Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

Marcel Merčiak dnes preukázal skutočne slovenské srdce

zapálene opisoval vkorčuľovanie Nemky Magdaleny Neunerovej do cieľovej rovinky

a po preťatí pásky skutočne slovensky zreval, že Nemka

PREHRALA

myslím, že takmer každý iný národ by zareval, že naša

PRVÁ ZOSTÁVA

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Merčiakovi sa síce viac hodí futbal, ale aj pri hokeji môže byť. No keď ho porovnám s Niňajom tak určite. Ja som neveriacky krútil hlavou keď sme v nejakom zápase dali gól a on si furt mlel tie svoje monológy a až po nejakých 2-3 sekundách si všimol že sme dali gól. Tuším s Lotyšmi to bolo. Kebyže to komentuje v rádiu tak po zápase ani neviem koľko gólov vlastne padlo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no Niňaj je úbohý

čo je s Hajkom? sa nejak vytratil

 

na ČT to má inú úroveň

v každom jednom športe majú schopného moderátora

a ak zaostáva, tak ho hravo doplní expert na daný šport

 

upávači hadov ako Niňaj, Plesník a aj Genda sú strašní

Genda by mal ostať čisto pri tenise

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Samozrejme, že na ČT :lol: Ale mňa by neuspalo ani keby nekomentoval nikto. Nejaký som energický, a to som ani nespal - som si kukol všetky štvrťfinálové zápasy doradu... oplatilo sa :) Aj keď musím povedať, že asi najslabší hokej bol práve Fínsko vs. Česko ... verím že Suomi vs. USA už bude stáť zato - zápasy medzi týmito dvomi teamami sú vždy kvalitné, a verím že inak to nebude ani teraz.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes Niňaj keď sme to Švédom dali na 4:2: A JE TO GÓÓÓÓÓL!! GÓÓÓÓÓL!!

 

To bolo asi prvý krát v živote čo Niňaj počas gólu neviedol nejaký ten svoj monológ.

 

 

 

Kto komentoval záver zápasu? Merčiak?: SEKERA... GOOOOOOO(L)!!! GOOOOOOOL NEPADOL! SME V SEMIFINÁLE!!

 

 

:lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

presne ! toto som sem dokonca chcela napísať, len som si to nepamätala doslovne ... teraz si mi to pripomenul :lol:

 

on to povedal cca päť minút pred koncom zápasu so švédskom v zmysle, že hokejisti by tej energie mali ešte mať do konca zápasu, ale keď to vydrží / výsledok /, tak jej bude toľko, že ... / prestávka a nádych a rýchlo premýšľal, ako to dokončiť : ) / ... jej bude viac ako vyrobia spolu všetky jadrové elektrárne sveta ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Spominane hefty by mi nevadili, aj sa na nich teraz bavim, mozno pocas zapasu by som si to ani nevsimol. Mne na nasom komentovani strasne vadi neobjektivnost,neodbornost a nuda.

 

Ja to pozeram na CT. paci sa mi ked nam drzia palce(aj vyzdvihuju :-)) aj komentatori z inej krajiny, su odbornejsi, podla mna komentatori by mali aj vychovavat. Pr. ja sa povazujem za laika, a bol by som velmi rad keby dane situacie riesil a nam vysvetloval(vzdelaval) odbornik. Zvasovala by sa nasa kvalifikacia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jj

tie "hefty" sú dobré

odborníkom číslo 1 je jednoznačne Jaromír Bosák

 

Úúúúúúú, to byl pane zákrok! Tak ten bych nepřál ani nejlepšímu příteli mé ženy!

 

Tak tenhle hráč, ten než by kopnul levou....to by radši třikrát oběhnul náměstí!!!

 

Tohle bylo moc rychlé, to by nedojel ani Milan Baroš ve svém Ferrari

 

Tady to vypadá, jako by se tu měla sázet rýže.

 

Guus Hiddink se tváří jako Václav Klaus, když mluví o globálním oteplování.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bolo to takto:

„Ešte vydržme 4 minúty a príde energia, ktorá dokáže dobiť všetky atómové elektrárne sveta “ Ivan Niňaj

Ešte pár:

„A Švédi budú vylúčení za príliš veľa hráčov ...na striedačke.“ (Ivan Niňaj)

"Hossovci budú teraz hrať medzi Demitrom." (Ivan Niňaj)

" a ted chara zlomil hul vejpul a vsichni tri norove v dostrelu si oddechli, jak se tak pozeram na tu charovu zlomenu hul tak nektery s noru by s ni mohli jeste hrat“

„A Halák má na prilbe Vlada Dzurillu a Jánošíka, postavy z našej mytológie“ Ivan Niňaj počas zápasu Slovensko-Švédsko :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neviem kto komentuje finále v ženskom krasokorčuľovaní, práve to pozerám zo záznamu ... dievča tam oblečené ako freska z Egypta a Liz Taylor v Kleopatre, a komentátor uvažuje: ... je to voľná jazda ... zo starého Ríma ? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kto včera komentoval štafety biatlonu na stvčke? veď to bol otras, totálne bludy rozprával, niekedy som mala pocit, že on pozerá úplne iné preteky. trepal iné časové odstupy, zle komentoval pretekárov, pridával niektorým kolá a medaily rozdával už po druhej streľbe. keď rakúšan odchádzal s niekoľkosekundovým náskokom na nóra zo strelnice, rozprával o tom, aký to je neuveriteľný bežec a keď ho nór dobehol, trepal o tom, že rakúšan si zväčšuje náskok! neuveriteľne zlý komentár, len čo mi tlak zvyšoval :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nut

pán Štefanec

 

problém STV je v tom, že je to celé robené na kolene

 

- nechali si ujsť komentátorov ako Jurko, Blažek, Matušica, Gáborík, . . .

- každé podujatie by mali komentovať minimálne

buď dvaja komentátori

alebo komentátor + odborník, kt. sa vie aspoň trochu vyjadrovať

a mal by byť poučený ako rozprávať do mikrofónu,

aby bolo počuť zrozumiteľné slová a nielen mumlanie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aby nám nebolo ľúto ...

kdesi som tu čítala, že českí komentátori sú elita postsoc športovej žurnalistiky, že sú onakvejší, na výši svojej profesie ... asi len sem-tam, pre závidiacich susedov, a viacmenej rovnako ... domáci ich majú rovnak okolkovaných ako my domáci tých našich :lol: :

 

Jaromír Jágr to nemohl říct líp. Po prohře s Ruskem odvětil na rafinovanou otázku novináře Roberta Záruby, co nám za stavu 2:3 chybělo k vyrovnání: „Gól.“ Jediným slovem tak vtipně vystihl obvyklou stupiditu naší sportovní žurnalistiky.

 

je to krátke, a stojí za prečítanie :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja by som s pánom Holcom nesúhlasil

ten článok je veľmi silený a príklady,

ktoré používa sú nepresné

 

23. miesto prirovnávať k pádu vlády?

blbosť

pád vlády by som prirovnal k tomu

ak by sa Ancelottiho opýtal,

či je po vypadnutí z predkola LM s MŠK Žilina nespokojný

 

Záruba je vynikajúci a aj novinár, kt. je na zápas perfektne pripravený

a od Jágra chcel popísanie chýb v hre

Jaromr Bosák perfektne odľahčuje aj nezaujímavé zápasy

 

má pravdu, že sa novinári často pýtajú blbosti

a tak si autor tohto článku mohol dať záležať

a použiť skutočné otrepané otázky, na ktoré sa nedá odpovedať

 

ak chcel napísať takýto článok,

mal si dať na ňom viac záležať,

lebo inak spadá práve do tej skupiny, ktorú kritizuje

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 1 mesiacom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov