lacny oblbovak :)

Vzdy sa na nom v duchu usmievam, raz ma nacisto dostala epizoda s pekarom, ktory mal upiect tortu pre svojho majitela- bossa, ci mafiana, ci co. Bol akoze kruty, zly, a ta torta mala byt pre niaku dolezitu akciu. Ten pekar vecer ostal sam v tych temnych priestoroch kuchyne :) a ked bola torta v peci, zacal pocut skuvinajuce zvuky z pece. Tak tam nazrel a uvidel niekoho tvar, ako krici bolestou. Zavolal tomu majitelovi, ze videl diabla v peci ;) , ze on to nedokonci a usiel. Ten potom dosiel do tej firmy-kuchyne, ze to dopecie sam. OOO! Aka blbost ;)

Toho majitela nasli zhoreneho v peci na druhy den. Pekar si v novinach precital o umrti akehosi cloveka, ktoreho odstranil jeho majitel a bol to ten chlapik co ho videl v tej peci kricat...

akoze :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Já na to asi taky věřim...

mě příde že opravdu něco existuje a v tom pořadu byli i věci které se dali pochopit, a neříkat že je to nesmysl...třeba z té doby asi okolo 19 století....byli dva manželé...strašně se milovali, a když měl jednou její manžel schůzku s přáteli jí se neudělalo dobře a on jí odnesl do postele,byla strašně bledá a takto stonala už několik dní a byla na tom hůř a hůř nakonec "jakobí" zemřela, na pohřbu zůstal poslední a pak slyšel to škrábání a volání z rakve (ještě nebyla zakopaná) rychle odhrnul výko a ona byla zdravá!!Nakonec se ukázalo že byla těhotná....moje mamka říkala že se podobný případ stal i u nich na vesnici když byla malá...a taky když půjdeš blízko duze vysajetě?Ano tohle se u nich prý taky stalo....tak proč nevěřit? :flowers:A jinak všechny zdravim!!! :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...
  • Pred 1 rokom...

Verte...neverte som pozeraval dost casto....ale zacal som to spochybnovat az vtedy, ked tam bola jedna cast o tom, ze rodinka si kupila masko a chceli si ho vyprazat na dvore.......takze si kupili aj grill, aby to mali samozrejme na com upiect...no co sa nestalo....ked si zacali grilovat, tak ten grill "ozil" a zacal robit haluze a slahat plamene..........Vsetcia tucni amici boli samozrejme zdeseni a mali haluze. Nakoniec tam bolo vysvetlene, ze to maso bolo kontaminovane a zachranil ich dedulo.....pomocou grilu......no a odvtedy som to prestal sledovat.

 

asi sa to medzi nebom a zemou ............................... :lol: :) ked neveris never ale podla mna je to pravda

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 1 mesiacom...

A kde na nete to najdem?...ja som si prave teraz cez sviatky spomenula na tuto relaciu,ktora sa mi veeeeeeeeeeeeelmi pacila...akurat priatelova mamina vravela prihody,co sa jej stali a velmi rada by som si tie pribehy pozrela,lebo som ich vsetky nevidela....a nahodou teraz to nebezi aj na niektorom kanaly v Tv?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Ja som videl snad vsetky casti serialu. Niektore pravdive boli logicke, ine nie. To, ako apriklad ten chalan zmizol, to je podla mna tak troska blbost. Chcelo by to mrknut neake zdroje alebo nieco.

 

 

Axel Wers, tu cast poznam, ale nebolo to nahodou oznacene za "fiction" ? Teraz neviem, ale prve co sa mi vybavilo je, ze to bolo vymyslene.

 

Co mna osobne zaujali pribehy z tych tuctov ma momentalne napada niekolko.

 

Jeden bol o tom, ako bola rodina a otec chodil ku jednemu panovi pre mlieko s takou konvickou. Ked dostal ten pan infarkt, ta konvica sa zacala hybat, atd. To bolo oznacene za skutocnost.

Dalej co ma zaujal, bol pribeh, o kresle Napoleona ktoreho majitelia zomierali po tom ako si nan sadli - skutocnost.

A dalej bol este pribeh o neakom navrharovi komixov ktory zamestal jedneho chalana a nariadil mu napisat ten najstrasnejsi komix. Ked to chalan neako nezvladal, tak ho vyhodil. Chalan sa zabil a jeho duch nasmrt vystrasil toho majitela toho casopisu komiksov. Ked nasli jeho telo, pod nim bol komix ktory hovoril o tom ako ten pan zomrel aj ked tej jeho vyhodeny mladik bol niekolko dni mrtvy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov