Skočiť na obsah

Techno


Polaris

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 80
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Polaris

    23

  • weirdo

    12

  • chorche

    8

  • Anakreon

    6

Top prispievatelia v tejto téme

:lol: No ale cakal som to hned na zaciatku.....dokonca som si myslel, ze mi toto forum zrusia ;) Ale nastastie sa to zatial osvedcilo :)

No ale dufam, ze sem aj dakedy dakto nieco napise ;) Zatial to tu zacalo stagnovat.....cize asik hlboky nezaujem...ale aspon si tu ty :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Anakreon

 

Pekné fotečky na takej akcii by som chcel byť

 

Pol@r!$

 

Tiež počúvam takýto štýl :) ale na akcie nechodím nič sa v mojom okolí nekoná alebo aspoň o ničom neviem :) a keď niečo je tak nemám čas ;)

 

Väčšinou počúvam rádia s takouto tematikou DI pekne každý deň na plné gule. Vždy keď mám mizernú náladu ;) si to pustím a hneď my je lepšie :lol: a dokonca keď ma boli hlava ;) tak hodím slúchadla pustím nejaký poriadny Hard Core a hneď sa uľaví ;) alebo výborne sa pritom zaspáva ;) .

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takamte

 

No parada, takze dalsi uchadzac na Club Music :) Nevadiii, nieco sa zariadi, aby si sa dostal na nejaku poriadnu akciu. Staci zobrat prasule...pocestovat po Slovensku a chytit nejaku super akciu. Teraz budes mat DoubleDecker v Blave v klube Elam. Vstup je okolo 400 korun. Tam to bude husteeee :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nu, ja rad techno, dramac a podobne, ale fest nemam rad tie zenske obleciky, ked ma holka len spodne pradlo a potom tie nohavice od kolien dole, alebo chlpate navleky... tato subkultura ma nechytila moc... ale pokial sa holky pekne dohabu (nejake pekne sexy oblecko, ale nic take co som uz spominal), tak na to sa rad kuknem :lol:

 

btw tunel je pecka

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Kazdy sme iny a kazdy mame radi ine veci na nasich krasnych polovickach ;) Ja sa taktiez nepozeram po kazdej...ale po nejake fakt styyylovej :) Ja som iba chcel ukazat, ze aky ludia, ake oblecka a tak......Ale mozme sa taktiez bavit len o hudbe samotnej......

 

Ked uz sme pri tom...tak vam odporucam super stranku, kde si mozte vypocut moju oblubenu kategoriu "Trance" Urcite vyskusajte...neolutujete....A samozrejme tam mate aj 70 a 80 roky a PsyTrance....a mnoho mnoho dalsieho.....A AAAAANO....JE TAM DOKONCA AJ DRAMAAAC :lol: :) ;) Tak a TU je ten moj vysnivany link!!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ja napr uplne neznasam to oblecenie, prijde mi to strasne divne a skarede, na chlapoch tenkych ako spajla obtiahnute tricka ze im trcia kosti, nagelovane vlasky dokonale (proti gelu nic nemam ale s mierou) namalovany ako zena a hlavne na tych akciach stofovat (pre neznalych fetovat)

 

ale zas na druhu stranu, trance ako taky mam velmi rad, ale len na pocuvanie, hra mi to pravidelne v aute a doma, dokazem sa pri tom vyborne odreagovat a skvelo sa pri tom soferuje

taky paul van dyk, johan gielen, marcel woods, cosmic gate, above and beyond, judge jules, lange, tomcraft tak to fakt mozem :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No viidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis.......to vsetko patri pod moj styl...a ja som velky Trancer :) Takze kazdy den LEN A LEN Trance...nemozem sa toho proste nabazit :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja osobne tiez rad techno, drum, trance, rave, dream, chillout a podobne elektronicke alternativy hudby. Mam doma niekolko techno wears ktore obliekam zasadne na nejaku techno ekšn potom mam normalne vychadzkove oblecenie , nejake do diplomaticke oblecenie ako saká, komplety

nejaké letné strihy mam tiež

 

neznášam topálky sandále :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Linkman je dalsi moj clovek :) Tak isto.....ALE UPLNE TAK ISTO to mam urobene aj ja :lol: Haluz.

Akurat neska sa kona v Blave jedna eksn, ktora je zadatra a kona sa v casti Stare Mesto...a zacina to od 17:00 az do 22:00....potom sa pokracuje v kluboch.....nieco ako BeeFree......ale nepoznam to....no dufam, ze to bude supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!!!!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bol som včera na jednej malej techno smažke u nas v Krankenhaus pube :lol: docela sranda bol tam DJ BALEK :) a vsetci same techno wear tak som sa prisposobil

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som zase bol v Charlies pube u nas v Blave :lol: Ako kavazi dobre bolo, ale co ja viem? Mohlo byt aj lepsie...skoda....akurat opica mi ostala....AUUUUUUUUU :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

techno je moj doping -hlavne keď musím robiť niečo čo inak nemusím -taaaak to musí byť poriadne nahlas ale nevenujem sa tomu -len Beta rádio a singlové obrátky live -parada -na kluby sa cítim stará :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Tiësto! Jednoznacna supa, najlepsi D.J. na svete! PVD sa moze aj potrhat, ale jeho slavy sa nedocka! Ale dobry je aj Armin van Buuren. Ma niekto Sensation White? Tusim v minulom roku to tam mal toho klaviristu. Spica!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 mesiacmi...

Tiësto! Jednoznacna supa, najlepsi D.J. na svete! PVD sa moze aj potrhat, ale jeho slavy sa nedocka! Ale dobry je aj Armin van Buuren. Ma niekto Sensation White? Tusim v minulom roku to tam mal toho klaviristu. Spica!

HAHAHAHAHAHA :lol:

 

Ale si ma rozosmiaaaaal :) ;)

 

Najlepsi DJ na svete je Mr. Paul Van Dyk a mas to uz aj dokonca oficialne na niektorych weboch :)

A slavny je az az. Tiesto neni nic ine, len komercny DJ, ktory uz nevie co od roboty a hraje uz iba same kravinky ;)

V minulosti sa este dal pocuvat, ale teraz??? Len par vynimiek sa njade....ale inac to smrdi uz strasnou komerciou.

Armin Van Buuren je 2. Najlepsi DJ na svete (vsetcia hraju TRANCE style ofsem!!!) Ten je DOST dobry ;)

Na 3. mieste mas Tiesta

 

Sensation? Na to by som siel.....ale cisto len koli zvedavosti.....lebo co tam hraju, tak to neni nic prevratneho....obycajna akcia, kde sa musis obliect do bieleho alebo cierneho ;) Skus si predstavit ist na hajzel a v takom dave ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Osobne by mi viac sedela sensation black, v ciernej vyzeram lepsie. PVD vyhral zunova len za zasluhy, uz je davno az zenitom, nema na jednotku! Armin je svojsky, je dobry, ale chyba mi tam trochu viac priebojnych tonov. To Tiësto ma! Hra dobre! Zrejme si nepocul jeho najnovsie veci. Inak aj taky ISOS 5 siel radikalne nahor, z pomaleho lalakania sa dostal na uroven energicky nabiteho setu, teda nie hned od zaciatku, pravda.... Je najlepsi, ale sam povedal, ze si uz toho prveho miesta uzil dost, nech sa tam dostanu ini, sam napisal 5 mien, ktore si predstavuje v Top 5 a boli to pre mna dost nezname mena. No nevadi, to, co dokazal Tiësto, nedokazal hadam nikto, nedokaze hadam nikto. Ktory deejay otvaral Olympijske Hry? Ktory Deejay ma rytiersky rad za rozvoj hudby? Ktory deejay pravidelne vypredava vsetky akcie hoci by sa muselo predat 25000 listkov? Tiësto!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prave si si odpovedal na otazku, ze preco je Tiesto tam kde je :)

KOMERCIA je odpovedou, ze preco je kvazi najlepsii!!! Ved kto by hlasoval za PvD, ked tam nie su take podobne sample, ktore sa najviac hraju pre komerciu? A podobne somariny :lol: To mas to iste ako s terajsim HIP-HOPom......ved co teraz leti??? Hip Hop a Rap a to len koli tomu, ze je taka era a hlavne je to komercne!!! Kdezto mena ako Armin Van Buuren, Paul Van Dyk, ATB a pod....nemaju az take zname mena a to preto, lebo konecne hraje niekto nieco ine a ostatnym komercnym ludom sa to nevidi a idu spolocne s davovou psychozou, aby vynikali medzi ludmi a boli IN....O TO TU IDE!!! :)

A preto pocuvam nieco, co sa da pocuvat! Tod moj nazor.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takto: Vsetci zeru tie sracky typu hip-hop a nechapem preco! Mozem kaslat na komerciu! Tiësto ma od nej daleko, PVD a AVB tiez, najblizsie k nej ma urcite ATB zo zmienovanych, nechapem, preco bol v minulom roku v Top 10 deejays, mozno ho tam vtlacili ako producenta, ale jeho tvorba v poslednej dobe stoji za malo, ako vravim: "pre baby" na diskoteky a nie na poriadne clubove akcie! PVD siel so svojou tvorbou tiez radikalne dolu, podla mna bol na vrchole na prelome tisicroci. AVB ide hore a Tiësto sa drzi. Ma to stale kam posunut, moze spravit dalsiu velkolepu show ako In Concert 2, pripadne In Concert 1. To, co spravil s Maxi Jazzom ma gule. Stale je v kurze. Inak minule som pocul mix od Deep Dish, poviem Ti - o 300% lepsie, nez tie ich trapne single! Uplne ma odpalili do inej galaxie! Boli dobri. Minule mi kamos pustil nejaky schranz, hovorim: Raz za mesiac by aj stacilo. Maximalne. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No u mňa je situácia asi taká, že ja by som aj mala rada Trance a Techno a tak, ale ked sa neviem dostať k niečomu kvalitnému, čo by ma fakt upútalo, alebo niečo čo by sa dalo ľahko zohnať.

Napr. dlhý čas som ani nemala potuchy čo je DnB, Povedali mi : stiahni si Pendulum. Stiahla som, zapáčilo sa a tak to išlo dalej (Aphrodite,atd ). :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov