Skočiť na obsah

Zoznam lídrov

Populárny obsah

Zobrazuje sa obsah s najvyššou reputáciou od 18.04.2026 in Príspevky

  1. Hrach má asi 10cm, cibulu som už postrekoval , nasadili sme trochu reďkovky a šalatu, keď už mam ten foliak. Prvý krát aj špenát. Mrkva a petržlen maju len dva prvé lístky, ale ten, čo som vypestoval na balkone a rozsadil má cca 5cm. Na balkone začína vykukať fazula luskovica, paprika už je pekná a celkom pevná. Rajčiny som zasadil nejak neskôr, ale už začínajú vyrastať. Teraz sa chystam na uhorky, nasadím zase na balkone tak 30 koreňov.
    1 bod
  2. Dnes som zasadil treti riadok zemiakov. Robil som to sa cely den a mal som sadzenice na riadok tam ich potrebujes cca 45. Teda som posadil len jeden riadok, viac som nechcelani sami nechcelo. Vyryloval som riadok, vycistil motykov a spodok rozkopal. Minuly rok mi zemiaky nenarastli, nemal som nic, ani som ich nevykopaval,poslal som na to deti. Nevybrali v podstate nic,mozno pol vreca,pre sliepky. A uz som to nechcel zazit.inak rok predtym som mal najvacsiu urodu a nakrajsie zemiaky,ake som videl. Minuly rok som si kupil asi 150 kil asi za 40 euro,ekeonomicky to nema ani zmysel sadit. Inak tieto zemiakyy, ten riadok, mozno je ich 50 su ine ake som uz daval do zemy, maju ine kliky. Boli v pivnici,teda tenke, slabe, ale nanich je vidiet ako keby to boli korene. Ako som ich tam dal, inak roykopal aj spodok a potom posypal kompostom aby co najmenej som poskodil kliky. Aj som ich pred uplnym zasypanim polial, zdala sa mi zem sucha.
    1 bod
Táto výsledková tabuľka je nastavená na Bratislava/GMT+02:00
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov