Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

Dneska to bolo zase brutalne na STV... komentuje to Rastisla Dutka, a je to totalna tragedia v jeho podani... ale bavi ma to pozerat ako kvazi "profesionalny" komentator v televizii komentuje uplne nahovno a k tomu tie info co podava su kopu uplnych blbosti, nepresnosti... aspon clovek zisti ako sa do toho vyzna ked pocva takeho experta :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Smutné aké biedne je komentovanie aj tých minimálnych prenosov čo STV dáva (česť výnimkám ako zjazd.lyžovanie,hádzaná..).

Neviem ako chcú zvládnuť celodnenné komentovanie keď spustia športový kanál.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aljak

 

Rasťo Dutka nekomentoval náhodou F1 v minulosti na Markíze? Lebo to meno si dobre pamätám a som sa na minútku kukol do záznamu na STV, lebo som bol zvedavý, či je to ten, ktorý na Markíze komentoval v roku 1999-2000(vtedy som ešte kukal F1 na Markíze), keď som začal F1 pozerať a bol to jeho hlas...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nepáči sa mi, že komentátori sú slovanisti. Na hokejportali to bije do očí keď slovanisti dajú gól, tak dobre že sa od radosti nezosere, ale keď dá gól Dukla dobre že tam nezačne kresliť pohrebný veniec.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som z Rasťom Dutkom spokojný

asi aj preto, že je to asi naj čo na SVK v motošporte máme(samozrejme pokiaľ si Marcel Merčiak niečo nenaštuduje, potom bude naj on)

vždy lepšie ako Čambor alebo Dobiš(to bol prvý F1 komentátor)

možno by bolo lepšie keby boli dvaja, ale keby si tam prizvali pána ministra,

tak ten by zase len o prevodových stupňoch rozprával

možno duo Štefuca-Dutka by to trošku oživilo

 

na Gašparovi to fandenie až tak cítiť nie je no Hajko to je Slovanista jak vyšitý

kde sú tie časi Mryglot vs. Niňaj (Košičan vs. Slovanista)

som niekedy myslel, že sa chlapci v štúdiu pobijú

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No lebo, keď som začal pozerať na Markíze, tak bol Dutka na uspokojivej úrovni...nebolo to nič svetoborné, ale nebol zlý, vyznal sa, síce niekedy bol monotónny, ale dalo sa to...no na maďarských komentátorov ani zďaleka nemal...včera keď som do toho záznamu nakukol som sa čudoval, lebo predtým fakt lepšie komentoval...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

myslím, že veľký podiel viny na ako vravíte nezáživnom komentovaní je,

že celý pretek aj s kvaldou musí odválať sám

dozaista by sa to zlepšilo, keby tam niekoho ešte mal

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dalsia perla v komentovani F1...

Minuly tyzden bolo v cieli klasifikovanych len 7 jazdcov, vratane Kimiho, ktory skoncil na 8.mieste! :lol:

 

 

nooo inak sa to moc nezlepsilo, stale plno opakovanych fraz, a nepresnych faktov...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no najhorsie ze oni su tam sice aj dvaja, ale ten druhy - Stefuca ci ako sa vola, tak ten len vysi na nete a zistuje nove HOT informacie, to myslim zeby dokazal hocikto zistovat info, a ak sa ten Stefuca tomu aspon rozumie by to bolo lepsie vo dvojici, resp dvojnasobne viac chyb alebo dvojnasobna sranda :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tento pretek spolukomentoval aj Jirko Malchárek

ak sa dá to šuškanie do mikrofónu považovať za komentovanie

 

nechápem, toto sa v STV stáva častejšie

pokiaľ komentujú zo štúdia, spolukomentár rozpráva veľmi potichu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ďyki

 

nevedel som kto to bol, lebo žiaden titulok som si nevšimol

no hlasy mali podobné, ale aj tak sa mi to na Jirka moc nepodobalo - chýbali mi prevodové stupne :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Oh, lepsie by bolo asi keby na STV nebol ziadny komentator!!! Len pocuvat zvuky motorov a prirodzenosti!

Ale toto co tam ten Dutka predvadza tak to je fakt hnusne... preboha ten ani nevie co komentuje

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aljak preboha, veď to teda na STV nepozeraj :lol: Hádam nechceš po každom preteku písať aké to bolo otrasné.

 

Čo sa týka komentovania play-off. Tak trojica Orzságh, Lipiansky, Pokovič je solídna a konečne sa to dá aj počúvať. Oproti napr: Golonka, Bača a podobným....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bob

:lol: :)

 

chlapci si asi uvedomujú, že peniažky bude treba, hlavne keď už kolená neslúžia,

resp. slúžiť ani nebudú

taktiež dobré komentujú Rišo Lintner alebo Edo Hartman,

kt. to vie vcelku dobre aj s elektronickou ceruzou

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aljak preboha, veď to teda na STV nepozeraj :) Hádam nechceš po každom preteku písať aké to bolo otrasné.

Velka vyhoda STV je ze nemusim nabiehat satelit, a neni su tam tie blbe reklamy ako na RTL... takze to je obrovska vyhoda!

Avsak musim pochvalit Studenica, ten komentuje naozaj schopne a velmi dobre sa vyzna a to ocenujem, razom prekryl samotneho "hlavneho" komentatora Stefucu... Len tak dalej! A ked Dutka nebude dokola vzdy tocit o tom istom a nebude si mylit jazdcov a monoposty... McLarenu a ForceIndia (aj ked tie monoposty sa lakovanim veru dost podobaju) tak to bude celkom na urovni! :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Inak co sa komentovania MS v hockeyi tyka, tak CT a STV je teda 100 a 1! Proste STV sa ani nahodou na kvalitu komentaru na CT nechytaju... to je normalne radost ten hockey na CT pozerat, zato STV mi niekedy aj cely hockey dokaze znechutit tymi ich blbymi kecami!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Co vravite na komentovanie Eura? Pozerate na STV alebo na Prime? alebo nebodaj niekde inde?

 

Ja pozeram na Prime a musim uznat ze ten komentator je naozaj kvaliny a su aj naozaj objektivni - bolo to vidno ked hrali Cesi ze casto ich aj kritizovali a nevyzdvihovali kazde kopnutie lopty, a uznavali aj kvality superov! To sa mi naozaj paci... No ale celkovo ten komentar je na celkom dobrej urovni, chvilu som pozeral vcera aj na STV (lebo Prima vypadla) ale no taky suchy komenar to bol - nejako taky nezaujimavy dost, takze som rad ze mame tu Primu!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na STVčke nemám rád keď komentuje Richard Fekete

ale s Marcelom Merčiakom a Róbertom Minaříkom som spokojný

taktiež aj s výberom hostí: páni Borbély, Marko, Peráček a spol. nemajú chyby

samozrejme ak s richardom Fetem Komentuje Jozef Barmoš alebo nebodaj pán Hudec,

kt. spomína ako bol na grilovačke s Vencelovcami, tak je to utrpnenie

 

na PRIME po skúsenostiach s PremierLeague radšej nepozerám,

lebo to bol skutočný běs a děs - absolútne nepoznali hráčov a nebol to komentár ale oznamy

aké na Galaxii predvádza Vlastimil Kaiser

musím povedať, že na Primu som zvykol prepnúť, ale iba vtedy, keď Česi dostali gól

a to bolo viacmenej ticho :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Primu

aj keď Minařík sa dá ale tá jehno výška hlasu niekedy. Lopta je ešte 40metrov od brány a on kričí ako keby to bola najväčšia šanca zápasu a pri góle ani nezmení tón hlasu.

 

mal by som začať pozerať niejaké talianske alebo juhoamerické kanály. Tam by sa mi asi nestalo ako na prime že mi ušiel gól holanďanov na 4:1. a to som bol dva metre od obrazovky a očko som na chvilu hodil inam

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...
  • Pred 4 týždňami...

Najlepšia hlaška všetkych čias!!! Niekedy koncom 70-tych rokov mali Vychodny Nemci šprintera menom Manfred K o k o t. Ten vyhral nejaku suťaž (neviem, či MS, ME, to je jedno) a komentator, tušim to bol Karol Polak si povzdychol, "kiežby aj Československo malo takychto K/k o k o t o v." :lol: :) :)

 

Inak najhorši komentator všetkych čias je Jan Slepička. Čo ten poti za... ;). Hruza ako komoli mena, nikdy nezabudnem na jeho " Zidane Zidan. ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov