Skočiť na obsah

Menšie návrhy, pripomienky


Mgr. L.E.G. von Trips

Odporúčané príspevky

Zverejnené

a za tretie - este nikdy sa mi nepodarilo najst konkretnu temu vo fore pomocou vyhladavania; napr. temu "Blog na dnesny den" som najprv zadal do search policka cely nazov, potom len "blog" a "deň" a nakonie len "blog", aj tak prd naslo :(

 

Eventuálne môžeš použiť aj Google vyhľadávanie, nájdeš ho v menu pod FreeSpace SK. To nájde všetko, okrem tém, ktoré nie sú dostupné pre návštevníkov.

 

post-2-0-20651200-1355939198_thumb.png

  • Pred 1 mesiacom...
Zverejnené

Môžem si nastaviť hlasovanie (anketu) v už existujúce tému

(ktora cez mňa bola založena) ?

Neviem ako to vykonať v už existujúcu tému.

Nechcem si zakladať zbytočne novú tému.

Zverejnené

dodatočne k staršej téme ? fórumák-člen fóra nie,

môžeš, ale len pokiaľ neuplynie čas na možnosť editovania témy, ktorú si založil

do starej témy - ani tebou založenej nemôžeš pridať anketu.

 

/ ale napíš mi v súkromných správach, kam by si chcel a akú. uvidíme. /

Zverejnené

úplne dolu na hlavnej stránke Fóra :

 

post-3-0-85054400-1360679283_thumb.jpg

 

to sú práve prihlásení členovia ( sú tam vypísaní vždy všetci práve prihlásení )

 

rozklikni si to, kam ukazuje šípka, a pod tým sa dostaneš k ďalším informáciám, kde sú členovia práve online / dolu sa dá vybrať, či chceš zobraziť registrovaných členov ... ... /

 

trošku treba poklikať na všetko, takmer všetko je klikacie a pod všetkým sa čosi skrýva ... : )

  • Pridať bod 1
  • Pred 2 týždňami...
Zverejnené

Dal by sa do tem v prirodne vedy alebo tam kde sa pouzivaju rovnice dat MathJax (opensource javascript na renderovanie LaTex a MathML)? Dost by to zjednodusilo pisanie aj citanie rovnic.

Zverejnené

Je to príliš zložité, aby som rozumel tomu čo vlastne chceš, ale na fóre http://community.invisionpower.com/ keď sa zaregistruješ, tak v sekcii Feeedback sa môžeš na toto spýtať, tam dostaneš info z prvej ruky. Ale pýtaj sa tak, aby to vyzeralo, že dávaš návrh a nie, že pýtaš technickú podporu. Myslím, že do tej sekcie môžeš písať aj keď nie si ich klientom.

Zverejnené

Neviem k čomu to budeš potrebovať, ale ak to tak velice chceš, tak to sem môžem dať, ale iné veci majú oveľa vyššiu prioritu, riešim dve nové fóra, potrebujem do jedného eshopu nahodiť nové produkty a už by som chcel aktualizovať aj toto Fórum, takže hentie hieroglygy ti nahodím potom.

  • Pred 2 týždňami...
Zverejnené

V tomto editore textov nemôžem zmeniť veľkosť pisma (fontov)
aj tiež nemohol som písať exponenta mocniny (superscript)
bolding atd, pásik (bar) s týmito symbolmi nie je aktívny, je to ako vo hmle
Neviem, čo je toho dôvodom ? Možno, že to:

 

Fórum bolo aktualizované na vyššiu verziu, z toho dôvodu dôrazne
odporúčame vyčistiť cache a cookies vašich prehliadačov

cookies som vyčistil a cache neviem, kde je to ? Prosím objasniť aky to je dôvod ?
To sa vyskytuje v niektorých kategóriách.
Vdaka. David.

 

Zverejnené

bolding atd, pásik (bar) s týmito symbolmi nie je aktívny, je to ako vo hmle

V editore skús kliknúť na ten šedý štvorček vľavo nad B. Pomohlo?

  • Pridať bod 1
  • Pred 1 rokom...
Zverejnené

Aj keď to nie je presna otázka v tejto téme,
ale nechcem, aby pridať novú tému
(predpokladal som, už 17 tem)   :P  

či naozaj, textový editor na našom fóre,
nie môže formátovať text v priestore dvoch stĺpcov?

Bolo by to užitočné pri prevode textov piesní. 

Vďaka  :flowers:

  • Pred 1 mesiacom...
Zverejnené

Navrhujem, aby sa tu na tomto fóre ľudia mali k sebe bližšie, chcem mnoho ? :flowers: :flowers:

Zverejnené

no, je to návrh. to ano.   je to síce téma na technické veci okolo fóra ...

 

 

čo si pod tým "bližšie" predstavuješ a ako?

nechceš mnoho, ale - teraz nasleduje ale - ako sa to vyvinie, tak to zvyčajne funguje.

niekto má bližšie k niekomu, niekto menej, niekomu stačí tak, ako to je.

 

čas, diskusie, témy, sympatie, osobný postoj k anonymite a fóru a ... a ešte kdečo v tom hrá úlohu. 

  • Pridať bod 1
Zverejnené

A ešte navrhujem, aby tu bolo viac žien, je to možné zabezpečiť ?

Zverejnené

nie.

 

sú tu samozrejme ženy, ale nie je to liaheň ... kto sem prišiel a kto príde, ten tu je, podľa pohlavia sa prihlasovanie neselektuje ...

  • Pridať bod 1
Zverejnené

Pozerám, že sú tu len malé návrhy a chcem sa opýtať, kde sa môžem obrátiť s veľkým návrhom ? :flowers:

Zverejnené

s návrhom vhodným do témy o návrhoch o Fóre  sem.

 

netuším, s akým iným a dokonca veľkým návrhom - len opatrne s pravidlami Fóra.

 

keď sa týka Fóra, tu. keď máš návrh pre admina, na admina. keď máš súkromný, súkromné správy. ... nenapadá mi nič viac na akýkoľvek návrh.

Zverejnené

Ešte ho spracovávam, zajtra, najneskôr pozajtra ho ukážem svetu. :huglove: :kvet:

Zverejnené

Zvláštne fórum, ešte som sa s takým nestretol, samé presúvania, ohovárania, zamykania, je toto vôbec demokratické fórum pre Rum?

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov