game Zverejnené 17. December, 2012 Zverejnené 17. December, 2012 to nezvládneš ! myslím to druhé ! :) ok, už idem :)
Sniper Zverejnené 19. December, 2012 Zverejnené 19. December, 2012 a za tretie - este nikdy sa mi nepodarilo najst konkretnu temu vo fore pomocou vyhladavania; napr. temu "Blog na dnesny den" som najprv zadal do search policka cely nazov, potom len "blog" a "deň" a nakonie len "blog", aj tak prd naslo :( Eventuálne môžeš použiť aj Google vyhľadávanie, nájdeš ho v menu pod FreeSpace SK. To nájde všetko, okrem tém, ktoré nie sú dostupné pre návštevníkov.
David Zverejnené 7. Február, 2013 Zverejnené 7. Február, 2013 Môžem si nastaviť hlasovanie (anketu) v už existujúce tému (ktora cez mňa bola založena) ? Neviem ako to vykonať v už existujúcu tému. Nechcem si zakladať zbytočne novú tému.
game Zverejnené 7. Február, 2013 Zverejnené 7. Február, 2013 dodatočne k staršej téme ? fórumák-člen fóra nie,môžeš, ale len pokiaľ neuplynie čas na možnosť editovania témy, ktorú si založildo starej témy - ani tebou založenej nemôžeš pridať anketu. / ale napíš mi v súkromných správach, kam by si chcel a akú. uvidíme. /
jose Zverejnené 12. Február, 2013 Zverejnené 12. Február, 2013 Daju sa nejako zobrazit prave prihlaseni clenovia? dik
game Zverejnené 12. Február, 2013 Zverejnené 12. Február, 2013 úplne dolu na hlavnej stránke Fóra : to sú práve prihlásení členovia ( sú tam vypísaní vždy všetci práve prihlásení ) rozklikni si to, kam ukazuje šípka, a pod tým sa dostaneš k ďalším informáciám, kde sú členovia práve online / dolu sa dá vybrať, či chceš zobraziť registrovaných členov ... ... / trošku treba poklikať na všetko, takmer všetko je klikacie a pod všetkým sa čosi skrýva ... : ) 1
jose Zverejnené 12. Február, 2013 Zverejnené 12. Február, 2013 aha dik, prave to som nevedel, ze treba byt "na hlavnej stranke fora"
Tom Zverejnené 25. Február, 2013 Zverejnené 25. Február, 2013 Dal by sa do tem v prirodne vedy alebo tam kde sa pouzivaju rovnice dat MathJax (opensource javascript na renderovanie LaTex a MathML)? Dost by to zjednodusilo pisanie aj citanie rovnic.
Sniper Zverejnené 25. Február, 2013 Zverejnené 25. Február, 2013 Je to príliš zložité, aby som rozumel tomu čo vlastne chceš, ale na fóre http://community.invisionpower.com/ keď sa zaregistruješ, tak v sekcii Feeedback sa môžeš na toto spýtať, tam dostaneš info z prvej ruky. Ale pýtaj sa tak, aby to vyzeralo, že dávaš návrh a nie, že pýtaš technickú podporu. Myslím, že do tej sekcie môžeš písať aj keď nie si ich klientom.
Tom Zverejnené 25. Február, 2013 Zverejnené 25. Február, 2013 tam to uz riesili: http://community.invisionpower.com/topic/307926-latex-support/ , v tom vlakne su 2 riesenia: 1 plugin a jeden cez bbcode, ale podla mna by stacilo jednoduchsie riesenie, cez MathJax: Do template pridat: <script type="text/javascript" src="http://cdn.mathjax.org/mathjax/latest/MathJax.js?config=TeX-AMS-MML_HTMLorMML"></script>A malo by to byt vsetko.
Sniper Zverejnené 27. Február, 2013 Zverejnené 27. Február, 2013 Neviem k čomu to budeš potrebovať, ale ak to tak velice chceš, tak to sem môžem dať, ale iné veci majú oveľa vyššiu prioritu, riešim dve nové fóra, potrebujem do jedného eshopu nahodiť nové produkty a už by som chcel aktualizovať aj toto Fórum, takže hentie hieroglygy ti nahodím potom.
David Zverejnené 10. Marec, 2013 Zverejnené 10. Marec, 2013 V tomto editore textov nemôžem zmeniť veľkosť pisma (fontov)aj tiež nemohol som písať exponenta mocniny (superscript)bolding atd, pásik (bar) s týmito symbolmi nie je aktívny, je to ako vo hmleNeviem, čo je toho dôvodom ? Možno, že to: Fórum bolo aktualizované na vyššiu verziu, z toho dôvodu dôrazneodporúčame vyčistiť cache a cookies vašich prehliadačovcookies som vyčistil a cache neviem, kde je to ? Prosím objasniť aky to je dôvod ?To sa vyskytuje v niektorých kategóriách.Vdaka. David.
Sniper Zverejnené 10. Marec, 2013 Zverejnené 10. Marec, 2013 bolding atd, pásik (bar) s týmito symbolmi nie je aktívny, je to ako vo hmleV editore skús kliknúť na ten šedý štvorček vľavo nad B. Pomohlo? 1
David Zverejnené 9. Február, 2015 Zverejnené 9. Február, 2015 Aj keď to nie je presna otázka v tejto téme,ale nechcem, aby pridať novú tému(predpokladal som, už 17 tem) :P či naozaj, textový editor na našom fóre,nie môže formátovať text v priestore dvoch stĺpcov?Bolo by to užitočné pri prevode textov piesní. Vďaka :flowers:
game Zverejnené 9. Február, 2015 Zverejnené 9. Február, 2015 pokiaľ viem, toto dvojité stĺpcovanie nie je možné.
cumel30 Zverejnené 26. Marec, 2015 Zverejnené 26. Marec, 2015 Navrhujem, aby sa tu na tomto fóre ľudia mali k sebe bližšie, chcem mnoho ? :flowers: :flowers:
game Zverejnené 26. Marec, 2015 Zverejnené 26. Marec, 2015 no, je to návrh. to ano. je to síce téma na technické veci okolo fóra ... čo si pod tým "bližšie" predstavuješ a ako?nechceš mnoho, ale - teraz nasleduje ale - ako sa to vyvinie, tak to zvyčajne funguje.niekto má bližšie k niekomu, niekto menej, niekomu stačí tak, ako to je. čas, diskusie, témy, sympatie, osobný postoj k anonymite a fóru a ... a ešte kdečo v tom hrá úlohu. 1
cumel30 Zverejnené 26. Marec, 2015 Zverejnené 26. Marec, 2015 A ešte navrhujem, aby tu bolo viac žien, je to možné zabezpečiť ?
game Zverejnené 26. Marec, 2015 Zverejnené 26. Marec, 2015 nie. sú tu samozrejme ženy, ale nie je to liaheň ... kto sem prišiel a kto príde, ten tu je, podľa pohlavia sa prihlasovanie neselektuje ... 1
cumel30 Zverejnené 26. Marec, 2015 Zverejnené 26. Marec, 2015 Pozerám, že sú tu len malé návrhy a chcem sa opýtať, kde sa môžem obrátiť s veľkým návrhom ? :flowers:
game Zverejnené 26. Marec, 2015 Zverejnené 26. Marec, 2015 s návrhom vhodným do témy o návrhoch o Fóre sem. netuším, s akým iným a dokonca veľkým návrhom - len opatrne s pravidlami Fóra. keď sa týka Fóra, tu. keď máš návrh pre admina, na admina. keď máš súkromný, súkromné správy. ... nenapadá mi nič viac na akýkoľvek návrh.
cumel30 Zverejnené 26. Marec, 2015 Zverejnené 26. Marec, 2015 Ešte ho spracovávam, zajtra, najneskôr pozajtra ho ukážem svetu. :huglove: :kvet:
cumel30 Zverejnené 28. Marec, 2015 Zverejnené 28. Marec, 2015 Zvláštne fórum, ešte som sa s takým nestretol, samé presúvania, ohovárania, zamykania, je toto vôbec demokratické fórum pre Rum?
Odporúčané príspevky
Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky
Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom
Vytvoriť konto
Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!
Zaregistrovať si nové kontoPrihlásiť sa
Máte už konto? Prihláste sa tu.
Prihlásiť sa teraz