Má tu niekto iPhone? Alebo hocijaké apple zariadenie? Téma o apple :-)
Ja sa chcen spýtať: Apple Store oproti Google Play ponúka takú možnosť že ak máte staršie zariadenie ktoré už nemá podporu tak vyskočí hláška že na túto aplikáciu treba minimálne iOS XY ale môžete si stiahnuť poslednú kompatibilnú verziu s vašim iOS. Tak som klikol a mohol som stiahnúť staršiu verziu. Ale ak sa tam prihlásil niekto druhý cez svoj účet, jemu to už túto možnosť nedalo. Neviete prečo?
Ak používate iPhone alebo iPad, tak táto aplikácia sa vám možno bude hodiť pri surfovaní na Fóre. Ale viac sa ma nepýtajte, ja to nepoužívam, takže detaily vám neporadím :)