Skočiť na obsah

Srdcové záležitosti


Sniper

Odporúčané príspevky

Neviem aký trtol robil markíze web, ale v IE mi mrzne a v Mozille mi to akosi nemôže natiahnúť, resp. nemám trpezlivosť na to čakať, ináč by som si tie Srdcovky velice rád pozrel čo to tam bolo za prípad. Ale podľa toho čo čítam to musel byť nejaký psychiater.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 rokmi...

Axel alebo hociktorí admin. Mohol bych vás poprosiť že by sa téma mohla nazvať všeobecne že zoznamovacie televízne relácie lebo už ani jedna zo spomenutých sa už nevysiela. Ale vždy sú miesto nich nové. Teraz (stav k roku 2011/2012) je to farmár hľadá ženu, mama ožeň ma, potom bola nejaká svadba po neviemakom atď. Vždy sa niečo rok dva vysiela a potom sa to zruší a príde miesto toho to isté len v zelenom...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ehm, tieto co si vymenoval by som nenazvala zoznamovacie, ale ako lakadlo pre kazdeho, kto chce zhliadnut jednoduchych prostych ludi, so svojskymi nazormi, ktorych tv vykresli v tom najhorsom obraze

 

na rozdiel od napr srdcoviek, kde dali uputavku, do ktorej si mohol povedat co si chcel, co hladas, bez ohladu na scenar

kedysi to bolo asi viac uprimnejsie

toto co je teraz na trhu su len sra*ky, ktorymi sa da lahko nalakat slovensky divak, nakolko ten sa rad pozera na ludsku hlupost (slusne povedane)

 

tymto programom nejde vobec o zoznamovanie ludi

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Game

To je luxus, všetko má svoj topic. Problém je len vtom že aj farmári budú zapadnutí prachom o pár rokov. Aj táto relácia už nieže nedávno, ale roky nevysiela... Prípadne zamknúť tému? Veď čo už s neaktuálnou...

 

Doll

To je to čo som hovoril. Všade a všemožne útočiť. Hocičo spravím, vždy nájdeš niečo aby si mohla zabrdnúť. Toto si vyprosím. To je to čo som hovoril. Ste banda arogantných namyslených sebcov a vrana k vrane sadá. Držíte spolu proti mne. Za to že game napísala že môj návrh nieje dobrý, tak ty sa jej hneď pcháš do zadnice. Mne dať zapravdu ani náhodou. Tak aspon nereaguj na to vôbec. Ja som dal návrh, game ho zamietla a tým je to ukončené. Ty si celá bezhlavá!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dala som tam nejakeho skeriaceho smajla?

nie

 

myslela som to uplne neutralne... ty sam si vytvoril temu o tvojich problemoch..tie maju byt mozno vyriesene, tak som poukazala na tvoj nazor vyjadreny v poslednom prispevku, tos, je to forum, diskutuje sa to...neutocim, to je mozno len tvoje zbozne prianie aby ta kazdy vsade ospevoval

 

a bezhlava? to snad nie :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale útočíš. Hento že ocividne v tom Tomas nevidi rozdiel (dalsia moznost vytvorenia si predstavy, ako bezhlavo Tomas vztahy riesi To bol jasný príklad zhadzovania. Ajtak to bol jasný príklad zhadzovania.

 

A tu to končí.

Mal som pravdu o tom pchaní sa niekomu do zadnice. Užaj vymazali príspevok. Ale ten čo je útokom na mňa tam samozrejme zostal... NEMUSÍTE MA MAZAŤ VOBEC. ja odídem aj sám a bavte sa medzi sebou ak sa tak máte radi. DOVI DOPO

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game, bavim sa tu o jeho uvahe o pchani sa do zadnice, ci mojej, ci tvojej :)

ale tak to uz asi na forach byva

 

Tomas, prestan byt paranoidny a mysliet si, ze ta kazdy poza chrbat ohovara a chce ti ublizit (naozaj mame na praci ine veci)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ano, toto chápem, o čom sa bavíte, ale iste to patrí do tejto témy ?

je to hodne osobné a zrejme ako vidím o názoroch na ostatných fórumákov - domnelých či skutočných ?

 

Tomáš, žiadna klika proti tebe sa tu nekoná, ani grupa, ani nič podobné ... a nikdy v živote sa tu nikto nikomu do zadnice nepchal, to tu fakt nie je potrebné,

keď túto výmenu tu nenájdete, bude to v téme o svojich názoroch na fórumákov.

 

 

 

Tomáš, kým som moderovala, niečo som pozatvárala, ukľudni sa, všetko je ok, nič nikomu nezmizlo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som osobne bola v Srdcových záležitostiach..už strašne dávno v roku 2005vybral si ma jeden muž z Košíc, bola som v 5* hoteli Permon vo vysokých tatrách, istý čas sme aj spolu chodili.. a potom som ho nechala.. ale bola to pekná skúsenosť mám to aj na videu... :D :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

asi to ani nenájdeš.. ja som to tiež včera hľadala.. a nepustí ma ďalej kvôli tomu, že si musím predplatiť ten VOYO a ja nemienim platiť za niečo, čo nevyužijem vôbec.. mám to doma na VHS, dám to na dvd a tak si to pozriete.. nebojte dám to sem ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A tu to končí.

Mal som pravdu o tom pchaní sa niekomu do zadnice. Užaj vymazali príspevok. Ale ten čo je útokom na mňa tam samozrejme zostal... NEMUSÍTE MA MAZAŤ VOBEC. ja odídem aj sám a bavte sa medzi sebou ak sa tak máte radi. DOVI DOPO

 

Jasné, to si celý ty. Niekto ti niečo povie a už sa odúvaš a všetko mažeš. Už asi vieš prečo nie som príliš ochotný s tebou na niečom spolupracovať, pretože si absolútne nedôveryhodná osoba, ktorá jeden deň hovorí tak a na druhý deň úplne inak. Nenapadlo ti, že možno tu je problém? Ženy u teba cítia neistotu, preto s tebou nič nechcú mať. Howgh.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov