Skočiť na obsah

Tretí operátor


RoSo

Odporúčané príspevky

tiez mam O2, zaregistrovala som sa niekedy pred vianocami este a karta mi dosla az nedavno. Co sa kreditu tyka tiez uvazujem o tej akcii co mi zdvojnasobi kredit. Ale v podstate, ked O2 nebude mat viac mojich kamaratov a znamych tak je to zatial premna nevyhodne. Tiez som zistila, ze sa este nedaju prijimat sms na O2 zo zahranicia, co mi tiez nie dost vyhovuje, takze zatial ostavam verna staremu operatorovi ... uvidime co bude az to O2 na SVK poriadne rozbali :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 59
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    18

  • Nokia

    13

  • weirdo

    5

  • RoSo

    4

Top prispievatelia v tejto téme

  • Pred 2 týždňami...

podla toho co pocuvam, tak O2 sidliaca na O[bchodnej] 2, je uplne nanic......su moc drahi....to bude ale asi tym, ze nemaju vlastnu siet, ale idu cez Pupusov. uvidime, ako a kedy sa to zmeni, dovtedy plati jednoznacne: nech kazdy ostane u svojho operatora!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Daekin to je co za logiku ocakavat ze sa novy operator zlepsi ked ostanem u svojho stareho?? :lol: :)

to ako vsetci nech ostanu o orange a tmobile, nech O2 nema do pol roka ani jedneho zakaznika, nech stavaju siet za miliardy a potom sa tam vsetci nahrnu?? usla mi pointa nejak

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

ja som nepovedal, ze je to logicky rozumne a ani vyhodne pre noveho operatora. ja som iba skonstatoval ze pre zakaznikov (jednotlivcov) je prave teraz O2 nevyhodna. je uplne samozrejme, ze vela ludi odide, resp. tam uz je. ale asi vacsina ostala aj u svojho povodneho, len si kupila tu reklamovanu kartu s kreditom. (sak doteraz to tiez tak bolo ajm medzi pomarancom a pupusom)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Mohol by mi niekto povedať ako si zistím na O2 dokedy mi platí kredit?

 

Tie lemry na svojej stránke píšu že: Zadajte * 100 * # a dostanete SMS správu o výške kreditu a dĺžke jeho platnosti. ale príde mi len stav o výške kreditu :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie, napíše iba výšku kreditu.

Zavolal som si aj na info a cez menu som sa preklikal k oznámeniu o výške kreditu ale dokedy mi platí to nepovedali.

 

Asi preto, lebo mám stále ten prvotný (50 Sk).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov