Skočiť na obsah

Srdcové záležitosti


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 mesiacmi...

nechapem preco si nedokaze najst babu

 

Axel: Daj mu šancu.

 

Dollphinka: Nieje môj typ

 

No asi nie je typ žiadnej. Aj takí sú, inak by nebol furt sám.

Presne o toto ide, ale Axel ma už predbehol. Toto som už zažil velakrát. Pochvália ma že som sympatický a chcela by takého ako ja ale nie práve mňa iba takého ako ja. Alebo čudujem sa že ty nemáš, ale jej typ niesom. Chápeš ja niesom nikoho typ a presne toto robí každá ktorú stretnem. Pošle ma proste ďalej so slovami: Ja si ťa nezaslúžim, ty si taký dobrý chalanisko ty si zaslúžiš lepšiu a raz si nájdeš tú pravú. A potom príde ďalšia a tá mi to povie zase a stále sa posúvam iba k tej akože pravej.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja si ťa nezaslúžim, ty si taký dobrý chalanisko ty si zaslúžiš lepšiu a raz si nájdeš tú pravú.

Joooj toto je taká hovadina až do windowsami plieska. Táto obľúbená babská rozprávka je už dávno prekuknutá, do normálnej reči preložené: "Si fajn, ale už neotravuj."
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Dneska bol dobrý magor v Srdcovkách, ani jedna mu nebola dobrá. On chce štíhlu, peknú, ani chudobnú, ani bohatú, bezdetnú, aby sa nezabávala, ale aby ani furt nepracovala. Sa nečudujem že ešte nemal vážny vzťah :lol:

A pritom ani on nie je nejaký super extra.

Aaach takých chlapov by som vyfackala!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 2 mesiacmi...

Lebo mám rád "morbídny" humor :lol:

 

30.3.2008

 

"Janko som rada, že som ťa spoznala, zase mám ... mmm... nový... nového priateľa, ale výzorovo si neni môj typ... muža..."

 

"Jakýýý by mal byť výýzorovo..." [čítať pomaly a preťahovať slová]

 

"Aký by mal byť? No štíhlejší, no a... zuby krajšie, ja si hodne zakladám na zuboch..."

:D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

v jednom dieli, cca máj-jún, sa chlapík zoznámi so ženskou, idú do sauny a asi piata veta celej ich konverzácie zo strany chlapíka, že: "A rada sa miluješ?" hehe, tie perly stoja za to, skvelá show :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no a za ako dlho? :)

Že zhruba za mesiac.

 

Ale bo to od veci :lol: ona (19) tam išla na pobyt s nejakým Rómom (20) a ešte s nejakým chalanom (28) medzi nimi si mala vybrať. S tým Rómom spala v jednej izbe na manželskej posteli a ten druhý chalan spal inde a mi tam pripadal po celý čas ako nejaký prívesok do počtu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

mne sa vcera postastilo pozriet si tento markizacky skvost

a typek tam zase perlil...zase boli dve baby a on si mal vyberat..a jednu komentoval asi takto nejako: "mala obleceny sveter, okuliare a k tomu vsetkemu este aj knihu, to uz je uplny vrchol"..asi v tomto zmysle..najma to ze mala v ruke knihu ho uplne vzalo :lol: oplatilo sa kukat..takeho blba clovek nestretne kazdy tyzden :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov