Skočiť na obsah

Srdcové záležitosti


Sniper

Odporúčané príspevky

toto sa nedá pozerať

je to hrozné

 

cizy tak načo to pozeráš? keď to nemôžem, tak to vypnem ... aj tlstí ľudia sú ľudia ... a tá baba vie, čo si chce uviazať na krk a čo nie ... je priveľmi dominantná, a keď ju nezastavili ani kamery, tak s ňou môže byť veselo, to je fakt ...

aj pár minút mi stačilo ... asi nadobro

 

je tam niekedy nejaký pohľad späť ? ako to dopadne ? pozerať to nebudem, len čo za ľudí je ochotných ísť do niečoho takéhoto ... ja viem že tam bol aj horror ... aj tak je to namiesto romantického a ľudského strápňovanie sa

akú to má sledovanosť ? a kto sa na to pozerá ? teda okrem Axela , samozrejme :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ona si tam našla potom iného

 

áno, po troške som to celé prebehla, to viem ... asi to s ňou nebolo až také zlé, keď ju iný chcel ... :lol:

 

 

ale myslela som na všetky tie zoznámenia, tam ich už museli byť kvantá ... či sa tým občas niekto zaoberá, ako to všetko nakoniec dopadlo :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Väčšinou z toho nič nie je, možno každé 6-7 zoznámenie vyjde.

 

Axel ty si ako sprijemnujes nedelu takymito kulturnymi chutovkami?

nudím sa, a čakám kedy sa kamoš dostane spod křápov svokrovcov aby sme mohli ísť do kčmy :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

16.4.2006 - dobrá čaja je tam.

 

Ale teraz to chcem trochu rozpísať. Ona (21 r.) si vybrala jedného chalana, bolo im OK, ale na konci, keď sa bavili tam sa vynoril jeden problém - ona ho brala ako veľmi dobrého kamaráta, do vzťahu sa nechcela príliš hrnúť z prozaického dôvodu - bol tam ešte niekto iný (ďalší chlap). Môžete si to pozrieť čas cca 16:10 až 17:00.

 

S týmto javom že ženy "hrajú na dve strany" sa stretávam veľmi často (nielen v mojom prípade).

 

Je fakt také ťažké si v tom urobiť poriadok? Buď ten alebo ten?

 

:lol:

 

No ale pozrite si to potom až do konca. Tie ženské fakt nevedia čo chcú :) :) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cizy je veľmi nešťastný (nechcem písať zakomplexovaný lebo by sa odul :lol:), lebo žiadna ho nechce (no však ktorá by chcela chrena), preto je každá u neho krava.

 

Inak pozrite si ja 9.4.2006, akú trulo tam bol :) fraška.

 

Inak diskusia môže pokračovať k tomu 16.4.2006, by ma to zaujímalo na čo som sa pýtal.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je vôbec nejaká žena, ktorá u teba nie je tlstá krava, sprostá krava, alebo jednoducho krava v akejkoľvek podobe ?

ano

 

preto je každá u neho krava.

iba niektore su kravy, ale je ich dost.

 

 

 

henta nac sa tam hlasi ked sa nechce zoznamit, boha to je logika

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

preboha ta blondyna sa vam paci? sak je skareda ako noc (a tymto noc urazam, ta je oproti nej krasna)

 

axel si si este nezvykol ze zeny su podvratacke zivly?? :)

 

"iba niektore su kravy, ale je ich dost."

tak tuto hlasku si dam asi zaramovat :lol: :) ;) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dobrá čaja je tam.

 

Je fakt také ťažké si v tom urobiť poriadok? Buď ten alebo ten?

 

Tie ženské fakt nevedia čo chcú :) :lol: :)

 

henta nac sa tam hlasi ked sa nechce zoznamit, boha to je logika

 

preboha ta blondyna sa vam paci? axel si si este nezvykol ze zeny su podvratacke zivly?? ;)

no ... je celkom pekná, tak normálne , ale takmer každá blondýna je pekná ... už len tým, že je blondýna ...

logika v tom je .. taká jej ... nie je to krava, je len zamilovaná ... až keď sa tam dostala, zistila,čo robí ...

že do takej situácie, v akej je ona, zaťahuje niekoho ďaľšieho

 

takto si chcela získať muža, ktorý ju nechce ... to sa nemohlo podariť, chcela ho vyhecovať, pozri, druhí ma budú chcieť, chcela vyvolať jeho žiarlivosť a lásku ... to bol mŕtvo narodený nápad

 

ten "Jano" je triezvy chlapec, a bol vlastne galantný ...

 

v tomto prípade to nebola hra "na dve strany" , len poriadna hlúposť ... a nie je krava, len decko, ktoré musí začať používať mozog ...

 

láska sa nedá vynútiť

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no sak o tej co som pozeral ten link co si sem dal.

no hej, ale potom som dal ďalší link na takých dvoch starých chrenov, preto som si nebol istý

 

preboha ta blondyna sa vam paci?

v poslednej dobe sa mi stáva že sa otočím za každou blondínou :lol: a tmavovlásky úplne ignorujem :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

... a nie je krava, len decko, ktoré musí začať používať mozog ...

No veď jej rodina ju odhalila, že je na úrovni päťročnej sestry :lol:

 

Nokia za pár rokov budeš inak hovoriť.

Prečo by mal? Z vlastnej skúsenosti potvrdzujem, že je možná zmena vkusu od blondýnok k brunetkám... :) Možno aj skúsenosti, že tie vtipy o nich nemusia byť vždy len výmysel... :)

 

Tomu hovorím vyhranený vkus - tretí zo 16.4.: "...mala by mať 171 centimetrov..."

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hedge chcel som povedať iba to, že ešte pred pár rokmi som skoro na každej videl nejakú chybu z 10-tych sa mi páčili dve, ale teraz sa to už zmenilo. No ale je možné že tie baby fakt opekneli :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel, a vieš, že aj ja som si všimol, že ich je stále viac pekných? Alebo to len starneme? :lol:

To nebude tým, človek občas fakt musí len híkať, ako krásne u nás na Slovensku je :) :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov