Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

Ja som sa rozhodol napísať sem po tom, čo vidím, že viacerým sa na tejto olympiáde nepáči komentár; ale ľudia, čo je to s vami? Veď ja som sa už dávno tak nenasmial, a teraz to je jedna veľká komédia môcť počúvať ich celý deň... :)

 

Ale teraz vážne - ak človek chce dobrý komentár k športu, je zrejme lepšie siahnuť po iných programoch, kto chytá, ja to riešim tak, že na nete pozerám a tam je len čisto zvuk toho-ktorého športu... Ale kto sa chce narehliť, stačí zapnúť Dvojku a Trojku a je to všetko tam... Napríklad hláška z nedele, keď ukazovaly ženskú štafetu 4x100m, potom, čo doplávali, Američanky či ktoré to boli v zábere, bolo vidno, že si rozopli zips na chrbte a neušlo to ani komentátorovi, ktorý zavalil približne niečo takéto: "A tu vidíme Američanky, ktoré si okamžite rozopli plavky, vidíme ako sú opálené... (kratučká odmlka) Nás to však samozrejme nezaujíma..." :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Hlody majú dobré, sa na nich dobre zabavím, ale to ako komentujú basketbal to sa nedá počúvať. Keby som mal zavrete oči tak si myslím že ten basketbal je fest o ničom. Týpka by mali dať komentovať nejaké ceremónie a nie športové udalosti.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak ideš urážať ikonu InetruBratislava v baskete

pána Plesníka???

hhh

ten chlapík tuším komentoval vodný slalom na minulých OH

a vyzeralo to ako keby sme vyhrávali zlato na OH každý 4 týždeň a nie rok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nech je to ikona čoho chce, taký zápas aký bol včera sa nedá komentovať monotónnym hlasom celý zápas žiadne nadšenie zápal nič proste ako keby komentoval pohreb nejakého politika alebo otvorenie nového Tesca.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

by si neveril, ako Horváthová a Hospodárová vedeli zápalisto odmoderovať otváranie Tesca v Partizánskom  :lol:

 

mne sa páčilo dnešné finále futbalu, chalani mali strašne dobré hefty, ale olympiádu sledujem radšej na čechoch, viac sa mi páči to ich štúdio, komentáre a sumár

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dobrú hlášku mal aj český komentátor.

 

Vlašičová skočila a trochu sa otrela o žrď. A komentátor Teraz určite všetci fanúšikovia by boli radi namiesto žrde keď sa Vlašičová o nu obtrela dolnými partiami :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pre mna je kvalitou Alfonz Juck pri atletike... Ten to vie velmi pekne okomentovat a pekne je napriklad jeho stisenie hlasu ked borci zaklaknu do blokov....

 

Ked Bolt bezal 200m, tak atletiku komentovali spolu s Merciakom a tusim Merciak vykrihol... "JESISMAAAAAAAAAAARIA..." :lol:

 

Plesnik je v pohode a nemyslim, ze to odkomentoval nejak sucho....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

co za cloveka komentuje F1 na STVcke? nepozna ani zakladne fakty a pocut od moderatora 20x za formulu "neviem" mi pride dost zvlastne. ten chlapik - spolukomentator sa jakz takz chyta, ale ten 'sef' vobec.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hhe, na STV su na eF jednicku experti :lol: ja sa vzdy pritom dobre zabavim a zasmejem, maju riadne vtipne hefty

 

napr. Studenic rozpraval o Glockovych penumatikach a povedal: "Jeho lava zadna prava pneumatika je znacne opotrebovana!" :)

 

a to bol len priklad, takychto "heftov" maju vzdy riadne vela hh

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

by si neveril, ako Horváthová a Hospodárová vedeli zápalisto odmoderovať otváranie Tesca v Partizánskom  :)

Velmi intenzivne si predstavujem moderovanie otvárania napríklad TESCA pri kompletnom výpredaji so zľavami napríklad 90%

:)

 

a komentator, tušim to bol Karol Polak si povzdychol, "kiežby aj Československo malo takychto K/k o k o t o v."

Bol to Karol...

Inak klasikou v hokeji este nedavno bolo "Prihrávka na Vaica..." :lol: ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

dneska ma z komentárov takmer šlahlo

či už EPL na Prime alebo NHL na STV3

absolútne žiadna intonácia, vzrušenie a všetko, čo ku komentovaniu patrí

ešteže je Galaxie, teda už NovaSport

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pred par tyzdnami bol s tym Alfonzom Juckom velky rozhovorv Profite. Robi aj manazera atletov a provizie ma z cien co vyhraju.... Z toho si plati vsetky pobyty a cesty. S manzelkou maju tusim 6, alebo 8 deti. Nie som si v tomto isty, akurat viem, ze to bolo viac...:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Tak Zuzana Acsi komentuje ten zaznam z hadzanej, ale je to suche. :lol: Je to take spravodajske...

Cez vikend komentovala nejaky priamy prenos zo zenskej hadzanej, tam sa drzala lepsie.

 

Komentuje aj to co je viditelne..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prvých 10min. bola OK, potom sa už začala opakovať a nakoniec sa nechala strhnúť tým debilným spolukomentovaním Kuťku. Treba napísať Merčiakovi nech s tým niečo spraví.

Škoda.

Ale náš komentátor hádzanársky(?) komentoval slalom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 3 týždňami...

Preboha, tí komentátori F1 na STV sú poriadne vymetení! Ten záver Q2 komentovali, ako keby už táto časť určovala postavenie na štarte. A strašné je to ten komentár, to keď tam bol Trenkler minule - tak to bolo fakt celkom dobré a také zaujímavé aj. Ale celkovo ten komentár je pekne slabý!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 1 mesiacom...

To dokedy budeme musieť počúvať šúšlajúcich, kotavých, smrkajúcich a večna na rozhodcu sťažujúcich sa spolukomentátorov?

 

Radšej nech sú dvaja komentátori, pretože také veci ako hovoril naposledy Jurkemik že

- máme šancu na postup

- Severné Írsko je dobrý tím

- Štoch je rýchly hráč

 

Neviem kde berie tieto tajné informácie, ale keď ich zopakuje tri krát za večer vždy v tak 10min intervale....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov