Skočiť na obsah

Techno


Polaris

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 80
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Polaris

    23

  • weirdo

    12

  • chorche

    8

  • Anakreon

    6

Top prispievatelia v tejto téme

DnB? Co takto Galagha, Ganbanna, Dilinga, Koogi :lol: Tychto ja mozem.....este volakeeeedyyy IM Cyber bola dobraaa...ale to uz stare casy.......Este ED RUSH bol cool DnB Muozem......to je tiez muzicka...ale najlepsi je tiez Drumatique a v terajsej dobe najlepsie DnB s Trance prvkami :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no toto, co som tam linkol, je takzvany Trancestep, alebo Electrostep ... a je to genialne.

 

V poslednom case som upustil od breakbeatu aj techstepu, takze Dillinja aj s Ed Rushom su velmi dobri, ale spicku vidim teraz niekde inde. Black Sun Empire alebo Noisia (tzv darkstep). pozna niekto?

 

BTW co vravite na Bad Company? podla viacerych najpremakanejsi dnb, podla mna ani nie. Az na par songov ma nechytaju za srdce.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hm, no dik, myslel som, ze to, co som videl (nie na vlastne bulvy) a pucul od Rusha je na definiciu techna dostacujuce. Darmo, nie je to Carl Cox. Ale mne sa tie ich mixy dost na seba podobaju, mne to dost splyva do techna, DnB je nieco dost mimo mna. Pocul som akurat jeden track od Marushy (Mimo tych, ktorych meno si nepamatam!) a to je vsetko. Jo, ta hrala v druhej casti samy trance....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To all

 

Ak mate radi TRANCE...tak tahajt z tejto stranky very good setiky!!! :lol:

Je tam aj techno, aj psychadelic.......Ale rovno vam poradim, ze DJ Tomgraf....ci ako sa vola...tak to je bud techno....alebo ostatne sa neda pocuvat :) Teda neni to aspon teda moj styl :) To skorej Chorche oceni ;)

Inac MProject ak najdete...tak NUTNOST tahat!!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

pekne dávno sa sem nepísalo ...

 

také malé amen ... spomenula som si na túto tému zo samých začiatkov fóra, keď som sa dnes hrabala v článkoch v mojom obľúbenom časopise, a natrafila som na článok o súmraku techna, ako nie práve dotiahnutého životného štýlu

je to zaujímavé, vrátane toho, čo z neho vzišlo a čo mohlo a nestalo sa Technu zvoní umíráček

 

Scéna moderní taneční hudby se rychle rozběhla a po roce 1996 začala oslovovat rostoucí okruh publika. Pak přišla změna. Stala se příliš intelektuální a esoterickou, uzavřela se. Ne že by taková doopravdy byla. Ten rozměr - alespoň pro veřejnost - jí dal okruh lidí, kteří buď toužili zažít, nebo si zopakovat zlaté časy, kdy vládl progresívní rock. Nelze se divit, střední proud popu byl v té době nestravitelnější než kdy předtím. Spasitelský nimbus kolem ní nedělali ti, kdo chodili tančit. Ten nafoukli snobové, často ze starší generace, kteří chtěli zůstat in. Většinou k ní přistupovali jako posluchači, ne jako tanečníci.

...

Aby nějaké hnutí změnilo svět, a o tom v případě technokultury snili mnozí, musí být personifikováno. Bez charismatického leadera se těžko zapálí dav. Jenže tahle, skoro anonymní hudba žádný hlas generace nevyprodukovala.

...

Zkušenost dále ukazuje, že řada prvků stejně přežívá v nových trendech. Kdyby nebylo punku, nikdy by nevznikly hardcorové kapely a později ani Nirvana. Už dnes vidíme, jak techno masově proniklo například do tvrdého rocku. Bez elektronické dance music by dnes nemohli existovat ani Rammstein, ani Linkin Park.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Nikto nepocuva? Robis tu zo seba erudovaneho odbornika na vsetko co suvisi s hudbou a pritom do toho, co ludia pocuvaju, sa vyznas velke H a male o. Svoju povysenost si napchaj do traviaceho traktu z opacneho konca a chod sa hrajkat do klasiky, kam patris.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

trochu nadhľadu by to chcelo.

aj ja som zobrala kritiku nezbadaného popisku v tejto téme s nadhľadom.

skús hneď neútočiť expresívne, díky moc.

v tejto téme to počúvali traja, jeden odkráčal už dávno, jeden už chudák nepočúva nič, a tretí o tom píše minimálne ...

a predchádzajúci príspevok bol presne o tom, že techno pomaly zaspáva.

nikdy nezaspí nadobro, každý štýl má vždy nadšencov, ktorí ho neopúšťajú, a teraz už vieme, že aj tu. išlo by to aj slušne dať na vedomie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nj, techno doziva .. tak v tom pripade doziva aj rock, lebo rok co rok menej a menej ludi pocuva Beatles .. asi tolko logiky je v tom

 

a nepytaj odo mna nadhlad, mam teraz vsetkeho nad hlavu a pokial niekto nepovie strucne a jasne, co chce a kde je jeho problem, poslem ho dohaja .. ak chce niekto pichat do mna ironiou a sarkazmom, nech sa paci ale neberiem s nadhladom

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

techno bolo v určitom období môjho života najobľubenejší štýl, teraz raz za čas ešte z recesie si ho vypočujem, ale iba tie pesničky čo som počúval pred pár rokmi / cca 12 rokov do zadu :lol: /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov