Skočiť na obsah

Bratislavčania a tí ostatní


game

Odporúčané príspevky

"Btw AJK to co si napisal je je len odrazom tvojej inteligencie... k tomu komentar netreba"

 

preco? neni to azda tak? neviem ako ty, ale mne keby sa naskytla moznost studovat v nejakom inom meste, urcite by som na nho v autobuse na plnu hubu nenadaval....

A prejavom neinteligencie je (presne ako spomenila nutri) vycitat BA to, co je bezne na celom Slovensku... takze to asi bude zavanat komplexom... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

absolutne som pisal s pokojom az do chvile ked si mi neodpisal v style ze zariadis aby som vypadol a to ma podrazdilo lebo toto je jednanie ake neznasam...

Máš to v SS.

 

Axel my tu mame tych mostov viac tak by si to mohol upresnit :) :lol:

Neviem bolo to potme :) a bol som tam viac krát, takže už sa mi to mierne pletie. Možno na druhej strane Dunaja bola Incheba, takže ten most čo je najbližšie k nej, asi ten to bol.

 

 

ked prichadzam do trencina od BA tak po pravej strane je vidiet sidlisko, kde vidim len panelaky na kope a nic ine... sorry ale uz ten pohlad nieje prijemny, inac sa tam nezdrzujem, chodim len do centra..

O Trenčíne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game v BA je spicka rano od siedmej do pol desiatej a potom od pol stvrtej do tej siestej pol siedmej, ale aj mimo spicky su cesty dost plne...

 

most apollo je preto tak prazdny lebo si ludia este nezvykli ho vyuzivat, napr ti co chodia do biznis centier okolo orangu a apolla stale chodia po pristavnom moste... ale myslim ze teraz ako je zruseny ten zjazd na einsteinku z pristavneho tak sa viac vyuziva a snad aj po oprave budu ludia na to viac zvyknuty po nom jazdit

 

axel ak na druhej strane bola incheba tak to bol novy most (po starom most SNP), tam praveze ides ale este doost dlhu dobu po nadjazde kym prijdes ku panelakom...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

ked raz konecne niekto konkretne podlozi svoje tvrdenia ze bratislava je plna arogantnych namyslenych ludi, tak ho pozvem na veceru do carltonu :) :lol:

 

Som blaváčka a som namyslená a arogantná.

Pozveš ma do Carltonu? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Klasika chlap.

Rečí jak koza bobkov a skutek utek. :pigee:

 

Huba ma nebolí a okrem namyslenosti vlastním aj veeeeeeeeeelikú dávku arogancie.

Čiže si ten Carlton zaslúžim. :whistling :lol:

 

ja nechatujem, to sa vám len zdá! :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Nic proti tebe Nokia, ale myslim, ze to Fiore brala s humorom a to skorej teba berem ako medzi tych namyslenych...ale to len zatial vdaka tomuto poslednemu rozhovoru s Fiore :lol:

Inac mas celkom v v norme nazory...no nie s kazdym sa stotoznim a toto bolo uz trosicku moc :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 1 mesiacom...

game trosku aktualizujem stav mostu apollo

 

denne po nom chodim do roboty a musim uznat ze uz je krasne vyuzivany, auta chodia po nom rovnako ako po pristavnom moste, myslim ze uz sa chytil, a sluzi na to na co ma

 

a treba uznat ze vyborne vyriesili krizovatku za mostom a na nivach, nikdy sa tam dlho necaka :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

odpovede na srdiečkom ovenčenú Bratislavu vyprovokovali záplavu príspevkov o nesrdiečkovom postoji k Bratislave v téme, kde veľmi nepasovali - sú presunuté do témy o Bratislave. g.

 

 

 

 

Bratislava! :lol:

jach jach, nj kto by si ju nezamiloval :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ani nie to mesto ale ty ludia nenažrati chovaju sa jak ######li tam nie je ziadna ludskost tam to nie je zivot tam je to prezivanie . ja tam ozaj chodim len za trest

tam nie je pohodicka vsetci sa ponahlaju nadavaju a su zlostny predvadzaju sa kto ma coho viac a za kolko. nasrat taky materialny zivot

ale urcite su tam aspon 10 - 20 dobry aby som ich vsetkych neurazil.

a k teme idem relaxovat na vidiek tak ma nehladajte :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ani nie to mesto ale ty ludia nenažrati chovaju sa jak ######li tam nie je ziadna ludskost tam to nie je zivot tam je to prezivanie . ja tam ozaj chodim len za trest

tam nie je pohodicka vsetci sa ponahlaju nadavaju a su zlostny predvadzaju sa kto ma coho viac a za kolko. nasrat taky materialny zivot

len pre info, najhorsie sa v BA spravaju vsetci ti radoby bratislavcania co kazdy piatok cestuju na dediny domov

 

a sa mi paci ako niekto zhodnoti mesto podla toho ako stretne tak do 30 ludi s ktorymi sa aj bavi.. a potom ani nevie ze vacsina su mimo bratislavcania

 

"paci" sa mi ten klasicky komplex kopnut si do hlavneho mesta len preto ze je

to iste je v cechach, nemecku, vsade inde.. zvykam si

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nepoznam moc bratislavcanov ja hodnotim bratislavu ako taku co sa o nej a hlavne v nej deje dozviem z medii. a kedze su to povecsinou politicke informacie a tie furt pocuvam len zle tak si to spajam s Bratislavou a ten komplex asi vychadza s politiky.Tak prosim blavaci pardon ze nadavam vy nemozete za to ze ste z Bratislavy. vy ste mozno v poriadku ale ked pocujem ten nazov tak je to pre mna sinonymum niecoho co mi nesedi.este som chcel dodat ze dufam ze to nehovori za mna zavist lebo aj ja tam chcem zit. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov